Hiljuti lahutatud loomaarst Britta on valmis keerama elus uue lehe, kõige meelsamini Bretagne'is. Ta on juba leidnud endale unistuste maja, kuid selgub, et ka Yves on sellele silma heitnud.
Alvale meeldib külastada maagilist maailma nimega Gizmo. Nagu igal pool, on ka seal omad mured ja Gizmos tekitavad tavaliselt probleeme Trollid. Nad naudivad pahanduste tekitamist armsate Oolide seas ning päeva päästmine jääb Alva ülesandeks.
Alvale meeldib külastada maagilist maailma nimega Gizmo. Nagu igal pool, on ka seal omad mured ja Gizmos tekitavad tavaliselt probleeme Trollid. Nad naudivad pahanduste tekitamist armsate Oolide seas ning päeva päästmine jääb Alva ülesandeks.
Gulpo ja Cuddlio leiavad kaevandusest amuleti. Nad on täiesti kindlad, et see toob neile õnne.
Smurfid H1:E17
Kui kahjur hävitab sarsaparilla saagi, avastavad smurfid Gargameli plaani, kuidas nad oma põllule kavaldada.
Smurfid H1:E18
Eputis veenab Rätsepa smurfidele uusi kostüüme õmblema. Kui osad smurfid veenavad Eputise selja taga Rätsepa disaini muutma, põhjustab see suure tüli Eputise ja Rätsepa vahel, kus ka ülejäänud asuvad pooli valima.
Jälg* H6:E3
Sel nädalal tuulab „Jälg“ eestlaste prügikastides ja otsib vastuseid küsimustele, miks prügisorteerimine meile endiselt keeruline on. Kas rohkem on abi distsiplineerimisest või motiveerimisest? Kuidas sina suhtud, kui postkasti potsatab kiri, mis loetleb üles uue rakenduse abil tuvastatud sorteerimisvead?
Mardil, Rutel ja Erel on vanavanemate taluni minna vaid kuus kilomeetrit, kuid maastik on finaali-vääriline rägastik, kus liikumine võtab väga palju aega. Mis on nädalase matkaga isa ja tütarde suhetes muutunud?
Hooaeg H19:E5
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Selles saates sõidab Peeter Võsa külla Haabneemes elavale Rein Kääpale. Rein on kirglik rannakalur, kes senimaani sihikindlalt oma rida ajanud. Täna on aga asjad nii kaugel, et mees otsustas oma kalapaadi olude sunnil müüki panna. Läheme rannakaluriga viimast korda veel merele!
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Septembrikuu "Liikleja" saates on fookuses liiklus asulasisestel teedel! Kus ja miks jalakäijate ning sõidukite kokkupõrked juhtuvad? Kas ja kuidas saaks liiklusohutust suureneda inimsõbraliku ja esteetilise linnaruumi kujundamise abil? Kui suur mõju on juba väikesel kiiruseületusel? Saates saavad sõna Transpordiameti ekspert Sirli Tallo, sõidukoolitaja Indrek Madar ning liikuvusekspert Tõnis Savi. Saatejuht on Jaanus Koort.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob taas meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Eeva-Esse Sõõrumaa käis koos Naiskodukaitse liikmetega metsas sõdurioskuste kursusel ning uuris, mis motiveerib põhitöö ja pere kõrvalt vabatahtlikult riigikaitses osalema. Elo Mõttus-Leppik küsib poliitikute imago-loojatelt mida kõike peab selles ametis silmas pidama ja kuidas aidata tipp-poliitikut, kes on sattunud tõsisesse jamasse. TalTechi ja Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengid ehitavad igal aastal uue vormelauto, millega võisteldakse rahvusvahelises inseneritudengitele suunatud tootearendusvõistlusel. Ligi 300 elektrivormeleid ehitava ülikooli seas on Eesti tudengid stabiilselt esikümnes ning paljud tudengivormeli projekti vilistlased on loonud ettevõtteid, mis löönud läbi nii siin kui sealpool piiri.
Suurejoonelises telesõus „Ma näen su häält“ esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Andrei Zevakin ja Estoni Kohver. Igas saates võtab nõunikepaneelis koha sisse ka üks tuntud Eesti laulja, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Tänase saate külalisnõunik on lauljatar Tanja Mihhailova-Saar. Suurt meelelahutusõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Anne sõidab Istriasse oma parima sõbranna pulma, aga ka puhkusel olles ei suuda ta töörežiimist välja lülituda. Jalgpallitalentide otsijana on ta alati ametis.
Otse Reporter+ H2023:E51
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Heategevusliku viienda hooaja avasaates asuvad kokkama näitleja ja kirglik kalastaja Inga Lunge koos tütar Noraga ning laulja Ruslan Trochynskyi oma tütre Kirkega.
Papsid H1:E1
Komöödiasugemetega draamasari neljast isast, kellest igaüks on isa omal moel. Aleksi elu keerleb ainult ümber töö ja naiste, kuni tema ukse taha ilmub endine tüdruksõber, kaasas üllatus. Naise kaotanud Toomas ja tema tütar Saskia kolivad Setomaalt pealinna. Marek, kelle elu käib eksnaise ja uue tüdruksõbra vahel, peab tegema keerulise valiku. Raivo ja Marika rutiinset väikekodanlikku elu segab ootamatult uue naabri saabumine. Osades Märt Pius, Priit Loog, Tiit Sukk, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Helena Lotman, Katrin Pärn ja paljud teised head Eesti näitlejad.
Holly Collins, uurija Mike Shepherdi lemmikkantrimuusik, esineb Brokenwoodis. Kahjuks jääb see tema viimaseks esinemiseks. Ta leitakse tapetuna elektrilöögi poolt. Oli see enesetapp, purjuspäi juhtunud õnnetus või nagu Mike kahtlustab midagi enamat? Huulepulga sisse kraabitud noot on ainsaks vihjeks ning Mike võtab uurimiseks ette bändiliikmed. Ning see, mida ta teada saab, ei meeldi talle sugugi.
Komöödia kahest väga erinevast mehest, kelle lapsed otsustavad abielluda. Rahulikku elu armastava Jerry ehmatuseks osutub teine äiapapa Steve CIA salaagendiks, kelle tööpäevad mööduvad kuulide eest põigeldes ja relvaärikatega suheldes. Steve ei saa oma eluohtlikke erioperatsioone isegi poja pulmade ajaks kõrvale heita ja nii lööb tema pöörane maailm ka Jerry elukorraldusse lootusetult uppi...
Maggie Price ja Henry Ross osalevad kohaliku kirjastaja sünnipäevapeol, mis lõpeb tragöödiaga, kui sünnipäevalapse poeg isa auks korraldatud lavastuse käigus kogemata oma kasuvenna tapab. Maggie ja Henry peavad nüüd välja selgitama, kes asendas lavarelvas paukpadruni ehtsa kuuliga ja mis põhjusel seda tehti.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” näitab sel hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Tänase saate teema on Kanal 2 - 30 ja saatekülalisteks seekord Peeter Võsa, Keili Sükijainen, Tõnis Sarap, Mart Normet, Eda-Liis Kann ja Elo Mõttus-Leppik. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Selles saates sõidab Peeter Võsa külla Haabneemes elavale Rein Kääpale. Rein on kirglik rannakalur, kes senimaani sihikindlalt oma rida ajanud. Täna on aga asjad nii kaugel, et mees otsustas oma kalapaadi olude sunnil müüki panna. Läheme rannakaluriga viimast korda veel merele!
Reporter+* H2023:E51
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.