Naiste 200m kompleksi, naiste 1500m vabalt, meeste 4x200m vabalt finaalujumised. Naiste 200m kompleksujumise tiitlikaitsja on “ujumise raudne leedi”, kolmekordne olümpiavõitja ja kahekümnekordne maailmameister Ungari ujuja Katinka Hosszu. Naiste 1500m vabaujumine on olümpiakavas esimest korda, maailmarekord on tulemusega 15:20,48 ameeriklanna Katie Ledecky nimel. Meeste 4x200m vabalt teateujumise tiitlikaitsja on USA võistkond. Ülekannet kommenteerivad Riho Järvelainen ja Martti Aljand.
Naiste 200m vabalt ja meeste 200m liblikujumise finaalvõistlused. Naiste 200m vabaltujumise maailmarekord on aastast 2009 tulemusega 1.52,9 itaallanna Federica Pellegrini nimel. Meeste 200m liblikat maailmarekordi ujus ungarlane Kristof Milak tulemusega 1.50,73 kaks aastat tagasi, Rio olümpial võitis Michael Phelps kuldmedali tulemusega 1.53,36. Ujumise finaalvõistlusi kommenteerivad Riho Järvelainen ja Martti Aljand.
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
Maanteesõit, eraldistart. Maanteeratturitest on Tokyo olümpiamängudel Tanel Kangert, kes igapäevaselt sõidab Austaalia tiimis (Team BikeExchange). Teine sportlane on Peeter Pruus, kes sõidab Itaalia klubis (Torpado Süditrol) ja võistleb maastikuratturina, kuid on mitmekülgse ratturina tõestanud end ka hea maanteeratturina. Neli päeva tagasi toimus meie meeste osalusel ühisstardist maanteesõit (234 km ja 4865 tõusumeetrit), täna peetakse individuaalne ajasõit. Ülekannet kommenteerivad Ivar Jurtšenko ja Erki Pütsep
Itaalia koondis kindlustas Tokyosse pääsu alles juuli alguses toimunud OM kvalifikatsiooniturniiril, alistades finaalis Serbia. Austraalia koondise peatreener Brian Goorjian on koondisesse valinud mehed, kellest koguni kahel on see neljas olümpia: Joseph Ingles ja Patrick Mills. B- alagrupi kohtumist kommenteerivad Kristo Raudam ja Heino Enden
Naiste 200m rinnuli eelujumised. Tokyos OM-debüüdi tegev 14-aastane Eesti ujumistalent Eneli Jefimova täitis aprillis 100m rinnuliujumises Tokyo olümpiamängude A-normi. 200m rinnuliujumises on täidetud B-norm tulemusega 2.27.84, mis on ka Eesti rekord. Ülekannet kommenteerivad Riho Järvelainen ja Martti Aljand.
A- alagrupi vastasseis esimest korda olümpiamängudel osaleva Tšehhi koondise ja Tokyo olümpiamängude medalipretendent, 2019.a. korvpalli maailmameistrivõistluse kolmanda koha omanik Prantsusmaa. Ülekannet kommenteerivad Andri Kiige ja Kristjan Toomsalu
Veeda suvi elamusterohkelt! See tunnike on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
Raamatukogust leitakse tagasihoidliku raamatukoguhoidja Saskia Ventseli laip. Kotkase ja Priki üllatuseks osutub ohver nümfomaaniks. Kahtluse alla satuvad nii ohvri abikaasa Ilmar, anonüümsete seksisõltlaste teraapiagrupi liikmed kui ka juhuslik raamatukogukülastaja Taaniel Nittim. Kotkas liitub uurimise huvides anonüümsete seksisõltlastega. Anders naaseb Indiast. Anet võtab teda lennujaamas vastu jalustrabava uudisega. Tamara ja Mikk sõlmivad kihlveo: et on võimalik elada nädal aega ilma seksita.
Irise ja Oskari järjekordne kohtumine sunnib Siimu lõpuks tegutsema. Mia unistuste töö sõltub ootamatult Marina otsusest. Eva on Aivari käitumisest segaduses, Meelis aga otsustab isa õhutusel enda eest seisma hakata. Anonüümsete lapsevanemate tugigrupp saab ootamatult populaarseks. Kärt on otsustanud välja uurida, miks majaelanikud ühistu esinaise Regina terrorit taluvad. Peaosades Doris Tislar, Karolin Jürise, Britta Soll ja Laura Kukk.
Lucifer H2:E13
Professori mürgile vastumürgi leidmiseks läheb Lucifer põrgusse professori hinge otsima. Seal olles on ta sunnitud tegelema oma süütundega Urieli surma pärast. Kuigi ema tuleb Luciferile põrgusse järele, tunneb Lucifer siiski, et vanemad on teda reetnud, sest ta on avastanud midagi olulist.
Nacka politsei saab anonüümse vihje koduvägivalla kohta. Politsei veenab Minnat, kes on vigastatud ja oma vastsündinuga haiglas, oma mehe vastu tunnistama. Mees aga teeb kõik endast oleneva, et naine ja laps leida ning tagasi koju tuua. Ka Jonasega pulmi korraldav Nora satub sündmuste keskmesse.
Dr House H3:E15
House kohtub ajukahjustusega muusikalise geeniusega, kel on harukordsed võimed. Tiim aga muretseb House’i enda vaimse tervise pärast.
Köök H5:E7
Maks üritab uuesti Vikaga plaani pidada ja lubab seekord läbinisti aus olla, see on aga temasugusele laveerijale raske ülesanne – eriti veel, kui Vika aususe kontrollimiseks kavala lõksu valmis seab. Šeff peab uue omaniku nõudmistega kohanema ja see on lausa talumatu ülesanne. Siis selgub aga restoranikollektiivi heldusest ülal peetava kodutu tõeline identiteet ja see põhjustab paraja šoki.
Bella kaalub pikalt Nikau ettepanekut, kuid loobub, kuna siis jääks Colby päris üksi. Justini esimene ravipäev ei lähe just hästi ja ta pahameeleks võtab Leah vaba päeva, et tema kõrval olla. Angelo surub Bella nurka.
Finaalujumised. Meeste 800m vabaltujumine on olümpiamängude kavas esmakordselt, maailmarekord on hiinlase Zhang Lini nimel juba aastast 2009. Meeste 200m rinnuliujumises on tiitlikaitsjaks Kasahstani sportlane Dmitriy Balandin, kes Rios võitis kuldmedali tulemusega 2:07.46. Ülekannet kommenteerib Riho Järvelainen.
Legendaarse spordiajakirjaniku ja peaprodutsendi, Marko Kaljuveeri lapsepõlv oli täis seiklusi ja põnevaid kohtumisi. Muuhulgas saame teada, mil moel muutsid tema elu kaks kuulsat lavakangelast - Sulev Nõmmik ja Salme Reek. Ka selgub saatest, kuidas sattus teismeline Marko 1980.aasta noorterahutuste keskmesse ning mis edasi sai.
Mehed -100kg. Eesti judomaadleja Grigori Minaškin kohtub Tokyo olümpiamängude esimeses ringis Mongoolia esindaja Lkhagvasürengiin Otgonbaatariga. 28-aastane Otgonbaatar on võitnud 2018. aasta maailmameistrivõistlustelt pronksmedali ning on kahe aasta tagune Aasia meister. Edu korral ootab 30-aastast Minaškinit teises ringis Iisraeli esindaja Peter Paltchik, kes mullu krooniti Euroopa meistriks. Ülekannet kommenteerivad Joel Rothbeg ja Martin Padar.