Kanal 2 „Südamesoov“ räägib täna Briti loo, kes on terve oma elu ratastoolis elanud ja nüüd kõndima õpib ning visalt oma unistuste poole pürgib.

 

 

Briti sündis enneaegsena ning arstid andsid talle lootust elada vaid kaks nädalat. Õnneks tolleaegne prognoos paika ei pidanud, kuid suur sünnitrauma mõjutas teda negatiivselt edaspidigi. Paraku ta käima ei hakanudki, mistõttu on ta lapsest saati aheldatud ratastooli. Säärane elu on olnud Briti jaoks keeruline. Ta oli aastaid koolis teiste pilkeobjektiks, mis viis ta sageli mustade mõteteni. Tänaseks on noor naine leidnud positiivsuse ja teeb järjekindlat tööd selle nimel, et oma jalgadel kõndida.

 

Briti elab sotsiaalmaja imepisikeses korteris, kuid saab üksi elades hakkama. Loomulikult on see kõik tema jaoks palju keerulisem, kui see kõrvalt vaadates paistab, sest teistsugune olemine nõuab alati eneseületust. Kuid üks suur unistus on Briti elus täitunud - ta lõpetas Tallinna Ülikoolis ajakirjanduse eriala. Nüüd ongi vaja ette võtta järgmine samm, et jõuda oma lugejate või kuulajateni, kellega jagada oma lugu ning jõuda teiste sarnase elusaatusega inimesteni.

 

 

Head tegev „Südamesoov“ Kanal 2-s täna kell 20:00.