Naistevangla: Oranž on uus must

Stardib ülimenukas ja rohkelt auhindu võitnud naistevanglasari, mis seni olnud nähtav vaid Netflixi vahendusel. Lugu toetub tõestisündinud loole. Piper Chapman saadetakse oma varases nooruses toime pandud kuritöö episoodi eest vanglasse. Piper pole tänasel päeval enam seesama tuulepäine noor naine, kes kümme aastat tagasi lennujaama tollist kohvritäie narkoraha läbi viis. Ent minevik saab ta kätte. Vabadusse jääb maha armastav poiss-sõber ja palju tulevikuplaane. Algab 15 kuud kestev lunastusteekond, mis võtab aga juba esimestest päevadest ja nädalatest täiesti ettearvamatu suuna.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2018
H6:E10
Šokolaadiküpsised
Aleida kasutab ärivõimalust. Anonüümne vihje saanud Caputo asub valvepostile. Luschek püüab aidata Gloriat, kes arvab end ohus olevat.
Duo 4
H6:E11
Noh, see võttis sünge pöörde
Sel ajal kui Red ja Carol Frieda vastu salasepitsusi peavad, hoiab Suzanne Frieda seljatagusel silma peal. Lorna vannub Barbile truudust, kuna Nicky üritab järjekordset vandenõu nurjata.
Duo 4
H6:E12
Topelt probleem
Carol ja Barb valmistuvad sõjaks. Linda korraldab vangla PR-video jaoks vangidele prooviesinemist. Et Piperit probleemidest eemal hoida, sõlmib Alex Badisoniga kokkuleppe.
Duo 4
H6:E13
Ole vaba, 1
Piper saab sõpradelt üllatavaid uudiseid ja ergutust. Vandekohus teeb oma otsuse. Ja suur kickball’i mäng on taas käimas.
Duo 4
H6:E14
Ole vaba, 2
Piper saab sõpradelt üllatavaid uudiseid ja ergutust. Vandekohus teeb oma otsuse. Ja suur kickball’i mäng on taas käimas.
Duo 4
H7:E1
Lõpu algus
Piper pingutab, et kohaneda eluga pärast Litchfieldi. Alex lubab oma nina puhtana hoida. Issi truudusetus vihastab Dayat.
Duo 4
H7:E2
Lihtsalt magustoidud
Piper teenib lapsehoidmisega. Aleida sunnib Hopperit ametikõrgendust nõudma. Juhuslikud narkootsingud ajavad Alexi närvi. Dayale tehakse pakkumine.
Duo 4
H7:E3
Ja pruun on uus oranž
Uus ülevaataja algatab suured muudatused. Blanca kohtub taas vana sõbraga. Suzanne püüab Taystee ja Musta Cindy suhet parandada.
Duo 4
H7:E4
Kuidas elada
Piper läheb oma isa juurde tööle. Vinnie külastab uudistega Lornat. Meeleheitel Taystee palub Dayalt teenet. Caputo juhendab taasavatud juuraklassi.
Duo 4
H7:E5
Vähemuse pagendamine
Aleida püüab oma teismelist tütart probleemidest eemal hoida. Piper ja Cal loobuvad üheks päevaks oma kohustustest. Blanca manööverdab õigussüsteemis.
Duo 4
H7:E6
Liftis kinni
Taystee kasutab oma uut positsiooni ära. Natalie õpetab Tamikale tabelite koostamist. Must Cindy ja Maria üritavad taastada suhteid inimestega, kellele nad on haiget teinud.
Duo 4