Filipa naaseb peale pikka eemalolekut Mauritiusele. Nüüd on tal hotellis omaenda praksis. Isabelle läheb kooli asemel hoopis Tomi ja ta sõpradega randa. Noorukid tõestavad üksteisele oma vaprust, sel aga on traagilised tagajärjed: Isabelle’i päästes saab viga noor kalur Jean. Filippa leiab uue silmarõõmu.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Neige, Camilla ja Ravi lähevad rühmatöö pärast tülli. Mysterio püüab Neige’i abistada, kuid teeb kõik hullemaks. Snow on ta peale maruvihane ning Neige on sunnitud tunnistama, et päris kõikide asjade vastu siin elus loitsud ikka ei aita.
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Kas ja kuidas on Eestis avamaal võimalik kaktuseid kasvatada? Mida peab silmas pidama ja millele tähelepanu pöörama, kui valite oksapurustit?
Hooaja viimane saade, emadepäeva eri! Rita köögiseiklustele teleekraanil paneb südamliku punkti kooskokkamine Rita ema, laulja ja teatritegelase Marta Ojaga. Rita on öelnud, et tema ema ongi põhjus, miks naisest retseptimeister ja kokk sai. Isiklikus ja soojas saates tehakse koos hapendatud sidrunite marinaadis ahjukana ning tervislikku kinoasalatit. Kuid enne veel üllatab Rita oma ema uhke pannkoogitordiga.
Keit Pentus-Rosimannus on poliitikas saavutanud peaaegu kõik - ta on juhtinud Tallinna linnaosa, valitud riigikogusse ja pidanud kolm korda ministri ametit. Miks otsustas ta - olles ise lapseootel - võtta vastu Kaja Kallase pakkumise hakata rahandusministriks? Kuidas ta tõrjub poliitilisi ja isiklikke rünnakuid? Mida talle meenutab arm tema huule kohal? Ja kuidas reageerib ta saatetegijate poolt pakutud suurele üllatusele? Saatejuht Mart Normet
Suviselt lõbusas ja positiivses saatesarjas tiirutab saatejuht Katrin Lust ringi mööda Eestimaad, et tuua televaatajateni eesti inimeste suvehetked erinevaist kodumaa paigust.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja seitsmendas osas on fookuses väsimus autoroolis. Kuidas väsimus ja vähene uneaeg mõjutavad autojuhti? Kuidas väsimust ära tunda ja mida sel juhul teha? Samuti tutvustame teedele paigaldatud täristeid ja põristeid, mis on abiks, kui juhil tähelepanu kaob või juht koguni roolis uinub. Oma kogemusest roolis magama jäämisest räägib teleprodutsent Martin Korjus. Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid ja unearst dr Erve Sõõru. Saatejuht on Jaanus Koort.
Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Seekord on saade sporditähtede eri ning omavahel astuvad võistlustulle 2023 "Aasta naissportlane" Eneli Jefimova ja "Aasta treener" Henry Hein. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Kuumim telesõu pakub põnevust, ära arvamise hasarti, üllatusi ja ohtralt huumorit ning meelelahutust. Saates osaleval arvajapaaril tuleb seitsme tundmatu seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Mart Juur ning Andrei Zevakin. Seekordseks külalisnõunikuks on hurmur Koit Toome. Saadet juhib Piret Laos.
Filipa kohtub hotellis Nathaliega, kes kardab, et tema suguvõsa naised on ära neetud ja ta hakkab surema. Filipa otsustab välja uurida, mida naine tegelikult põeb. Emi on pahane, et Mike’il pole aega tulevikuplaane teha, kuigi tema meelest on selleks viimane aeg. Daniel ja Jenny elavad lahus ning Isabelle kaalub ema juurde elama kolimist.
Otse Suvereporter+ H2024:E12
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
India kuulutab, et tal on maailma suurim demokraatia ning ühtmoodi armastatud on kõik usud ja kõik erakonnad. Kommunistid, budistid ja sikhid, hindud ja moslemid – kõik ulatavad teineteisele sõbralikult käe. Ometi näeme rahvast jagunemas fanaatiliselt leeridesse, plahvatavad pommid ja peetakse lehmasõda hindude ja moslemite vahel. Küsimus on – kas lehm on jumal või ohvriloom?
Kaasahaaravas telemängus vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parem paar võidab auhinnaraha ja pääseb järgmisesse saatesse. Kolmanda hooaja avasaates on võidutiitlit kaitsmas reisihimuline hobikokk Anneli koos oma poja Jostiga ning seekord on nende vastasteks köögis MyItaly toidustuudio perenaine Heret oma särtsaka tütre Luisaga.
Noortekodu on ekskursioonil, kui kaks noort põgenevad. Poiss satub Aleksandri doki juures õnnetusse. Kadunud neiu on Päri sugulane.
Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.
Tõsielulisel skandaalil põhinevas filmis süüdistavad mitu naist Fox Newsi juhti Roger Ailesi seksuaalses ahistamises ja telekanalis valitsevas mürgises õhustikus. Peaosades astuvad üles Oscari-võitja Charlize Theron, Oscari-võitja Nicole Kidman ja Oscarile kandideerinud Margot Robbie.
Endine seltskonnatäht Liis Lass on kodumaa tolmu ammu jalgelt pühkinud, kuid luksus ja glamuur pole tema elust kuhugi kadunud! Nüüd elab ja õitseb ta Singapuris - säravas linnriigis, kus tema koduks on mitmemiljoniline katusekorter ning sõiduriistaks endanimeline luksuskaater. Roald Johannson lendab sügishooaja avasaates Kagu-Aasia superrikaste paradiisi ning leiab eest rangete reeglitega metropoli, kus on keelatud muuhulgas nätsu närimine, e-sigareti tõmbamine ja, üllatus-üllatus, isegi lifti pissimine!
India kuulutab, et tal on maailma suurim demokraatia ning ühtmoodi armastatud on kõik usud ja kõik erakonnad. Kommunistid, budistid ja sikhid, hindud ja moslemid – kõik ulatavad teineteisele sõbralikult käe. Ometi näeme rahvast jagunemas fanaatiliselt leeridesse, plahvatavad pommid ja peetakse lehmasõda hindude ja moslemite vahel. Küsimus on – kas lehm on jumal või ohvriloom?
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.