Susanne jätab Hansu Klara pärast maha. Lilli kurvastab, kuna Marioga veedetud öö ei kulgenud nii, nagu ta lootis. Martin seab suhte Lenaga kahtluse alla. Martin üritab kõigest väest leida oma patsiendile elundidoonorit. Võimalusi napib. Ootamatult tuuakse haiglasse Lena, kel kahtlustatakse südameinfarkti. Martin avastab, et murtud süda võib põhjustada meditsiinilisi tagajärgi ja teeb raske otsuse.
Lumi ja Willy treenivad tantsuvõistluse jaoks ja inspireerivad sellega ka pöialpoisid oma rituaalset tantsu harjutama.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Bluey H1:E1
Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
Bluey H1:E2
Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
Bluey H1:E3
Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Vietnamist pärit Thai ravib Tallinnas eestlaste hambaid. Jüri otsustab noore mehe viia loodusesse ning üheskoos võetakse ette ekstreemne süstamatk Jägala Jõel.
Sel nädalal astub Rita kööki Stockmanni kaubamaja lihameister Janek Joona, kes teeb puust ja punaseks, kuidas valida ning valmistada erinevat liha nii, et see oleks ühtviisi suus sulav ning ka tervislik. Lihasaatest saad teada, kuidas teha maailma parimat supipuljongit ning valmistada sellest tõeliselt hõrk kanasupp. Kuid mitte ainult: Rita ja Janek teevad ka veise antrekoodist perfektse steigi, millega lööb pahviks ka kõige pirtsakamad gurmaanid.
Hooaeg H19:E14
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Neeme Raud uurib, kas vanus või sugu võib olla tööotsimisel takistuseks, kui üle laua karmil pilgul hindajat asendab hoopis tehisaru. Lisaks selgitame saates, miks üha enam inimesi eelistab traditsioonilisele vesiklosetile kuivkäimlat ja kuidas see aitab säästa vett ning tagada puhta vee kättesaadavuse ka kriisiolukordades. Raul Ranne teeb aga ringkäigu endises Patarei vanglas 38 aastat kinni istunud mehega.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on erikülalisteks armastatud lauljad Sünne Valtri ja Laura Põldvere. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Pärast imekauneid džässinumbreid peavad lavatähed tegema totaalse kannapöörde ja rändama pöörasesse punkmuusika maailma. Eeskätt popmuusikat tegevatele tähtedele on see stiil suureks väljakutseks, aga õnneks aitab neil proovides hääle kähedaks karjuda Winny Puhhi solist Indrek Vaheoja. Tanja Mihhailova-Saare, Saara Nüganeni, Anett Kulbini, Eleryn Tiidu, Ott Leplandi, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste esituses kõlavad muu hulgas nii Propelleri, J.M.K.E. kui ka The Clashi suurimad hitid. Meeleolukat õhtut juhib sõnaosav ja karismaatiline Jüri Butšakov.
Lynne ja Howard on väga lähedal unistusele pooleks aastaks Kariibi merele seilama minna. Korraga ei tunne Lynne enam Howardit ära: mehel on pidevalt asjaajamisi ja viimaks suundub Howard ootamatule ärireisile New Yorki. Nii tekib kiiresti kahtlus, et mehel on keegi teine ja kui leitakse Howardi koju unustatud mobiiltelefon, tekib õhku ridamisi küsimusi. Lynne võtab asjad käsile.
Otse Reporter+ H2024:E28
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Täna jätkame matka metsikus Paapuas. Suhtleme üksteise keelt mõistmata ning sõltume vaid kohalike heasoovlikkusest. Ööbime traditsioonilises heinaonnis ning saame kirbud. Eluga riskides peame ületama roigastest silla mäsleva jõe kohal, et jõuda oma sihtmärgini Hitugi külla, kuhu ei vii mitte tee vaid ronitakse hoopis redelist. Hitugis võtab dani rahvas meid vastu kui kauaoodatud kadunud lapsi. Seal kantakse peenisetorbikuid ja kütitakse vibudega. Kohtame ka 300 aastast muumiat.
Papsid H2:E7
Emma tuleb Aleksi juurde võtmeid ära andma ja hüvasti jätma. Õie saab Kristiinalt teada, et Linda ja Jarek on kihlatud. Raivo ja Marika peavad kirjutama nimekirja oma kodustest kohustustest. Kas Aleksil õnnestub veenda Emmat jääma?
Kui linnapargi purskkaevust leitakse surnuna veidra spordiala spoofingu uus maailmameister, peavad uurijad välja selgitama, kes võis olla valmis tiitli nimel mõrva toime panema. Gina osaleb raha kogumises.
12 Oscarile nomineeritud ajaloodraama! Lugu mehest, kellest sai kuningas George VI, kuninganna Elizabeth II isa. Pärast seda, kui tema vend Edward troonist loobub, tõuseb George, hüüdnimega Bertie, vastu tahtmist Ühendatud kuningriigi etteotsa. Bertie, kes kannatab kogelemise all ning keda ei peeta sugugi vääriliseks kuningaks, saab abi Lionel Logue’ilt, ebatavaliste võtetega kõneterapeudilt.
Lustakas komöödia erilise haigusega Jackist, kes vananeb neli korda kiiremini kui normaalne laps. Iga väike poiss tahab ju seltskonda sulanduda ja sõpru, aga minnes esmakordselt kooli peab ta lapsehing taluma hoopis solvanguid ja ülekohut. Kui ta vaid ei näeks välja nagu keskealine härrasmees…
Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
Reporter+* H2024:E28
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Martin üritab Lenaga lahkuminekust üle saada, aga see on talle väga raske. Lisbeth ja Roman muretsevad Martini pärast. Hans tundub olevat suhteprobleemidest vabanenud. Mario ja Lilli veedavad koos palju aega. Lena mees Tom loodab, et naine pöördub tema juurde tagasi. Lena aga mõtleb Martinist.