Täna on Kanal 2 saates „Südamesoov“ koerte rünnaku tagajärjel peaaegu oma elu kaotanud Sandra, kellega juhtunu šokeeris tervet Eestit. Möödunud aasta lõpus oli noor Põltsamaa naine oma koduhoovis, kui kaks võõrast koera ründasid teda nii jõhkralt, et naine oleks peaaegu elu kaotanud.

Oma lugu "Südamesoovis" rääkides loodab Sandra, et paneb kõiki mõtlema - kas oma lemmikloomade eest vastutamisega on Eestis ikka kõik korras?

Eelmise aasta novembris oli Sandra oma armsa vanematekodu õuel, kui sattus kahe koera jõhkra rünnaku ohvriks. Samade loomadega oli ümbruskonnas varemgi probleeme olnud, kuid seni ei olnud nende pahategude osas tõendeid varalise kahju tekitamise kohta ja seaduslikult polnud võimalust korduvalt perekonda kimbutanud loomadega midagi ette võtta. Ta pääses vaid tänu õnnelike juhuste jadale, kuid saatuslikku päeva jäävad igaveseks meenutama sügavad armid, vigastused ja valu.

Hooleta jäänud koerte kallaletungidest on viimasel ajal Eestis üha rohkem kuulda olnud, kuid Sandra lugu on ilmselt üks karmimaid. Kaks koera vigastasid tugevalt naise käsi ja jalgu ning ründasid eriti karmilt pead, nii et Sandra kaotas kõrva ja suure tüki peanahka. Vigastustest paranemine ja spetsiifiline ravi võib võtta aastaid ning praegu ei oska ükski arst öelda, millised on täpselt võimalused või hind, et noor naine saaks taas täisväärtuslikku ja valuta elu elada. 

 

„Südamesoov“ on Kanal 2s täna kell 20:00, kohe pärast „Reporterit“.