Lustakas erisaade teeb ringi peale maailma kõige veidramatele ja omapärasematele kohtadele, kus saab näha või kogeda midagi täiesti ebatavalist. Üllatavas ülevaates näeme näiteks restorani, kus pakutakse eriti maitsvat rotiburgerit, ja üht kooli, kus õpib miskipärast erakordselt palju kaksikuid. Muuhulgas tutvume maailma väikseima baari, madudega kohviku, drive in matusebüroo, WC-restorani, koerte jõusaali, militaartakso ja muude omapäraste nähtustega.
Esimese Eesti sportlasena Tokyo olümpiamängudel startis vibulaskja Reena Pärnat, kes sai sportvibu naiste individuaalvõistluse eelringis 626 silmaga 53. koha. Vastavalt kvalifikatsiooni tulemusele läheb eestlanna esimeses ringis vastamisi 12. koha saanud slovakitari Denisa Barankovaga (655 silma). Duelli kaotaja jaoks võistlus lõppeb ja võitja liigub järgmisesse ringi. Ülekannet kommenteerivad Märt Oona ja Pearu Jakob Ojamäe.
Red Bulli ekstreemspordi ajalugu tutvustava sarja neljas osa viib meid mägijalgrataste võistlussarja Rampage’i maailma, kus igal aastal kirjutatakse ümber reeglid, mida ratta seljas võimalik teha on.
RS:X 11., päeva teine sõit. Eesti purjelauduri Ingrid Puusta hinnangul suudavad kõik maailmatasemel surfarid väga kiiresti sõita, kuid kõigil on oma lemmik tugevusega tuul ja olud, mida nad eelistavad: „Võistlustel on kõige määravamad sinu otsused: kust ja kelle kõrvalt stardid, kuhu suunas sõidad, õigel ajal pautimine ehk tuule pööramisele strateegiliselt õigel hetkel reageerimine.” Ülekannet kommenteerivad Kalev Vapper ja Aivar Kajakas
Esimese Eesti sportlasena Tokyo olümpiamängudel startis vibulaskja Reena Pärnat, kes sai sportvibu naiste individuaalvõistluse eelringis 626 silmaga 53. koha. Vastavalt kvalifikatsiooni tulemusele läheb eestlanna esimeses ringis vastamisi 12. koha saanud slovakitari Denisa Barankovaga (655 silma). Duelli kaotaja jaoks võistlus lõppeb ja võitja liigub järgmisesse ringi. Ülekannet kommenteerivad Märt Oona ja Pearu Jakob Ojamäe.
Meelelahutussaate nädala kõige meeldejäävamad, kurioossemad, vaimukamad ja lustakamad lood.
Lorelai anub Luke’i, et ta annaks nende suhtele uue võimaluse. Luke palub mõtlemisaega. Rory on mures ema vaimse tervise pärast ja laenab Logani limusiini kojusõiduks. Taylor sunnib linnaelanikke Luke’i ja Lorelai tülis pooli valima.
Meeste -100kg lohutusringid ja poolfinaalid. Judo on olnud olümpiaala alates 1964. aasta suveolümpiamängudest, mis peeti samuti Tokyos. Eesti on läbi aegade olümpial võidetud kolme pronksmedaliga judo OM medalitabelis 46. kohal. Sydney OM-il 2000.a. võitsid pronksmedali Indrek Pertelson ja Aleksei Budõlin ning 2004.a Ateena OM-il Indrek Pertelson. Judo oli esimene Aasia võitluskunst, mis jõudis suveolümpiamängude programmi. Eesti esijudokas Grigori Minaškin võistleb Tokyos -100kg meeste seas. Ülekannet kommenteerivad Joel Rothberg ja Martin Padar
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
Meeste -100kg pronksmedalimatšid ja finaal. Rio de Janeiro olümpial võitis -100kg meeste seas kuldmedali Lukas Krpálek Tšehhist, kes on ka Tokyo mängudel matil. Seekord aga hoopis teises kaaluklassis – üle 100kg meeste seas. Ainsa Eesti judokana Tokyo olümpial osalev Grigori Minaškini on endiselt – 100kg meeste seas võistlev. Rio mängudel -100kg meeste seas jäi Minaškini laeks 17.koht. Ülekannet kommenteerivad Joel Rothberg ja Martin Padar
Meeste 100m liblikat eelujumised. Kregor Zirk täitis olümpiamängude A-normi 200m vabaltujumises. A-normi täitmine tähendab seda, et olümpial on võimalik startida rohkem kui ühel alal. Kregor Zirkil on plaan Tokyos startida neljal alal: 100 ja 200m liblikat ning 200 ja 400m vabaltujumises. Ülekannet kommenteerib Riho Järvelainen
Köök H5:E8
Maks teeb Vikale abieluettepaneku, aga libiseb siis banaanikoorel ja saab mälukaotuse. Vika mängib nüüd mälu kaotanud Maksile, et nende vahel pole midagi muud peale sõpruse. Varsti aga hakkab Maksi mälukaotuse kohta huvitavaid asjaolusid selguma. Köök saab endale tõelise kupja, kes kontrollib, ahistab ja kiusab, Šeff tundub tema kõrval lausa ingel.
C-alagrupi mäng. Hispaania korvpallimeeskond on kindlasti üks medalipretendente Tokyo mängudel. Rio 2016 olümpiamängude pronks, Londonis 2012 ja Pekingis 2008 võideti hõbedad. Argentina on hetkel FIBA edetabeli 4. meeskond, kahel korral olümpialt medali võitnud, neist ühe kuldse aastal 2004 Ateenas. Ülekannet kommenteerivad Ivar Jurtšenko ja Gert Kullamäe
Martin üritab oma kaotusvalu ületöötamisega leevendada ega lase pereliikmeid endale ligi. Lisbethil ja Lillil õnnestub teda siiski omal moel aidata. Peter sõidab Ellmaust ära, kuid palub enne ühes küsimuses Hansult abi. Martin ravib pimedat meest, kelle pimedaks jäämise põhjustas kasvaja. Kas mehe nägemist on võimalik taastada? Susanne on hädas esimesse klassi astuva Jonasega, kelle ainus vastus kõigele on „Ei.”
Uus hooaeg! Kosmilised jõud sekkuvad ja Insener lahkub parematele jahimaadele. Algab jaht tema pärandusele ja kõik tahavad tema sugulased olla. Kröösman skeemitab endale korraliku jama kokku ja teda ootavad vanglatrellid. Pulmakellad helisevad inimestel, kes ei tohiks mingit loogikat pidi kokku sobida. Tola saabub tagasi Esnasse.
Toome suvisesse Saaremaa stuudiosse viikingipaadid! Külla tulevad tõelised maailmakodanikud Mart Haber ja Taivo Piller, kelle hubane maakodu asub Muhu saarel. Kristel Aaslaid viib meid Kuressaares oma lapsepõlveradadele. Aitame saarlastel kohukesi teha ja uue jogurti välja mõelda!
Legendaarne vehklemistreener Martin Kuusberg on tapetud. Selgub, et ka Prikk on noorena tema vehklemistrennis käinud. Kahtluse alla satuvad tippvehklejad Tõnu Väärtnõu ja Torsten Simm, klubi arst Maara Tali ja klubi omanik Harri Paerand. Mikk vilistab taas kord reeglitele ning saab teada, et mõrvamotiiv on doping. Mikul on samal ajal teised mured, autoremondimees teatab, et tema vanal Volvol on aeg romulasse kolida. Tamara aitab Mikul Volvo päästa ja saab väärilise autasu. Tammets on korteri ostnud ja Rita juurest ära kolinud. Mikk saab tema poolelioleva remondiga toa endale.
Häirivad uued andmed sunnivad Marcust ümber hindama kogu sündmusteahelat, mis viis 1975. aastal Nola mõrvani.
Kelmikomöödia emast ja tütrest, kelle elatusallikaks kergeusklikud armunäljas mehed. Max on pulmavannet andnud koguni 13 korral. Kõik need kooselud on aga kohe ka lõppenud, sest ta on tabanud värsked abikaasad üleaisalöömiselt. Maxi pettusekaaslaseks on tema tütar Page, kes pärast laulatust pahaaimamatule ohvrile külje alla ujub ning mehe libedale teele meelitab. Sel korral on Max aga vale ohvri valinud, sest jõukas ärimees osutub erakordselt kõvaks pähkliks...
Dr House H3:E16
House'i tiimi patsiendiks on endine merejalaväelane, kellel esinevad pärast teenistusest naasmist salapärased haigussümptomid. Samal ajal kimbutavad House'i ennast mitmesugused tervisehädad.
Tane saab teada, et kaubik on kadunud ning avaldab Ziggyle, mis seal sees lisaks narkootikumidele veel oli. Colby ei suuda uskuda, et Angelo tema ja Taylori afäärist teab. Ta püüab ligi saada juhtumi failidele. Roo naaseb reisilt ilma Owenita.
Kergejõustikus jagatakse välja 48 komplekti medaleid, millest 24 ala on meestele, 23 ala on naistele ja lisaks toimub 4x400 m teatejooks segavõistkondadele. Esimesel võistluspäeval on kavas meeste 3000m takistusjooksu eelringid, meeste kõrgushüppe kvalifikatsioon, meeste kettaheite kvalifikatsioon, naiste 100m ja 800m eeljooksud ning meeste 400m tõkkejooksu eelringid. 400 meetri tõkkejooksu Eesti rekordimees Rasmus Mägi jookseb oma kolmandatel olümpiamängudel. Rio de Janeiros saavutas Mägi 6.koha. Kergejõustiku kommentaatorid on Margus Uba ja Timo Tarve, staadioni ääres analüüsivad ja püüavad vahetuid emotsioone Erki Nool ja Marko Kaljuveer.