Lena mees Tom on raskelt haige. Martin üritab välja selgitada haiguse põhjust. 15-aastane Johanna vanemad kahtlustavad tütrel autismi. Operatsioon võiks aidata, kuid on riskantne. Lilli teeb muudkui koolist poppi. See vihastab isasid. Hans kirjutab Klarale hüvastijätukirja.
Pöialpoisid püüavad ravida tõbist Lumi, et ta saaks terveks kooli pildistamise ja suure intervjuu ajaks.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
New Salemi linnas asuvas koletiste koolis toimetavad kuulsate koletiste teismelised lapsed.
Peruust pärit peruulane Pepe on teinud süüa Eesti presidendile, Urmas Sõõrumaale ja Gerd Kanterile. Piret otsustab nii kõrge lennuga välismaise koka viia "juurte juurde" - üheskoos tõtatakse lauta, sest ees ootab lehmalüps ning juustu tegemine.
Ritale tuleb külla küpsetiste kuninganna Angeelika Kang, kellega koos uuritakse hea nisujahu, pärmi ning gluteeni rolli meie tervises ja küpsetistes. Koos jagatakse nippe, mida kindlasti küpsetades arvesse peab võtma. Kahe köögivõluri käte all sünnivad perfektsed kardemonisaiakesed, ootamatult põnev muretaigna-kodujuustu pirukas, lisaks üks värskendav suvejook, mida hea külalistele kiirelt valmistada. Loomulikult ei puudu saatest ka hea kohv ning põnevad pannkoogid.
Hooaeg H19:E13
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik vaatleb poliitik Igor Gräzinit, kes on tekitanud palju kõneainet oma käitumise ja avaldustega. Eesti on 20 aastat olnud NATO liikmesriik. Sellest, kui hästi oleme Eesti kaitsmiseks valmis, räägib Neeme Rauale otse õppelahinguväljal tulevane Kaitseväe juhataja, brigaadikindral Andrus Merilo. Sander Punamäe läheb külla ultrasportlasele Rait Ratasepale.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate fookuses on ansambel Trad. Attack!, kes sai möödunud aasta lõpus juba 10 aastaseks. Saates on külas Sandra Sillamaa Ja Tõnu Tubli. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Kaheksa säravat lavatähte peavad täna end proovile panema džässis – žanris, mis on küll mitmele neist tuttav, aga mis neis kõigis tekitab aukartust. Imeliste esitustega üllatavad Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste. Ekspertide laua taga võtavad Mart Juure kõrval sel korral istet tippmuusikud Kadri Voorand ja Siim Aimla. Meid ootab maagiline õhtu täis pimestavat glamuuri ja ehedaid emotsioone! Õhtut juhib sõnaosav ja karismaatiline Jüri Butšakov.
Maaklerist Bella ei suuda abielulahutusest kuidagi üle saada ja otsustab koos pojaga maale vanemate juurde sõita, et veidi kosuda. Seal selgub aga, et ka tema vanemad on abielule joont alla tõmbamas ja kodumaja plaanitakse maha müüa. Kahjuks on mängu segatud ka alatuid võtteid kasutav maakler Greg. Kumb jääb peale, suurlinnaelu kogemustega Bella või provintsimaakler Greg?
Otse Reporter+ H2024:E26
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Täna jätkame reisi metsikus Paapuas, kus süüakse koera ning puu otsas kasvab maailmas ainulaadne vähiravim. Hoiatustest hoolimata raputame maha giidid ja alustame iseseisvalt matka tundmatusse, dani hõimude juurde. Hääletame juhuslikule autole, mis sõidab ilmselt sea eest pruuti kauplema. Auto katusel kuristike kohal rappudes jõuame autotee lõppu - viimasele heinamaalennuväljale mägede vahel. Edasi saab vaid jalgsi, ent eksime juba esimestel meetritel. Retk osutub arvatust keerulisemaks ning ööseks me planeeritud külla jõua. Lisaks oleme sunnitud põgenema matšeetega tagaajaja eest.
Papsid H2:E6
Teised papsid veenavad Raivot Marikaga teraapiasse minema. Viki uurib Marekilt mida tähendab tsölibaat. Petra ütleb Aleksile, et too ei laseks Emmal välismaale minna.
Kõrvalises Pateke Pointi rannakülas tapetakse kohalik elanik tundmatu tömbi esemega ja lukustatakse majja, mis pole tema oma.
Romantiline draama-komöödia meisterkokk Kate'st, kes armastab perfektset korda nii köögis kui ka isiklikes suhetes. Tema elu võtab aga uue pöörde, kui ta peab enda hoolde võtma oma 9-aastase õetütre ja restorani tuleb tööle uus sarmikas kokk Nick. Ehkki Nicki ülevoolav elurõõm käib ülikorralikule Kate'le närvidele, avastab ta peagi ehmatusega, et tal hakkavad mehe vastu siiski tunded tekkima...
Tõsielul põhineva põnevusdraama keskne tegelane on üksikema Elizabeth Kloepfer, kellel polnud aastaid aimugi, et tema armastav ja hoolitsev mees Ted Bundy elas koletut kaksikelu, olles tegelikult üks Ameerika ajaloo kurikuulsamaid sarimõrvareid.
Peeter Võsa suur Ida-Viru seiklus jätkub. Autolavkat pidav rändakaupmees Vello Kristjan viib televaataja kohtadesse, kuhu niisama naljalt ei satu.
Reporter+* H2024:E26
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Pärast Lena mehe elu päästmist loodab Martin uuele võimalusele Lenaga. Lena aga tunneb suurt vastutust oma abikaasa ees. Noor rattur Simon kukub maastikurattaga ja kohtub Martini praksises üllatuslikult oma isaga, keda ta pole väga ammu näinud. Klara saabub Roomast tagasi ja soovib Hansuga rääkida. Hans otsustab Klarale oma uut suhet tunnistada. Lilli ja Mario veedavad palju aega koos. Mario soovib nende suhte tõsisemale tasandile viia.