Op ja Ed on pehmed, karvased ja üdini armsad rõnga kujulised Sõõrude liiki kuuluvad tegelased Galapagose saartelt. Kui need kaks, alalõpmata teiste meelehärmiks sekeldustesse sattuvad Sõõrut, rikuvad kogemata ära festivali ettevalmistused, siis otsustavad nad kõik korda teha ja korjata pidustuse tarvis ilusaid mägililli. Üks lilledest on aga portaal tulevikku, kuhu nad sisse kukuvad. Seal saavad Op ja Ed teada, et kõik Sõõrud on tulevikumaailmas välja surnud. Nüüd peavad nad koos sõpradega leidma viisi, et segadus ära klaarida.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.
Polly Pocket muutub võluväel väikeseks ning satub väga suurtesse seiklustesse, mis muudavad tema ja ta parimate sõprade elu.
Polly Pocket muutub võluväel väikeseks ning satub väga suurtesse seiklustesse, mis muudavad tema ja ta parimate sõprade elu.
Sõsarad H2:E23
Need kaks õde on parimad sõbrad ja samal ajal ka surmavaenlased ehk nad on täiesti tavalised õed. Kui nad midagi tahavad, siis mõtlevad nad selle saamiseks välja eriskummalisi plaane, mille täideviimisel purunevad asjad ja saavad viga inimesed.
Sõsarad H2:E24
Need kaks õde on parimad sõbrad ja samal ajal ka surmavaenlased ehk nad on täiesti tavalised õed. Kui nad midagi tahavad, siis mõtlevad nad selle saamiseks välja eriskummalisi plaane, mille täideviimisel purunevad asjad ja saavad viga inimesed.
Galileo H2020:E415
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Katrin Lust sõidab koos oma kolmekuise pisitütre Oliviaga läbi Euroopa. Otselennuga Münchenisse, sealt Liechtensteini, Šveitsi, Itaaliasse ja läbi Austria tagasi Saksamaale. Tõeliseks väljakutseks osutuv reis õpetab kõigile lapsevanematele seda, et imikutega reisimine on võimalik, tore ja vapustav. Teises saates sõidame perega Itaalia moepealinna Milaanosse ja mekime suurlinna melu ligi neljakümne kraadise päikese käes. Seejärel võtame sihi Itaalia suurima järve äärde.
“Oluline on teekond, mitte sihtpunkt,” ütlevad ainult inimesed, kes alatasa hilinevad. Naiste päevaplaanid on küll paigas, aga selle peale jumalad ainult naeravad, sest kohale ei jõua nad mitte kuhugi. Teekond kulgeb vaevaliselt, närvirakke kokku ei hoita, kuid pingelisest õhkkonnast hoolimata suudavad naised keerulised probleemid loovalt lahendada.
2023. aasta on vee jänese aasta, mis algab 22. jaanuaril ja lõpeb 9. veebruaril 2024. Jänese märk on Hiina kultuuris pikaealisuse, rahu ja õitsengu sümbol. 2023. aastat ennustatakse lootuse aastaks. Mida jänese aasta toob Eestile ja maailmale, ennustavad numeroloogid ja tähetargad. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Saatejuht Mart Normetile avab oma kodu ukse Mait Malmsten, kelle näitlejatööde skaala ühes otsas on seriaalirollid ja teises otsas Shakespeare ja Dostojevski. Kõik see ja sinna vahele jääv on toonud talle teatripreemiaid, valgetähe ordeni ja mis kõige olulisem - publiku armastuse! Saatemeeskond: Ave Lepik, Anne-Mari Müller, Helen Valkna, Kullar Viimne, Madis Reimund, Timo Kiirend, Kaarel Kokemägi.
Pärast seda, kui võlusoov muudab 12-aastase Josh Baskini 30-aastaseks meheks, suundub ta New Yorki ja asub tööle ettevõttes MacMillen mänguasja firmas. Varsti hakkab kolleeg Susan Lawrence Joshi vastu huvi tundma. Täiskasvanu elu pinged hakkavad teda liialt rusuma ja ta ihkab tagasi oma lihtsa, endise poisikese elu juurde.
Perdita elab pärast õnnetut abielu endise lapsehoidja juures talus. Ümberkaudsed restoranipidajad tunnevad teda kui head aedviljakasvatajat. Ootamatult kohtub Perdita tööasju ajades oma endise mehe Lucasega. Mängu tuleb ka naine, kelle pärast Lucas kunagi Perdita maha jättis. Ja vaatamata möödunud aastatele mõistab Perdita, et ammused tunded pole kuhugi kadunud.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2021:E264
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Kui räägitakse Koreast, siis reeglina meenub inimestele Põhja-Korea! Sel korral sõidavad saatejuhid Sander Valge, Leho Lehis ja Jaan Roose Pōhja-Korea piirile.
Kuum telesõu pakub põnevust, ära arvamise hasarti, üllatusi ja ohtralt huumorit ning meelelahutust. Saates osaleval arvajapaaril tuleb seitsme tundmatu seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunikekogu, kuhu kuuluvad armastatud Eesti näitlejad, lauljad ja meelelahutajad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Andrei Zevakin ja Estoni Kohver. Külalisnõunikuna astub üles muusikamaailmas nii jazz-, eksperimentaal- kui popartistina edukalt figureerinud lauljanna Laura Põldvere. Saadet juhib Piret Laos.
Muusikaline komöödiafilm Javedist, Pakistanist pärit noorukist, kes kogeb Lutonis elades pidevat rassilist ja majanduslikku ebaõiglust. Selleks, et hakkama saada linna sallimatute elanike ning isa kangete vaadetega, kirjutab poiss luuletusi. Kui ühel hetkel tutvustab ta klassikaaslane Javedile Bruce Springsteeni muusikat, mõistab poiss kohe, kui palju sarnasusi on muusiku laulu sõnade ning tema enda elu vahel.
Samal ajal kui 5-0 püüab peatada hullu pommipanijat, enne kui too uuesti tapab, tuleb Dannyle ootamatult külla tema väikevend Matt, lõbus Wall Streeti maakler. Ent perekonna kokkutulek jääb lühikeseks, kui Danny avastab tõelise põhjuse, miks Matt on Hawaiil.
Troopilisele saarele pulma lendav paar peab elu eest võitlema, kui väikelennuki pilooti südameinfarkt tabab.
Filmi stsenaarium põhineb tõsielusündmustel, kus Alaska naisi hoidis hirmu all sarimõrvar Robert Hansen. Sarimõrvar Robert Hansen tappis 1980ndate aastate alguses 17-21 noort naist, kelle laibad ta mattis Alaska metsikusse loodusesse. Naabrid kirjeldasid teda kui korralikku pereisa, kellel oli oma pagariäri ja kes vabal ajal tegeles jahiga. Iga politsei katse sarimõrvar kinni püüda lõppes fiaskoga ning tänu sellele sai mees tabamatult 13 aastat tegutseda. Ainuke inimene, kes kunagi ei loobunud mõttest seda kiskjat tabada, oli politseiseersant Jack Halcombe. Seersant Halcombe ühedab jõud sarimõrvari käest põgenema pääsenud noore neiuga, kellega koos valmib plaan mehe võrku püüdmiseks. Selles keerulises malemängus käib mäng elu ja surma peale. Kas neil õnnestub maniakk tabada?
Chloe näeb Justinit alasti duši all ja see on Justini jaoks viimane piir. Cash on sunnitud Felicity vahistama. Mackenzie valmistub plehku panema, et politsei eest joosta. Roo ootab kannatamatult, et Martha haiglast välja lastaks.