Eden püüab Remi jaoks olemas olla. Ziggy ja Dean ei tunne ennast sünnituskoolitusel mugavalt. Cash avab Edenile oma südame. Pruuti ootab katastroof.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja viiendas osas on fookuses liiklus asulasisestel teedel. Miks ja kes kihutavad? Kuidas ohutult teed ületada? Kuidas näevad lapsed liikluspilti ja mis ohud lapsi liikluses täiskasvanutest rohkem ähvardavad? Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid. Oma kogemusi linnaliikluses jagavad ka tuntud laulja Birgit Sarrap ja tema poeg Simeon. Saatejuht on Jaanus Koort.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Võsavinkel sõidab Haanjasse, kus elab Kalju. Kalju on huvitav karakter - tal kulub kuus toidule ainult 10 eurot, sest ta sööb peamiselt moosi ning õunu. Lisaks on Kalju ka imeline meistrimees. Ta on täiesti üksi ehitanud oma koduõuele suure vaatetorni, mille tipust näeb kilomeetrite kaugusele.
Prudencio tunnistab Franciscale ja Raimundole tõtt. Küla on Carmelito kadumisest šokis. Dolores langetab otsuse.
Doktor Gruber diagnoosib patsient Thomasel Parkinsoni tõve, mis pöörab mehe ja tema pere suured tulevikuplaanid pea peale. Anne ja Martin otsustavad oma suhtele taas võimaluse anda ja Martin lubab talu äriasjadesse mitte sekkuda. Ta suudab oma lubadust vaid lühiajaliselt pidada, kui avastab, et Gregor tegutseb Anne ja Hansu huvide vastaselt. Martin palub abi ekskallimalt Franziskalt. Kuidas Anne sellesse suhtub?
Vallavanem on saanud siseinfot, et erateede omanikele saabub Euroopa Liidust peagi rahalaev. Märkamatult on kogu küla probleemi ees, kas õppida lendama või näidata vallavanemale koht kätte. Liisi valib viimase lahenduse. Koos Guidoga asuvad nad vaba liikumise nimel "lilledega kahurite" vastu. Kirikõpetaja on aga hädas valla toetusega, mis pole Kerepale kohaselt koguduse jaoks kerge saak.
Noor mees, kes väidab, et tal on selgeltnägijavõimed, pakub oma abi paari mõrva lahendamisel. Kui ta juhatab nad uute ohvriteni, hakkab Jane kahtlustama, et tegu on kavala mõrvariga, keda nad jahivad.
Kuuuurija H15:E13
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Tänases saates räägime sellest, kuidas 76-aastane vanaproua langes seksuaalvägivalla ohvriks. Saate teises pooles läheme aga maalilisse Taevaskotta Põlvamaal, mis võib varsti muutuda mudaauguks.
Oleme kolinud Reede Õhtu mängulise saate stuudiost välja, et nautida ilusat ilma ning panna meeskonnad veel suuremate katsumuste ette! Sel korral oleme Tallinnas Iglupargis ning kaptenite kõrval asuvad võistlustulle kaks parimat sõpra - Jaagup Kreem ja Kristjan Jõekalda. Kes võidab viie vooru kokkuvõttes saate ning mida uut meeste kohta teada saame, selgub saates!
Ali üritab oma uue eluga harjuda, kuid saab valusa õppetunni ja tunneb end reedetuna. Otsus noorpaari veel sündimata laste üle alustab haiglas seadusliku sõja ning juhtkond jaguneb kaheks. Aeg hakkab otsa saama ning Ferman ja Beliz jõuavad ületamatu kuristikuni.
Julieta lubab Saúli toetada. Venancial tervis ei parane. Don Anselmo toetab Nazariat.
Asu võtab Emiri pakutud plaani vastu. Kemal jätkab Asu otsimist ja leiab just siis, kui Emiri plaan teoks saab. Kemal ei usu Asu versiooni juhtunust ja jagab oma kahtlusi Mercaniga.
Martin ja Hans jäävad lumetormi kätte ja leiavad ulualuse mägionnis. Vennad päästavad õnnetusse sattunud naise, kellel Martin diagnoosib peagi raske haiguse: hilises staadiumis leukeemia. Naine on šokeeritud ja tema elu saaks päästa vaid tüvirakkude siirdamine. Aega selleks on vähe. Martin asub otsima sobivat doonorit ja satub sealjuures saladuse jälile.
Erateede saaga pole veel lõppenudki, kui kirikõpetaja seisab ootamatult probleemi ees - kuidas elustada surnud Solisti. Jumala abiga saab seekord kõik siiski korda, kuid vallavanema naise kavalus teeb Paavlist ootamatult lõvi. Ja see ei ole mitte hea kui üks vallavanem lõviks muuta. Liisi ja Guido hakkavad teineteisele aina lähemale jõudma, kuid alati rikub hetke kas salapärane telefonikõne või ootamatult ilmuv ja haihtuv ükssarvik.
Otse Suvereporter H2023:E40
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Kaugel-kaugel Põhja-Norras elavad eestlased, kes töötavad Tromsö lähistel asuvas kelgukoerafarmis. Kui kiire on kelgurakend võrreldes vana Žiguliga? Erilisi avastusi pakub ka polaaralade linn Alta, kus saab näha 7000 aasta vanuseid kaljujoonistusi.
Alo H1:E1
Algavas huumorisarjas kehastab Eesti üks populaarseim koomik Tõnis Niinemets autoesinduses töötavat püüdlikku müügimeest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Sõprusest vihkamiseni on vaid üks imepisike samm... Komöödiasarjas löövad kaasa Tõnis Niinemets, Märt Pius, Priit Pius, Priit Võigemast, Linda Kolde, Reimo Sagor jpt.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Inimeste värbamine Katariina missiooni täitmiseks on aega nõudev. Keiser aga kingib Katariinale uue "sõbra".
Tony läheb vanglasse varioperatsioonile, et välja selgitada mereväebaasist varastatud Iraagi väärisesemete asukoht.
Saastunud ookeanid ja maailmamere tõus on vaid väike osa 21. sajandi keskkonnakatastroofist, millega inimkond peab õppima kohanema. Aga õnneks on selles pessimistlikus tulevikuväljavaates ka üks pisike lootusekiir - Tallinna tüdruk Merle Liivand, kellest on saanud merineitsikostüümis ookeaniaktivist. Roald Johannson lendab USA-sse Florida osariiki ja leiab eest tarmuka eestlanna, kes tõmbab oma monolestaga globaalset tähelepanu teemadele, millele me kõik peaksime rohkem mõtlema!
Robin Mastersi pööripäevapeo ööl tabab Hawaiid laastav orkaan.
Inimeste värbamine Katariina missiooni täitmiseks on aega nõudev. Keiser aga kingib Katariinale uue "sõbra".
Gypsy ja Nick peavad plaani, et saada lõpuks kokku, lootes võita Dee Dee heakskiidu. Kui nende kavatsused katastroofiliselt luhtuvad, on nad sunnitud tegema armastuse nimel äärmusliku käigu.
Meeskonnad toimetavad Queenslandis vendade Joshi ja Brandoni kodu kallal, kuid kaks meeskonda lähevad leppimatult tülli ning üks osalejatest lahkub dramaatiliselt.