Anna on ihu ja hingega talutüdruk, kelle elus pole siiani meestele kohta olnud. Kui ema ja isa majapidamist talle üle andma hakkavad, saab selgeks, et üksinda ta kõigega toime ei tule. Internetist sobivat meest leida on raske ja vanemate pakutud talupere poeg ei sobi Annale samuti. Korraga hakkab ta huvi tundma mehe vastu, kes käib tema käest aedvilju ostmas. Kahjuks on mees piloot, mitte talupidaja. Annal seisab ees raske valik: jääda tallu või valida armastus?
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Pagariärisse saabub ootamatult eriti suur tellimus. Marco on aga linnast ära, mistõttu peavad Blanche ja pöialpoisid kõigega ise hakkama saama.
Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
Kui Briti sündis, andsid arstid talle lootust elada vaid kaks nädalat. Ta jäi elama, kuid sünnitrauma oli niivõrd suur, et käima ta ei hakanudki. Elu ratastoolis oli tema jaoks korralik põrgu. Täna teeb ta järjekindlalt tööd selle nimel, et kõndida oma jalgadel. Ta lõpetas Tallinna Ülikoolis ajakirjanduse eriala ja unistab sellest, et tema lood ja mõtted jõuaksid vaatajate ja kuulajateni.
India kuulutab, et tal on maailma suurim demokraatia ning ühtmoodi armastatud on kõik usud ja kõik erakonnad. Kommunistid, budistid ja sikhid, hindud ja moslemid – kõik ulatavad teineteisele sõbralikult käe. Ometi näeme rahvast jagunemas fanaatiliselt leeridesse, plahvatavad pommid ja peetakse lehmasõda hindude ja moslemite vahel. Küsimus on – kas lehm on jumal või ohvriloom?
Papsid* H2:E4
Marekil pole kuskil magada, sest Petra ei lase teda korterisse. Robinil tuleb hammas ära ja Raivo peab mängima hambahaldjat. Aleks saab lõpuks kindlalt teada, kas Rasmus on tema poeg või mitte.
Lustakas komöödia erilise haigusega Jackist, kes vananeb neli korda kiiremini kui normaalne laps. Iga väike poiss tahab ju seltskonda sulanduda ja sõpru, aga minnes esmakordselt kooli peab ta lapsehing taluma hoopis solvanguid ja ülekohut. Kui ta vaid ei näeks välja nagu keskealine härrasmees…
Endine seltskonnatäht Liis Lass on kodumaa tolmu ammu jalgelt pühkinud, kuid luksus ja glamuur pole tema elust kuhugi kadunud! Nüüd elab ja õitseb ta Singapuris - säravas linnriigis, kus tema koduks on mitmemiljoniline katusekorter ning sõiduriistaks endanimeline luksuskaater. Roald Johannson lendab sügishooaja avasaates Kagu-Aasia superrikaste paradiisi ning leiab eest rangete reeglitega metropoli, kus on keelatud muuhulgas nätsu närimine, e-sigareti tõmbamine ja, üllatus-üllatus, isegi lifti pissimine!
Elu pole võimalik ette ennustada - kõik võib ühe hetkega õhku lennata. Tihti ei ole maailm selline, kui see meile näib. Tõde peidab ennast meie silme all ja me pole võimelised seda koheselt nägema.
Carol on oma väike pood, kuid keegi ei tea tema saladust: naine ei oska arvutada. Siiani on ta klientidele tunde järgi vahetusraha tagasi andnud, kuid ühel päeval otsustab ta kursustele minna ja arvutamise selgeks saada. Seal kohtub ta astrofüüsikust Florianiga ja peagi selgub, et neil on ühine kirg: taevalaotus ja tähed. Caro isa peab samal ajal silmitsi seisma ühe minevikumälestusega. Viimaks selgub seegi tõde, miks Caro arvudemaailmas kuidagi toime ei tule.
Otse Suvereporter+ H2024:E13
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2023:E5
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Tippklassi meelelahutus võrratu saatejuhi Piret Laose juhtimisel. Saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad meelelahutaja Grete Kuld, Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast, populaarne juutuuber ja muusik Andrei Zevakin ning komöödianäitleja Tõnis Niinemets. Lisaks on arvajatele sel nädalal abiks Eesti esimene superstaar Birgit Sarrap.
Suurejooneline finaal Harry Potteri filmisaagale! Harry, Ron ja Hermione jätkavad Lord Voldemorti otsinguid, et ta lõplikult hävitada, ning päästa nii võlurite kui ka inimeste tulevik. Kui aga müstilised surmavägised paljastatakse ja Voldemort jõuab nende missiooni jälile, algab lahing, kust võitjana saab väljuda vaid üks…
Tõestisündinud lool põhinev film! 2010. aasta 20. aprillil toimus Mehhiko lahes Deepwater Horizoni naftaplatvormil üks maailma suurimaid inimese põhjustatud katastroofe.
Karl-Madis on vallandatud ja Terje on saadetud tema ametikohta täitma. Kadrile meeldib uus distsipliin, teised teevad Terje elu keeruliseks. Kadi ja Martini suhted lähevad järjest teravamaks. Nelik kutsutaks ehitusplatsile tööriistavargusi lahedama. Terje muudab karistuseks paarid ära, Kadri pannakse Martiniga paari. Tuleb välja, et ehitusplatsi vargus ei olegi nii lihtne juhtum ja selle taga võivad olla keerukad skeemid. Doris kutsub Tormi välja.
Seiklusliku kassahiti peategelane Finn on aardekütt, kelle eesmärgiks on leida ookeani põhja peitunud 18. sajandist pärinev eksootiline aare. Selle nimel on ta ohverdanud isegi abielu Tessiga. Paraku avastab Finn, et ta polegi ainus, kes sellest varandusest teab ja seda endale ihkab. Algab pöörane aardejaht, kus vahendeid ei valita...