Südamesoov
P, 09.06 09:30

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. 

Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

 

Anna meile teada inimestest, kelle südamesoov vääriks täitmist ja kirjuta tema lugu aadressile vihje@sydamesoov.ee või helista numbril 59 123 272

 

Sotsiaalmeedias ootame lugusid 

Instagram: @sydamesoov 

Facebook: Südamesoov 

 

Aita täita südamesoov!

 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav
H2:E1
Saatejuht Keili Sükijainen toob vaatajateni lood inimestest, kes on näinud elu kõiki värve, kuid kes sellest hoolimata ei ole alla andnud ning pingutavad igapäevaselt parema homse nimel. Tänases saates avame õdede Kaisa ja Elisabethi loo, milles kohtuvad keerulised eluteed, rasked valikud ning olukorrad, millest pääsemine näib võimatu. Selles õpetlikus loos täituvad südamesoovid, mis annavad õdede elule uue alguse.
Kanal 2