Tonio ja Julia jutule tuleb maruvihane isa, kes sai teada, et ta tütar tahab kloostrisse minna. Julia leiab loomulikult, et Luise võib nagu kõik teisedki ise otsustada, mida ta teha tahab. Üllatav on tema jaoks aga see, et ka Tonio ei toeta tütarlapse plaane. Julial pole aga mahti pikalt Tonio käitumise üle mõtiskleda, kuna tema meeli köidab üha enam ja enam Felix.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Orloff leiab telestuudios filmipostrid, millel on ta vanaisa, kes oli tummfilmide staar. Ta otsustab ka ise tummfilminduses kätt proovida.
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Tänases saates näeme, milliste taimedega on tegu pargirooside näol - õierikkad, vastupidavad ja vähenõudlikud suvised õitsejad. Lisaks vaatame, kuidas vähendada kastmisvaeva terrassidel ja rõdudel.
Seekord tuleb Ritale külla peakokk, disainer Maru Metspalu, kellega koos uuritakse, kuidas nutikalt, soodsalt ning keskkonnasõbralikult teha süüa sedasi, et ühe katuse all saavad kõhu täis nii veganid kui loomse sööjad. Ühiselt tehakse põnevat kikerherneomletti ning restoraniväärilist saiavormi, kuid saatest ei puudu ka pööraselt ägedad pannkoogid ning hea kohvijook.
Yana Toom on Eesti poliitikas üks kõige intrigeerivam ja vastuolulisem isiksus. Toomi väljaütlemised on eestlaste jaoks sageli ärritavad, aga tuleb tunnistada, et tema otsekohesus teeb relvituks. Täna küsime Yana Toomilt, kelle asja ta eesti poliitikas ajab. "Võimsad naised. Yana Toom" on esimene osa viieosalisest intervjuusarjast väljapaistvate naispoliitikutega. Saatejuht Mart Normet.
Seekord läheb Katrin Lust Valgamaad avastama! Vaatame, mis koht on Puka ja käime Valga ööklubis Jess, mille tagaaias asub riigi piiripost.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja kuuendas osas on fookuses sõidukite turvavarustus ja selle õige kasutamine. Kuidas kinnitada turvavöö õigesti? Kuidas väljuda katusele paiskunud autost? Miks ei taheta bussis turvavööd kinnitada? Samuti räägime laste turvavarustusest ning lemmikloomade transpordist autoga. Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid ja eeskujulik lapsevanem Marili Vatt. Lisaks paneb end saates proovile laulja Getter Jaani. Saatejuht on Jaanus Koort.
Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänases saates asuvad erinevates vaimukates võistlustes omavahel mõõtu võtma endised tippsportlased Kristina Šmigun-Vähi ja Saskia Alusalu. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Kuum telesõu pakub põnevust, ära arvamise hasarti, üllatusi ja ohtralt huumorit ning meelelahutust. Saates osaleval arvajapaaril tuleb seitsme tundmatu seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunikekogu, kuhu kuuluvad armastatud Eesti näitlejad, lauljad ja meelelahutajad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Andrei Zevakin ja Estoni Kohver. Külalisnõunikuna astub üles muusikamaailmas nii jazz-, eksperimentaal- kui popartistina edukalt figureerinud lauljanna Laura Põldvere. Saadet juhib Piret Laos.
Filipa naaseb peale pikka eemalolekut Mauritiusele. Nüüd on tal hotellis omaenda praksis. Isabelle läheb kooli asemel hoopis Tomi ja ta sõpradega randa. Noorukid tõestavad üksteisele oma vaprust, sel aga on traagilised tagajärjed: Isabelle’i päästes saab viga noor kalur Jean. Filippa leiab uue silmarõõmu.
Otse Suvereporter+ H2024:E10
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Püha linn Varanasi viib jumala juurde. Vetevoogudes lähevad jumala juurde kadunukuesed, ent elavate jaoks on phaang, roheline kanepipall. Uudishimust lõhkedes haukab Arbo hobuse annuse sellest Šiva õnnistusest. Religioosse ekstaasi asemel saab ta aga õudusunenäo. Tutuvstame lastele iidseid varemeid, aga nemad tutvuvad seal hoopis uue sõbra, madusid krõmpsutava mangustiga.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Hooaja viimases saates lähevad tiitlit kaitsma grimeerijast juuksur Signe ja oma bändi tegev, laevas showartistina tegutsev Joosep. Nendega lähevad köögis vastamisi (oma kohvikut pidanud) hobikokk Anneli koos sportliku ja loomingulise poja Jostiga.
Rootsi tuntuima golfimängija naine on teadmata kadunud, kardetakse uppumist. Juhtumile määratakse kõrgeim prioriteet. Kas see on õnnetus, enesetapp või mõrv?
Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.
Lee Chandler on šokeeritud, kui selgub, et ta vanem vend Joe määras tema surmajärgselt oma poja Patricku ainsaks eestkostjaks. Lee võtab töölt puhkuse ja naaseb vastumeelselt Manchester by the Sea linnakesse südika 15-aastase Patricku eest hoolitsema.
365 päeva aastas mõnus päikesepaiste ja lõputu suvi… Planeedil Maa on vähe selliseid kohti, mis inimest niimoodi hellitaks, kuid pisike Maui saar Hawaiil on üks selliseid. Roald Johannson lendab teisele poole maakera ning leiab lummava looduse rüpest pensionär Malle, kes otsustas kolida Mauile sisuliselt päevapealt! Mis üllatus oli saatusel Mallele varuks, et ta otsustas 40-aastaselt kolida kõigile ootamatult Keilast Hawaiile?
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.