Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Don Gasparil ei õnnestu Cristóbali veenda. Severo langetab tähtsa otsuse. Mauricio räägib Fele tõtt.
Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Legendaarne vehklemistreener Martin Kuusberg on tapetud. Selgub, et ka Prikk on noorena tema vehklemistrennis käinud. Kahtluse alla satuvad tippvehklejad Tõnu Väärtnõu ja Torsten Simm, klubi arst Maara Tali ja klubi omanik Harri Paerand. Mikk vilistab taas kord reeglitele ning saab teada, et mõrvamotiiv on doping. Mikul on samal ajal teised mured, autoremondimees teatab, et tema vanal Volvol on aeg romulasse kolida. Tamara aitab Mikul Volvo päästa ja saab väärilise autasu. Tammets on korteri ostnud ja Rita juurest ära kolinud. Mikk saab tema poolelioleva remondiga toa endale.
Kui teadlane dr Alicia Seberg puutub tööl kokku tapva mürgiga ja tal on ainult tund elada, helistab ta Patrick Jane'ile, kes peab ta mõrvari paljastama.
Täistunnil avanevad kinnised uksed, selguvad hästi hoitud saladused ja tõuseb pinnale valvsalt varjatu. Mis juhtub kui plahvatab tuumapomm, vabadusse pääsevad eluaegsed vangid või vigastada saab vankumatu Ukraina sõjaprintsess? Telemagasinis „Täistund“ loovad nendes teemades selgust ajakirjanikud Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe ja Madis Kimmel.
Naised kõnnivad jala Hispaaniast Ühendkuningriiki ja veedavad seiklusrikka päeva Gibraltaril. “Suureks kiviks” tituleeritud maailma merekaubanduse sõlmpunkt võtab naised vastu brittidele omase külalislahkusega. Naiste vererõhu tõstavad siiski uutesse kõrgustesse ootamatult raske matkarada Gibraltari tippu ja kohalikud makaagid, kes oma hammast naiste kaasavõetud vara peale himustavad.
Maailmas ülipopulaarne "tiny house movement" ehk väikemajade liikumine on viimastel aastastel aina jõudsamalt kanda kinnitamas ka Eestis. Üha rohkem peresid on otsustanud oma kodu või suvila rajada just miniatuursetesse tingimustesse, sest alla 20 ruutmeetrise ehitise puhul pole tarvis projekti ega ehituslikke kooskõlastusi. Roald Johannson otsib üles Eesti väikemajade entusiastid ning imestab, kuidas nii kitsastes oludes on üldse võimalik elada.
Cristóbal ähvardab Carmelot. Hernando palub Lucíal lahkuda. Beatriz lubab Matíase unustada.
Tufan viib Zeynep naistekliinikusse. Zeynep kohtub seal Asuga, kes ta sealt päästab. Samal ajal ootab Tufan oma plaani õnnestumist, kui kõik ei lähe nii, nagu ta ette oli kujutanud. Emir ja Nihan teevad avarii. Emir süüdistab õnnetuses Kemalit.
Martin ootab raudteejaamas Annet, keda ei saabu. 10-aastane Annika minestab. Martin ei leia tüdruku vanemaid ja uurib, mida tüdruk üksinda Ellmaus teeb. Selgub, et tüdrukul on psühhosomaatilised häired. Martin ja Artur Distelmeier tülitsevad ägedalt. Lilli on armuvalus, sest tema poiss-sõber ei taha kindlat suhet.
Püstolilasu tagajärjel sureb endise korvpallitähe ja nüüdse reklaaminäo Ruudi Moosi aednik, siberlane Mihhail. Kõik viitab Ruudile, sest tema naisel oli aednikuga armulugu ning saatuslik kuul pärines mehe relvast. Ent Ruudi ise on kadunud... Ruudi on röövitud ja tema eest nõutakse lunaraha. Kuid - nagu selgub - on politseijaoskonnas leke ning raha üleandmine nurjub. Mart Noormets läheb äärmiselt alternatiivsel viisil Arabellale kosja.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
"Kodud rahaks" alustab uue hooajaga Tallinna külje all Peetris, kus sisustusväljakutse võtab vastu praktilisi lahendusi kõrgelt hindav korteriomanik Madis. Kui mees ise on valinud sisekujunduselemendiks pappkastile asetatud lõikelaua, on ilmselge, et saatejuht Keili Sükijaineni ja sisekujundusentusiast Merlin Miido head nõu on juba väga vaja.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Sassis H1:E6
Kui Evelin hakkab nii töö- kui eraelus jalgu alla saama, marsib kadunud abikaasa koju tagasi ja anub uut võimalust. Nüüd on hoopis Evelin see, kes peab kaksikelus kombineerima. Pereüritusel paiskavad kõik kõigile tõde näkku ja Evelin Kass on sunnitud silmitsi seisma suure otsusega.
Helena satub tõsielutelevisiooni saatesse ning paljastab seal, kes on Liami ja Eleanori tegelik isa.
Märulipõnevik. Aastal 2028 on käimas kõige vägivaldsemad rahutused Los Angelese ajaloos. Meeleavaldajate ainus nõudmine on puhas vesi. Kogu selle kaose keskel on neli maskides meest, kelle katse panka röövida just ebaõnnestus. Sherman Atkins haarab aga ohjad enda kätte ning juhib oma venna Lev Atkinsi ning nende kaks kaasosalist pangast otse tulevahetusse võmmidega. Vigastatud Sherman ei näe muud võimalust ning viib nad ainsasse kohta, kus neil on võimalus ellu jääda – hotell Artemisesse, kurjategijatele mõeldud haiglasse, millest on teadlik vaid kitsas ring asjaga seotud inimesi.
Lucifer H3:E17
Lucifer ja Chloe panevad oma elud ohtu, et kaitsta superstaari. Charlotte peab samal ajal rahusobitajaks olema.
Helena satub tõsielutelevisiooni saatesse ning paljastab seal, kes on Liami ja Eleanori tegelik isa.
Bostoni politseijaoskonda hakkab kummitama minevik, kui klounikostüümis mees püüab röövida väikest poissi. Kas tegu on sama inimesega, kes 1980-ndatel poisse röövis ja kuritarvitas.
Cashil kaob perelõunal isu. Rose saabub soovimatu külalisega. Tex saab tänu oma karismale uue töökoha. Kas Justin on Theole kaikaid kodaratesse loopinud?