Lena mehel on surmav haigus ja tema eluvõimalused on väga napid. Siiski soovib mees katsetada tugevate kõrvalmõjudega teraapiat ning soovib, et teda raviks doktor Gruber. Lena on riskantse teraapia vastu. Martin peab suruma alla isiklikud tunded, kuna tal on arstlikud kohustused. Vendade lootus ema tagasitulekule Gruberhofi hakkab hääbuma. Lisbethile pakutakse ühe restorani juhi kohta. Martinil tuleb ravida naist, kellele on keeruline diagnoosi panna. Naine ei soovi tulla haiglasse, vaid tahab veeta oma viimased elupäevad abikaasa kõrval kodus. Martin külastab teda ja leiab eest teadvusetu abikaasa. Haiguse põhjus tuleb leida enne, kui on liiga hilja.
Haruldase rohelise kuu ajal saab üks pöialpoistest võime muuta täiskasvanuid lasteks. Lumist saab nii ootamatult ainus vastutustundlik inimene majas.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Maagilised seiklused algavad, kui Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie kohtuvad võluvõimeid omava hobusega, kes vajab nende abi salapärasel missioonil.
Papsid* H2:E5
Emma võtab oma lahtilaskmist tõsiselt ning organiseerib endale tööintervjuu teises firmas. Petra tahab krundile isiklikku kaevu ja kutsub kohale vitsamehe. Toomase suureks ärrituseks paneb Õie paika uued reeglid.
Täna võtame julguse rindu ja külastame üht maailma metsikuimat paika - Paapuat. See on paik, kus alles hiljuti tegeleti inimsöömisega, saarel elab veel endiselt 44 kontakteerumata hõimu, seal on kõige rohkem lennuõnnetusi maailmas kuna lennuväljadeks on tillukesed heinamaad mägede vahel, ent lend on sageli ainus võimalik liikumisviis. Paapual on terrorism, seal võetakse pantvange ning ühtlasi ei tohi liikuda ilma reisiloata ning ajakirjanikud luba ei saa. Algatuseks lähme külla perepeale, kes tutvustab traditsioonilist eluviisi seitsme naisega ning pakub öömaja oma kirpudest kubisevas rohuonnis.
Saatejuht Keili Sükijainen võtab kaasa uue sisekujundusentusiasti Kirke Talu, et aidata kodu rahaks teha peagi kolme lapse vanemateks saavatel Karinil ja Ragnaril. Kunagi esimeseks oma koduks ostetud pisike pesa Kalamajas ootab, et saada hubaseks unistuste üürikorteriks, näiteks äsja kooselu alustavale paarile. Väga hea asukohaga kodul on hulgaliselt potentsiaali, mis alles ootab välja toomist. Ikka selleks, et korralikult rahaks tehtud korteri üüritulu saaks aidata perekonnal oma järgmisi unistusi täita.
Seiklusfilmis astuvad üles ainult staarid – Dwayne Johnson („Rannavalve”, „Kiirete ja vihaste” filmid), Jack Black („Gulliveri reisid”, „King Kong”), Kevin Hart („Luurespetsid”, „Ole tugev!”) ja Karen Gillan („Galaktika valvurid”, „Galaktika valvurid Vol.2”) - nelja ebatõenäolise sõbra rollis, kes kistakse Jumanji ohtlikusse maailma ja muudetakse ainulaadsete oskustega avatarideks. Neil seisab ees elu ohtlikem seiklus, või siis jäävadki nad igaveseks Jumanjisse...
Kuhu kadus Olari? Kas armukade mees andis tõesti alla ja põgenes? Kas Andres suudab olukorra enda kasuks pöörata? Valiku tegemise aeg läheneb armutult. Renne, Janne, Maksim, Maarek ja Paap viivad ühe oma kaaslastest kohtingule, et vastastikustes tunnetes selgus saada. Kohtingud on aga täis ootamatusi – Maarek saab selgeltnägijalt sõnumi, mis paneb ta oma senistes tunnetes kahtlema. Ahti näitab end Jannele täiesti uuest küljest. Tuleb välja, et aedniku sisemuses on peidus paras ports seiklusjanu.
Minu Tallinn H2023:E12
"Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.
Pärast tüdrukuteõhtut Hawaiil selgub, et Pia on seaduslikult abiellunud Albiniga. Nelja nädala pärast peaks ta aga Niklasega abielluma, nagu oli tegelikult plaanis.
Otse Reporter+ H2024:E25
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2024:E5
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Kaheksa säravat lavatähte peavad täna end proovile panema džässis – žanris, mis on küll mitmele neist tuttav, aga mis neis kõigis tekitab aukartust. Imeliste esitustega üllatavad Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste. Ekspertide laua taga võtavad Mart Juure kõrval sel korral istet tippmuusikud Kadri Voorand ja Siim Aimla. Meid ootab maagiline õhtu täis pimestavat glamuuri ja ehedaid emotsioone! Õhtut juhib sõnaosav ja karismaatiline Jüri Butšakov.
Max juhtimisel uurib CSI meeskond maineka Michelini tähega koka poomist oma restorani külmkambris.
Põnevusfilm pangaröövlite jõugu juhist Dougist, kes satub kahe tule vahele. Dougi ainsaks perekonnaks on tema kamba liikmed. Kõik muutub kui nad võtavad järjekordse röövi käigus pantvangi pangatöötaja Claire'i.
Liigutav tõsielul põhinev lugu Harvardis juurat õppinud Bryan Stevensonist, kes läheb Alabamasse, et kaitsa hääleõiguse kaotanuid ja alusetult süüdimõistetuid. Tema esindatavate seas on ka Walter McMillian, kes on mõistetud surma vaatamata sellele, et asitõendid viitavad ta süütusele. Bryan võitleb kogu hingega kaikaid kodaratesse loopiva süsteemi vastu.
Sunshine Coasti paar Shayn ja Carly annavad üle oma tillukese kahekorruselise telliskivimaja võtmed. "Väikesest kastist kiiresti välja kasvanud" pere soovib meeleheitlikult oma kodu uuendada.