Felicity tahab püsivat suhet, kuid kas see on ka Tane soov? Bree püüab otsustada, kas ta suudab ilma Remita ema olla. Eden kaitseb Remi.
Reporter* H2023:E128
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Esna vald hakkab soojendama suhteid Soome sõprusvalla – Ripuliga. Aga nii mõndagi läheb tõlkes kaduma. Vallavanemal valutab hammas ja pealegi pole ta endiselt vabanenud oma ämmast, kes on oma öistest külalistest sisse võetud. Seega satuvad löögi alla Sookrates ja Insener. Vesol on aga seismas suure teadusliku avastuse lävel, mis ähvardab temast suure pauguga teha üle ilmamaa kuulsa mehe. Kahjuks piirdub kogu asi vaid suure pauguga. Variku ülemäärane huvi salailusalongi vastu sunnib kiriklas võtma vastu raskeid ja valusaid otsuseid. Ja põrandaalune ilusalong peab sulgema oma luugi. Kröösman asub tegevusse tolmuimejate äris, mis pole aga sugugi nii kerge nagu pealtnäha paistab. Viga ei saa olla kindlasti mitte tolmuimejates ega Kröösmanis vaid harimatus maarahvas.
Õhtu!* H6:E20
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Krislin Kuuskemaa nimi ei vaja Eesti ilumaastikul pikemat tutvustamist, sest tema kehahooldused ja iluprotseduurid on teada-tuntud sadadele endast lugupidavatele naistele. Kuid ilmselt tuleb paljudele suure üllatusena, et šarmikas ärinaine plaanib oma haaret veelgi laiendada ning rajada Kagu-Aasias asuvale muinasjutulisele Bali saarele omalaadse ilu oaasi kõigile Eesti naistele! On see lihtsalt hull mõte või saab siit tõepoolest alguse eestlannade väeretk teisele poole maakera? Roald Johannsoni meeleolukas reportaaž läbi Tallinna vanalinna ning Bali saare troopika.
Martin Gruber otsustab Ellmaust lahkuda, ent tahab enne osaleda ühel luuüdi siirdamise operatsioonil. Ootamatult selgub, et luuüdi doonorit ei leia kusagilt. Kas lahendus ja abi saabuvad enne, kui on liiga hilja?
Juubeli puhul pakub sünnipäevalaps Kanal 2 erisaadetes meeleolukat tagasivaadet eetris olnud programmidele. Ajaloo valu ja ilu viimases episoodis tuletame meelde kanali kõige suuremaid ettevõtmisi. Mõistagi kuulub nende hulka "Tantsud tähtedega". Ent jahitud on ka talente, otsitud on karaokeässa ja tehtud on trikke.
Mõrva ja pangaröövi eest vangistust kandev endine allohvitser põgeneb vanglast ja võtab ühendust Fornelliga, kes ta koos Gibbsiga kunagi trellide taha saatis. Fornell saavutab Gibbsi ajutise ametisse ennistamise, et põgenik tabada.
Ferman nõuab, et tema residendid töötaksid läbi kõik viimase aasta jooksul tehtud operatsioonid. Arstid üritavad ühiselt päästa hiljuti operatsiooniga lahutatud siiami kaksikuid. Otsuste tegemine on raske nii arstide kui ka ema jaoks.
Otse Postimehe uudised H2023:E548
Don Ignacio veenab Julietat lahkuma. Severo valmistub kohtus kaotama. Saúl üritab Larraziga läbi rääkida.
Otse Postimehe uudised H2023:E549
Kumru tunneb, et Altay hindab teda ning talle hakkab noormees üha rohkem meeldima. Kõik ärkavad häärberis üles kohutava peavaluga. Asuman ei leia oma tütreid üles. Peagi saabub koju Zeynep, kes ütleb, et ta rööviti. Kuid Yildiz jääb kadunuks. Teda hakkab taga otsima Dogan, ent talle öeldakse, et Yildiz on surnud. Ka Ender muretseb, et Yildiziga võis midagi juhtuda. Handan otsib oma vennale sobilikku sekretäri.
Otse Postimehe uudised H2023:E550
Martin Gruber otsustab Ellmaust lahkuda, ent tahab enne osaleda ühel luuüdi siirdamise operatsioonil. Ootamatult selgub, et luuüdi doonorit ei leia kusagilt. Kas lahendus ja abi saabuvad enne, kui on liiga hilja?
Otse Postimehe uudised H2023:E551
Pärast seda, kui Mustikas on päästnud oma vallas põlevast majast lapsed ja kassi, pole Paavlil enam mahti käituda lihtsurelikuna. Kerepa kaasabil kehastub ta superkangelaseks ja asub välja teenima kangelase autasu. Kangelaste elu pole aga sugugi kerge. Küll sekkub siia abikaasa, küll saamatud külaelanikud. Küll lööb põnnama Kerepagi, kes kangelase abilisena peaks ju olema missiooni ustav sõdur. Kirikõpetaja satub aga koos Mihhailovaga pohlale minnes pöörastesse seiklustesse, mis muudavad tema positsiooni kiriklas ning õõnestavad ta habrast usku Jumalasse. Tola tuleb aga kõigest välja puhtalt – sest tema südameheadus näitab talle valgust.
Otse Reporter H2023:E129
Eesti vanim eratelekanal Kanal 2 saab 1. oktoobril 30 aastaseks. Sel puhul on juubilar kokku kutsunud palju sõpru ja koostööpartnereid, et koos seda märgilist sündmust tähistada. Noblessneri Valukojast otse peo keskelt läheb eetrisse ka juubelihõnguline Reporteri erisaade, mis lisaks olulisematele uudistele ja päevasündmustele toob sel korral vaatajani ka meeleolukaid seiku nii peolt kui Kanal 2 telgitagustest.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” näitab sel hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Tänase saate teema on Kanal 2 - 30 ja saatekülalisteks seekord Peeter Võsa, Keili Sükijainen, Tõnis Sarap, Mart Normet, Eda-Liis Kann ja Elo Mõttus-Leppik. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Komöödiafilm. Lahutusadvokaadid John ja Jeremy "satuvad" igal võimalikul juhul pulmades kontvõõrastena naisi küttima. Ühel päeval saavad nad haisu ninna rahandusministri tütre pulmadest, kust nad kuidagi puududa ei taha. Peole jõudes võtavad nad sihikule kaks pruutneitsit, kes on samuti lugupeetud ministri tütred. Kuid nad ei kujuta ettegi milliseid sekeldusi see afäär kaasa toob... Film ei sobi alaealistele.
Karl Buttons on libekeelne väikese linna pankur, kelle afäärid ja pettused on jäänud seni oma naise Sue eest saladuseks. Kui Karl ühel päeval motellitoas kompromiteerival moel hinge heidab, siis otsustab Sue Karli südamerahuga nimetult maha sängitada. Varsti leiab Sue aga, et on ülepeakaela sattunud kulminatsioonile lähenevasse segaduste puntrasse, kuhu on segatud Sue poolõde Nancy, kaks Karliga koos kadunud kotitäit raha otsivat maffiahakatist ja paljud teised...
TC sõber tapetakse poeröövi käigus ning Magnum ja TC asuvad mõrvareid otsima.
Profisurfarid õed Mikaela ja Eliza ning nende ema näevad oma renoveeritud kodu esimest korda. Kuigi kohtunike hinded on selgunud, võib õdede hinnang veel mängu muuta.
Reporter* H2023:E129
Eesti vanim eratelekanal Kanal 2 saab 1. oktoobril 30 aastaseks. Sel puhul on juubilar kokku kutsunud palju sõpru ja koostööpartnereid, et koos seda märgilist sündmust tähistada. Noblessneri Valukojast otse peo keskelt läheb eetrisse ka juubelihõnguline Reporteri erisaade, mis lisaks olulisematele uudistele ja päevasündmustele toob sel korral vaatajani ka meeleolukaid seiku nii peolt kui Kanal 2 telgitagustest.