Täna kell 20:00 räägib Kanal 2 head tegev saatesari „Südamesoov“ 33aastase Kristi loo, kelle suurim unistus ja ka suurim hirm, on saada endale uued hambad. 
Pärast laste sündi muutus Kristi hammaste seisukord aasta aastalt  halvemaks, kuid nende parandamiseks ei olnud tal piisavalt ressursse. Ühel hetkel tekkis aga tema lõualuus nii tugev põletik, et paratamatult tuli võtta ette käik hambaarsti juurde. Peale purihamba väljatõmbamist tekkis äge põletik, mis avaldas nii tugevat survet Kristi silmale, et tundus nagu see plahvataks peas. Arsti välja kirjutatud antibiootikumid ei aidanud põletikku vaigistada ja põletikuväljutamiseks tuli teha silma juures operatsioon.

 

Valu aga jätkus ja põletikukolle aina süvenes. Ühel hetkel läks olukord nii hulluks, et Kristi viidi uuesti operatsioonile. Seekord tuli mäda välja võtta aga juba tema peast. Kui Kristi peale operatsiooni enam ei ärganud, olid nii arstid kui ta pere valmis halvimaks. Paar päeva hiljem kui Kristi koomast välja tuli, ütlesid arstid, et see on tõeline õnn ja ime, et ta räägib ja kõnnib. Päris ilma tagajärgedeta Kristi siiski ei pääsenud. Peale operatsiooni jäid teda kimbutama peavalud ja mäluprobleemid. Ja kuigi Kristi hambad olid endiselt probleemsed, ei suutnud ta aastaid enam hambaarstile minna. Küll aga saab ta aru, et elu ilma hammasteta on samuti ta tervisele ohtlik.

Praegu on Kristi hammaste parandamist takistanud eelkõige rahamured, sest nii suuri väljaminekuid pere kõrvalt ta endale lihtsalt lubada ei saa. Kui Kristi kuulis, et tema tööandja kirjutas Südamesoovi meeskonnale sooviga, et teda aidataks oli tema rõõm ja ühtlasi ka tema hirm piiritu, kuid ta otsustas teekonna hambaarstile siiski ette võtta.

 

 

„Südamesoov“ ulatab Kristile abikäe täna õhtul kell 20, Kanal 2-s.