Filipa naaseb peale pikka eemalolekut Mauritiusele. Nüüd on tal hotellis omaenda praksis. Isabelle läheb kooli asemel hoopis Tomi ja ta sõpradega randa. Noorukid tõestavad üksteisele oma vaprust, sel aga on traagilised tagajärjed: Isabelle’i päästes saab viga noor kalur Jean. Filippa leiab uue silmarõõmu.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
Alvale meeldib külastada maagilist maailma nimega Gizmo. Nagu igal pool, on ka seal omad mured ja Gizmos tekitavad tavaliselt probleeme Trollid. Nad naudivad pahanduste tekitamist armsate Oolide seas ning päeva päästmine jääb Alva ülesandeks.
Alvale meeldib külastada maagilist maailma nimega Gizmo. Nagu igal pool, on ka seal omad mured ja Gizmos tekitavad tavaliselt probleeme Trollid. Nad naudivad pahanduste tekitamist armsate Oolide seas ning päeva päästmine jääb Alva ülesandeks.
Ajalehes teatatakse suhkrupuudusest ning see paneb Gulpo hädaabiplaani välja töötama. Ta loodab end varustada piisava koguse magusaga.
Kodukokad valmistavad kohtunikele oma parimaid toite, lootuses pääseda põhivõistlusele. Järel on vaid mõned valged MasterChefi põlled, seega toiduentusiastid peavad andma endast maksimumi. Hallide põllede omanikud saavad enda tõestamiseks viimase võimaluse. Neid ootab ees keeruline väljakutse, mis osutub nii mõnelegi kontimurdvaks.
Kätte on jõudnud aeg täita „Žiguliga maailma tippu“ reisi suur eesmärk! Kaks vana Žigulid, Sukk ja Ojang ning teised reisisellid võtavad ette tee Nordkappi ehk Euroopa põhjapoolseimasse punkti, kuhu autoga pääseb. Kuidas vanad autod raskel mägiteel vastu peavad ja mida imelist Nordkapp külastajale pakub?
Jaan Tätte arvab, et koos päikesega loojub midagi ka meis endis. Üks ilus päev su elus saab läbi ja see ei kordu enam kunagi. Jaan istub Djerba saarel mošee katusel ja mõlgutab omi hinge mõtteid. Sellel saarel ongi erilised loojangud. Siin on ka erilised linnad. Djerbahood on üks neist. Pea kõikide majade seinad on siin täis maalitud. Seda on teinud kunstnikud maailma eri paigust. Jaani arvates hakatakse tulevikus maailma jagama filmi võttepaikade järgi. Djerba kanjonis on filmitud unustamatu „ Inglise patsient”. Tuneesia kõrbeosas võib leida põnevaid sündmusi. Sa näed siin Tuneesia moenädala avashowd. Kõrbevärvid on jõudnud ka siinsesse moodi.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Tänases saates võistlevad köögis Lahepere Villa perenaine Helen koos oma kunstihuvilise türe Elise Lisseliga ja hobikokk Galina oma ehituses tegutseva poja Timoga. Saatejuht Robert Rool.
Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid. Saatejuht Roald Johannson.
Nora ja Alexander võtavad ette kolm uut juhtumit, mis hõlmavad inimröövi, kahtlustatavat inimkaubandust ja 30 aasta tagust topeltmõrva.
Filipa kohtub hotellis Nathaliega, kes kardab, et tema suguvõsa naised on ära neetud ja ta hakkab surema. Filipa otsustab välja uurida, mida naine tegelikult põeb. Emi on pahane, et Mike’il pole aega tulevikuplaane teha, kuigi tema meelest on selleks viimane aeg. Daniel ja Jenny elavad lahus ning Isabelle kaalub ema juurde elama kolimist.
Otse Suvereporter+ H2023:E15
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2022:E6
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.
Karl-Madis on kangelane Peetrikese kinninabimise pärast. Martin teeb uuest kohast tööluusi ja hakkab koos Priidu ja Valloga väljasõitudel käima. Vallo närvidele on see aga ilmselgelt liig. Kadri naudib Tarmoga romantikat. Tuleb välja, et Peetrike pole otsitav kurjategija ja Doris otsustab iseseisvalt vägistajat püüdma hakata.
Massitulistamisest traumatiseeritud noormees radikaliseerub ja hakkab valitsusvastaseks terroristiks. Jessi meeskond peab ajaga võidu jooksma, et leida noormees enne, kui ta katastroofi korraldab.
Film põhineb Gillian Flynni samanimelisel ülemaailmsel bestselleril. Päeval, mil nad oleks pidanud tähistama oma viiendat pulma-aastapäeva, annab Nick Dunne teada oma abikaasa Amy ootamatust kadumisest. Juhtumi ümber kihama lööv meediatsirkus ja üha kahtlustavam suhtumine võimuesindajate poolt toob aga peatselt avalikkuse ette tõsiasja, et Dunne'ide abielu polnud kaugeltki nii idülliline. Kõigil on meelel ja keelel üksainus küsimus: Kas Nick Dunne tappis oma naise?
Jonathan Lethemi romaanil põhinevas, 1950ndate New Yorgis aset leidvas krimipõnevikus tuleb detektiiv Lionel Essrogil lahendada oma mentori ja parima sõbra mõrv. Abiks vaid ebamäärased juhtlõngad ja tema enda kerge maniakaalsus, asub ta lahti harutama korruptsiooni ja saladuste võrku, mis on endasse haaranud kogu linna.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.