Julia tunneb, et on Tonio ja Felixi vahel nagu lõhki rebitud ja püüab eneses selgust leida. Tonio kahtleb ikka veel, kas panna preestriamet maha või mitte. Felixis kasvab üha enam viha Tonio vastu. Üllataval kombel aitab just ema Julial oma tunnetest aru saada ja nõuab, et tütar langetaks lõpuks otsuse. Ka nõuandlas pole kerge – Julialt palub abi noorpaar, kes ei saa üle lapse kaotusest.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Snow saab oma esimese töö - ta peab hoidma White’ide majas koera. Paraku langeb see kokku Marco ema Mama külaskäiguga, kes on kassiinimene. Mysterio proovib muret lahendada haukumist peatava rohuga, kuid see muudab koera inimeseks. Nüüd peab Snow taltsutama inimesekujulist koera.
Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
Lood lähisuhtevägivallast on lood, mida ei tohiks olemas olla. Need on lood, mis avavad kasti valusaid mälestusi ning mille ohvrid tunnevad tihti põhjendamatut häbi ja kardadvad neid rääkida. Avame Merli loo, kelle eeskuju ja abi raskete kogemuste jagamist innustab.
Püha linn Varanasi viib jumala juurde. Vetevoogudes lähevad jumala juurde kadunukuesed, ent elavate jaoks on phaang, roheline kanepipall. Uudishimust lõhkedes haukab Arbo hobuse annuse sellest Šiva õnnistusest. Religioosse ekstaasi asemel saab ta aga õudusunenäo. Tutuvstame lastele iidseid varemeid, aga nemad tutvuvad seal hoopis uue sõbra, madusid krõmpsutava mangustiga.
Papsid* H2:E3
Aleks saab teada, et Emma tegi salaja DNA testi. Raivo ootab jalgpallimatši, aga tema pojad ei taha mängida. Toomasele tekib uus austaja.
Hittkomöödia Fredist, kelle noorem vend on ei keegi muu kui ... Jõuluvana! Erinevalt kõigi poolt armastatud vennast on Fred aga suli, kellel pole ei raha ega õnne. Jõuluvana otsustab talle siiski veel viimase võimaluse anda: Fred peab tulema Jõulumaale ja ausalt tööle hakkama. Paraku pole Fredil päkapikule sobilik iseloom ja see ähvardab ohtu seada koguni jõulupühade toimumise...
365 päeva aastas mõnus päikesepaiste ja lõputu suvi… Planeedil Maa on vähe selliseid kohti, mis inimest niimoodi hellitaks, kuid pisike Maui saar Hawaiil on üks selliseid. Roald Johannson lendab teisele poole maakera ning leiab lummava looduse rüpest pensionär Malle, kes otsustas kolida Mauile sisuliselt päevapealt! Mis üllatus oli saatusel Mallele varuks, et ta otsustas 40-aastaselt kolida kõigile ootamatult Keilast Hawaiile?
Elus on särtsu, õnne, armastust ja armukadedust. Tüdruku ja naise vahe peitub poosis. Õnne pole ilma õnnetusteta. See, kellel õnn on olemas, sel tasuks see ära peita.
Anna on ihu ja hingega talutüdruk, kelle elus pole siiani meestele kohta olnud. Kui ema ja isa majapidamist talle üle andma hakkavad, saab selgeks, et üksinda ta kõigega toime ei tule. Internetist sobivat meest leida on raske ja vanemate pakutud talupere poeg ei sobi Annale samuti. Korraga hakkab ta huvi tundma mehe vastu, kes käib tema käest aedvilju ostmas. Kahjuks on mees piloot, mitte talupidaja. Annal seisab ees raske valik: jääda tallu või valida armastus?
Otse Suvereporter+ H2024:E11
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2023:E4
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Tippklassi meelelahutus võrratu saatejuhi Piret Laose juhtimisel. Saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad meelelahutaja Grete Kuld, humorist ja melomaan Mart Juur, Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast ning komöödianäitleja Tõnis Niinemets. Külalisnõunikuna paneb end sel nädalal proovile laulja ja muusikalinäitleja Lauri Liiv.
Kinoajaloo edukaima filmisarja, Harry Potteri saaga seitsmendas loos püüavad Harry, Ron ja Hermione lahendada Voldemorti surematuse saladust, et leida viis ta hävitamiseks. Omapead, ilma professorite nõuanneteta ja Dumbledore'i kaitseta, peavad kolm sõpra lootma üksteise peale rohkem kui kunagi varem. Samal ajal on võlurite maailm muutunud ohtlikuks paigaks, sest kardetud sõda on alanud. Voldemorti surmaõgijad on haaranud enda kontrolli alla nii võlukunstide ministeeriumi kui ka Sigatüüka kooli. Neil on vaid üks eesmärk: tabada Harry Potter ja viia ta Voldemorti ette... elusalt.
Hiiglaslik asteroid liigub Maa suunas. Täpselt 18 päeva pärast on oodata kokkupõrget, mis hävitaks igasuguse elu meie planeedil. Kiiruga koostatakse plaan: NASA juht palkab maailma parima naftapuurimise eksperdi koos tema meeskonnaga, et nad kosmosesse lendaksid ja seal asteroidi tuumalaenguga hävitaksid.
Müstiline põnevik, mis põhineb Paula Hawkinsi 11 miljonit müünud samanimelisel bestselleril. Lahutusjärgses masenduses Rachel möödub iga päev rongiga majast, milles elava näiliselt täiusliku paari elu ta endale ette kujutama hakkab. Ühel hommikul aga näeb ta midagi šokeerivat ning leiab end keset lahti rulluvat mõistatust. Osades Justin Theroux, Emily Blunt, Luke Evans.