Lea näeb ema haual meest, keda ta teab vanalt fotolt kui oma isa. Ema jutu järgi olevat mees rasedusest kuuldes põgenenud Austraaliasse, seetõttu otsustab Lea välja uurida, mis asju mees nüüd siin ajab ja võimalusel hankida testi jaoks tema DNA-d. Selleks peab elupõline purjetaja vastu võtma töö, millest tal pole õrna aimugi.
Smurfid H1:E3
Smurfiina päästab Taibu hiiglasliku mao eest. Nüüd peab ta kõigile õpetama, kuidas käib tõeline smurf-fu.
Smurfid H1:E4
Smurfid asuvad omavahel jõudu katsuma ning võitja üllatab kõiki.
Linnapea Humdinger on kade ja püüab koletistefilmi produktsiooni salaja üle viia teise linna. Ta ei saa siiski oma kontrolli alla. Kõik kutsikad lähevad Marshallile appi päästeoperatsiooni läbi viima.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie leiavad Malibu rannalt väikese pegasuse ning asuvad välja selgitama, kus ta kodu on. Otsingute käigus peavad nad vastu astuma ka Glyphile, kes jahib pegasust, et talt tiivad varastada.
Saatejuht Keili Sükijainen ja sisustusentusiast Merlin Miido tõttavad Tallinnas Sikupilli asumis appi korteriomanik Kadrile, kes unistab oma kodu välja üürimisest, sest tahab saada tõuke enesearenduseks. Korter on saanud korduvalt remonti tunda ja juba päris heas korras. See annab võimaluse katsetada eriti julgeid lahendusi, et valmiks kodu, mis iga lühiajalise peatuja pilku hetkega püüaks.
Seekordses Võsavinklis sõidetakse külla Virumaal resideeruvale Mihklile. Mihkel ei ela tavalises majas. Ta ehitas endale uhke 12 ruutmeetrise mikromaja. Kuidas elu nõnda pisikesel pinnal välja näeb, seda Peeter Võsa uudistama sõidabki.
Gerd Kanter on suurte tegude mees. Tal on ette näidata koguni 11 tiitlivõistluste medalit, 19 suurvõitu ja mitmed aasta parima sportlase tiitlid. Oma võimsa karjääri lõpetas ta viie aasta eest. Millest unistab spordisangar täna, kui kõik on justkui saavutatud? Mart Normet läheb Öökülaliseks Gerdi, tema abikaasa Liina ja poja Kristjani kaunisse Tallinna koju.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Väike ja tubli Emilia koos muusikust isa Mihkel Mattiseniga hakkavad sel korral stuudioköögis võidu kokkama iluuisutamistreeneri Anna Levandi ning tema iluuisutajast poja Arletiga, kes lapsena unistas hoopis kokaks saamisest.
Rumeenia pealinn Bukarest ei tundu ühe profisportlase jaoks olevat päris esimene ja unelmate sihtkoht, kus oma sportlaskarjääri jätkata. Ent sellegipoolest leiab Roald Johannson just krahv Dracula maalt üles kaks Eesti professionaalset pallimängijat - jalgpallur Mattias Käiti ja käsipallur Martin Johannsoni, kelle teekond Kagu-Euroopasse ja sealsed eesmärgid on diametraalselt erinevad.
Ootamatult pannakse mr Bean last hoidma, aga sellest hoolimata otsustab ta päeva täiel rinnal nautida. Iseasi, kas ka laps nendest vintsutustest terve nahaga pääseb.
Lustakas komöödia erilise haigusega Jackist, kes vananeb neli korda kiiremini kui normaalne laps. Iga väike poiss tahab ju seltskonda sulanduda ja sõpru, aga minnes esmakordselt kooli peab ta lapsehing taluma hoopis solvanguid ja ülekohut. Kui ta vaid ei näeks välja nagu keskealine härrasmees…
Elli perekonna restorani tegevus on ohus. Põhjuste väljaselgitamiseks asub Elli varjatult sinna tööle. Tekib kahtlus, kas sabotaaži taga on Elli ülemus Lucas, kellega Elli töö käigus üha lähedasemaks muutub. Selgub, et Elli isa karlil ja vanaema Hildal on saladus, millest nad ei taha rääkida.
Otse Reporter+ H2023:E70
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E28
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Estoni Kohver ning Jüri Butšakov. Tänase saate üllatusnõunik noor muusik Jaagup Tuisk, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Kadri ja Doris otsustavad Priidule ja Martinile nende seksismi eest kätte maksta ja hakkavad mehi objektistama. Tulemus ei ole selline, nagu nad ootasid. Priit avastab, et tal on Terje üle ootamatu võim. Korterist leitakse noore mehe noahaavadega surnukeha ja naised hakkavad asja omal käel uurima. Selgub midagi väga ootamatut. Terje paneb oma alluvad võimu näitamiseks öövahetusi tegema.
Mahajäetud verine hobune juhatab CSI meeskonna mõrvariteni. Grissom ja Sara asuvad punuma plaani, et tabada peamine kahtlusalune Hodgesi juhtumis.
Kahe Oscariga pärjatud tõestisündinud krimilugu sellest, kuidas Boston Globe'i ajalehetoimetus sai jälile viimaste aastakümnete ühele kõige šokeerivamale avastusele ning milliseid takistusi tuli ületada, et see räpane lugu päevavalgele kiskuda...
Põnev märulifilm! Kui kunagise kriminaali tütar röövitakse, kutsub ta taas kokku oma kunagise kaaskonna, et enda moodi kätte maksta.
Seekordses Võsavinklis sõidetakse külla Virumaal resideeruvale Mihklile. Mihkel ei ela tavalises majas. Ta ehitas endale uhke 12 ruutmeetrise mikromaja. Kuidas elu nõnda pisikesel pinnal välja näeb, seda Peeter Võsa uudistama sõidabki.