Armastuse hind
N-R 15:55, T-N 16:00

Uus Türgi sari! Gaziantepist pärit jõukas isand Halis Korhan elab perega Istanbulis. Kui ta pojapoeg Ferit taas pere mainet kahjustab, käsib perepea oma minial Ifakatil naasta kodulinna ja leida Feritile sobiv pruut. Suna ja Seyran on teise rikka Gaziantepi isandi tütred, kuid neid koheldakse kui orje. Vanema tütre Suna unistus on abielluda. Seyran aga soovib minna ülikooli, kuid ta unistuse ees seisab mitmeid takistusi.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2022
  • OsadesAfra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E116
Ferit saab aru, et Orhan veenis Seyrani ümber ja on ta peale maruvihane. Orhan palub Halisi abi ja ütleb, et Tarik ähvardab tema teist poega tappa. Halis otsustab otsejoones isand Saffeti poole sõita. Ferit seevastu läheb nii Kazimi kui ka Saffeti poole Seyranit otsima, kuid ei leia teda sealt. Abidin näeb Sunat isand Saffeti häärberis ja see murrab ta südame.
Kanal 2
H1:E117
Sunal ja Abidinil õnnestub kohtuda. Suna ütleb Abidinile, kus Seyran on ja hoiatab teda, et Ferit talle järele ei läheks, muidu Tarik tapaks ta. Halis lukustab Feriti garaaži, et ta ei saaks minna Seyranit otsima. Hattuc ja Seyran jõuavad Gazianteppi. Nad näevad, et Tarik on oma meestega juba seal nende saabumist ootamas. Abidin on Feriti peale pahane, et ta talle Suna kohta tõtt ei rääkinud, ent ta siiski aitab Feritil põgeneda ja annab talle autovõtmed, et ta saaks Seyrani üles otsida.
Kanal 2
H1:E118
Seyran ja Ferit kohtuvad lõpuks Antepis, kui Ferit pärale jõuab ja talle erilise sõnumi saadab. Ent nende suure armastuse teele satuvad uued takistused. Korhanid saavad teada, et Ferit on põgenenud ja Halisile mõjub uudis iseäranis rängalt. Hattuci abiga läheb Seyran Feriti juurde, aga Tarik märkab neid ning vajutab päästikule.
Kanal 2
H2:E1
Feriti pere on šokeeritud, kui kuuleb Feriti tulistamisest. Ferit tuuakse Gaziantepist lennukiga Istanbuli haiglasse. Kõik kardavad, kas Ferit enam üles ärkabki. Korhanid silmitsevad Seyranit ja süüdistavad teda kõiges. Kõigi üllatuseks astub Kazim oma tütarde kaitseks välja. Arst teatab lähedastele, et Feriti elu pole enam ohus, kuid ta võib jääda halvatuks. Halis taastub veel oma terviserikkest, kuid vannub, et ei halasta kellelegi. Suna on Saffeti häärberist põgenenud. Olukorda saabub lahendama Hattuc.
Kanal 2
H2:E2
Suna on õnnelik, kui kuuleb, et tema abielu Saffetiga lahutatakse. Feritile tehakse käeoperatsioon. Ifakat kasutab võimalust Seyranit rünnata. Ta ähvardab teda ja käsib tal Feritist eemale hoida, ent Seyran ei karda talle vastu hakata. Seyran ütleb Ifakatile, et on tema ja Orhani suhtest teadlik. Arst annab lähedastele pärast operatsiooni teada, et Feriti käsi võib jääda vigaseks. Suna on nördinud, kui näeb, et Abidin käitub temaga külmalt.
Kanal 2
H2:E3
Halis lubab Feritil ja Seyranil taas abielluda, ent Kazim pole nõus, vaid soovib oma perega taas Gazianteppi kolida. Ferit saab haiglast koju. Sanlide pere on valmis oma Istanbuli korterist lahkuma, kui saavad teada, et Ferit on tulnud koos oma perega uuesti Seyrani kätt paluma. Kazim on Feriti teost meeldivalt üllatunud ja lubab oma tütre talle taas naiseks anda.
Kanal 2
H2:E4
Toimuvad suurejoonelised pulmad. Seyran ja Ferit on oma õnne tipul. Halisil on aga juba järgmisel hommikul perele uus üllatus varuks. Ta on kutsunud Londonist häärberisse oma tütre Nükheti ja tema poja Kaya, kellega pole keegi õieti tuttavgi. See uudis ei rõõmusta kedagi, iseäranis haavab see Feritit, Asumani ja Ifakatti. Hommikusöögilauas tekibki kohe konflikt. Seyran üritab Feritit maha rahustada.
Kanal 2
H2:E5
Ferit on oma vanaisa peale väga pahane ja üritab leida lahendust. Ta usub, et ta äi Kazim oleks talle sobiv liitlane ning palub temalt abi. Teisalt on ta Seyrani peale armukade, sest häärberis on nüüd uus mees Kaya. Halis annab Ifakati rolli oma tütrele Nükhetile.
Kanal 2
H2:E6
Nükhet seab häärberis sisse täiesti uue korra. Ferit on oma käe pärast mures, kuigi ei näita seda teistele välja. Arst ütleb Feritile, et tal on vaja pöörduda füsioteraapiasse. Abidin ei mõista Seyrani ja Feriti vahelist pinget, aga üritab käituda mõistvalt. Ferit on nördinud, et Seyrani pärast jäi kokkulepe kõrgelt hinnatud füsioterapistiga ära.
Kanal 2
H2:E7
Orhan üllatab uue välimusega. Pärast Halisi tütre ja ta poja ilmsiks tulekut on Ferit vihane, et tema varalahkunud venda asendatakse Kayaga. Kui ta enam oma raevu tagasi hoida ei suuda, liigub Nükheti ja Kaya tulek Korhanite perekonna kriisi. Kuigi Halis annab neile õhtusöögilaua ääres auväärsed kohad, sest nad on pereliikmed, usub Nükhet, et tal on selleks veel põhjusi. Kazim on kutsutud Korhanite poole õhtusöögile, mille õhkkond on kohe alguses ärev.
Kanal 2
H2:E8
Feriti ja Kaya vahel puhkeb uus tüli, mis rikub Feriti ja ta vanaisa vahelise suhte. Seyran kardab, et Ferit lõpetab samamoodi nagu ta isa. Ferit otsustab jääda Seyrani isa poole elama. Seyran aga pole temaga nõus. Pärast konflikti tahab Kaya häärberist lahkuda, ent ta ema Nükhet tuletab talle meelde, miks nad sinna tulid.
Kanal 2