Pilvede all

Kertu on veendunud, et on lõpuks leidnud tõelise armastuse ning keeldub nägemast ohumärke, millele teised tulutult viidata püüavad. Leides Sirje kodust Gunnari asjade hulgast vanad kirjad, tekib küsimus, kas Madis on üldse see, kellena ta ennast siiani on esitlenud. Erik hoiab häid suhteid Liisaga ja püüab olla kannatlik, lootes, et Kertu siiski lõpuks Madise osas silmad avab. Kiku on hea inglina appi jõudnud ka Mari perre ning suur kriis jõuab Mari üllatuseks täiesti ootamatu lahenduseni. Mari püüab perekonda päästa majanduslikust kriisist ega kiirusta Indrekule tekitatud olukorra tõttu andestama.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav
H21:E7
Kertu sõidab tagasi Tallinnasse ja saab Madiselt oodatud vastused. Mari otsib rahakriisile lahendust. Erik külastab taas Martat. Kertu jagab Liisaga Madise saladust. Albert on Urmase käitumisest šokeeritud. Madis üllatab Sirjet. Mari on Kikule abi eest tänulik.
Duo 4
H21:E8
Mari püüab Kertule mõistust pähe panna. Erik teeb Madisele üllatava pakkumise. Albertil on põhjust Indrekule nõu anda. Mari saab teada, kes on salapärane Märt tegelikult. Urmas jääb oma varandusest ilma. Siiri üllatab Andrest. Madis annab ootamatu lubaduse.
Duo 4
H22:E1
Viimase hooaja avaosa! Kertu elus on toimumas suured muutused ning Sirje püüab tütrele omal moel abiks olla. Albert on Mari suhtes kriitiline, sest ei mõista, mis Murakate peres toimub. Urmas survestab Indrekut end aitama. Siiri valmistub Valteri abiga unistuste pulmadeks.
Duo 4
H22:E2
Sirje otsustab Tallinnasse jääda, sekkudes ühtlasi ka Siiri plaanidesse. Valter jagab Kertuga oma kahtlusi Eriku osas. Mari puistab südant nii Kikule kui Kertule, varjamata oma motiive Indreku suhtes. Kiku avastab Mammu saladuse ning Indrek on sunnitud Urmast tunnustama.
Duo 4
H22:E3
Kertu ja Erik kolivad Sirje kaasabil uude koju. Mari nõuab Indrekult vastuseid. Inna kuuleb Urmase kohta ootamatuid uudiseid. Siiri jagab Valteriga oma tulevikuplaane. Kertu ja Eriku külaskäik Mari ja Indreku juurde lõpeb tüliga. Sirje sõidab ootamatult tagasi Haapsallu.
Duo 4
H22:E4
Mari ei suuda tunnistada, et Kertul võiks tema suhtes õigus olla. Erik võitleb masenduse ja uute ahvatlustega. Urmase ja Kiku kohtumine paneb Mari muretsema. Sirje on Haapsalus ja tõmbab ka Inna ootamatute sündmuste keerisesse. Valter annab Siirile üllatava lubaduse.
Duo 4
H22:E5
Kertu puistab Siirile südant. Mari ja Indreku suhted soojenevad, kui naine lõpuks tunnistab, mis teda vaevab. Albert on Inna pärast tõsises mures. Urmas tunneb end Murakate juures nagu pereliige. Albert saab teada, kelle käes on Urmase kullakangid. Kertu paneb Eriku paika.
Duo 4
H22:E6
Kertu ja Siiri ärkavad pärast pidu Murakate kodus. Õed lepivad lõpuks ära. Urmasel on Siirile etteheiteid. Inna on solvunud, sest Albert on taas Sirje poolt. Liisa ei mõista oma vanemate käitumist. Mari sõidab Haapsallu ning jagab Sirjega ootamatuid uudiseid Pireti kohta...
Duo 4
H22:E7
Kertu soovitab Erikul Andrese pakkumine vastu võtta. Urmase ja Kiku suhe saab hoo sisse. Siiri on sunnitud Valterile tunnistama, miks Asta ootamatult Tallinnasse saabus. Kertu kohtub Eriku teadmata Voltsiga. Sirje ja Albert püüavad leida võimalust, kuidas Piretit aidata.
Duo 4
H22:E8
Juubeliosa! Sarja 300. osas on kätte jõudnud Siiri ja Andrese pulmapäev. Urmas lahkub Murakate kodust ja seab end sisse Kiku juurde. Erik pole kindel, kas Kertu on Madisest üle saanud. Mari leiab hingerahu, Siiril on pulmapalavik ja Sirje jõuab Kopenhaagenisse.
Duo 4