Roaldi retked
N 20:35 · Kordus R 12:25, L 04:15

Auhinnatud saatejuht Roald Johannson rändab mööda maailma ringi ja toob vaatajateni pöörase elusaatusega eestlaste lood üle terve laia maailma. Sel kevadel seikleb Roald muuhulgas Guatemalas, Iirimaal, Costa Rical, Hispaanias, Egiptuseses, Mehhikos ja mitmel pool mujal.

 

„Olge valmis ootamatusteks, sest ilmselt ei suuda ka kõige pingelisema thrilleri stsenarist kirja panna seda, milliseid elu stsenaariume on kogenud tuhanded eestlased väljaspool oma kodukamarat,“ lubab saatejuht Roald Johannson. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2024
Saade on järelvaadatav 14 päeva
H7:E9
Aruanne 2019-2024 - Viimane!
Roald Johannson alustas 2019. aasta kevadel suure globaalse rännakuga, et välja selgitada eestlaste mõtted ja motivatsiooni oma kodumaalt lahkumiseks. Pärast 5 aastat, 38 riiki ning enam kui 130 linna ja küla, jõuab Roald oma retkedega antropoloogilise uurimuse lõpusirgele. Viimases kokkuvõtvas saates piilub saatejuht viie aasta jooksul valminud 75 telesaate taha ning annab aru, mis on saanud telesarja kõige värvikamatest persoonidest!
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H3:E1
Aafrika safarikuninganna
Roald Johannson pakib oma kompsud kokku ja asub taaskord mööda laia maailma ringi rändama, tuues teieni inspireerivate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Sedapuhku võtab julge saatejuht ette raske teekonna Lõuna-Aafrika savanni, kaelkirjakute ja antiloopide keskele, kuhu Haapsalust pärit eestlanna Annica on rajanud tõelise maapealse paradiisi, oma isikliku unistuste safari!
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2