Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Lucía haigestub. Severo rõõmustab ette Cristóbali lahkumise üle. Adela palub Gracialt nõu.
Hansu ja Anne tülid lõpevad, sest Anne veedab kogu aja isatalu eest hoolt kandes. Hans mõistab, et peab oma suhte kallal töötama, kuni kohtab taas Jonase õpetajat. Martin ravib vähihaiget meest, kelle prognoos on üsna lootusetu. Annel ja Martinil on suhtepaus, kuid Martin ei suuda Annest pikalt eemal olla ja külastab teda, mis tekitab mõlemale uusi, põnevaid ideid.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Tallinnas sureb Tartu eradetektiiv Jan Torm. Talle on südamesse tulistatud nael, ning sel moel - nael südames - on ta suutnud veel mõnda aega autoga sõita. Tema surnukeha leitakse hiljaaegu suletud haigla ukse eest. Mikk on tagasi tööl. Uurimine juhatab tema ja Priki Tartu kullerifirmani, kellelt on viimasel ajal röövitud kolm pakikoormaga autot. Just nende pakiautode kadumist uuris eradetektiiv Jan Torm. Selgub, et tegu on omamoodi robihoodlusega - pakid ilmuvad mõne aja pärast välja lastekodudes ja vanadekodus "Hõbeniit". Kahtluse alla satub muusik ning kullerifirma endine töötaja Uku Perling, tema eksnaise uus abikaasa ning selle isa, aga ka üks kunstfotograaf. Juhtlõngad viivad lõpuks välja narkoärini. Kas eradetektiivi mõrv ja pakiautode kadumine on omavahel seotud? Mikk jätkab ka oma tulistamise loo uurimist.
Kui Jane'i õemees linna saabub ja mõrvauurimisse satub, peab Jane talle isiklikust vimmast hoolimata appi minema.
Postimehe Valimisstuudios väitlevad erakondade peaministrikandidaadid. Kuna juba 5. märtsi südaööks saab selgeks, kellele annab valija mandaadi järgmise valitsuse moodustamiseks, siis testime parteide koostöövalmidust ja uurime, millised on teemad ning valdkonnad, kus annab kokku leppida ja kus punased jooned, mida ei ületata. Stuudios on Kaja Kallas, Jüri Ratas, Martin Helme, Lauri Hussar, Helir-Valdor Seeder ja Lauri Läänemets. Saatejuhid Elo Mõttus-Leppik ja Priit Hõbemägi.
Kuigi suur karavaniseiklus Lõuna-Hispaanias hakkab lõppema, jagub teravaid emotsioone veel kuhjaga. Naised leiavad Marbella rannast ootamatu võimaluse maitsta rikaste elustiili ning vaadata ka privaatse kanepiklubi telgitagustesse. Reisile paneb mälestusväärse punkti Andaluusia pikim trosslaskumine, kus üks naistest suisa oma teadvuse kaotab.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Camila tahab Lucíast vabaneda. Matías vabandab Beatrizi ees. Adela langetab otsuse.
Zeynep reedab Asu. Ta tuleb kohtumisele koos Emiriga. Emir viib Asu enda juurde. Sinna jõuavad Nihan ja Kemal. Asu räägib, et Emir on Nihani jutu järgi Zeynepi lapse isa. Kemal on endast väljas. Ozan saab ka teada, et Emiri peetakse lapse isaks. Zeynep väidab, et see pole tõsi.
Anne ja Martin naudivad kahekesi olekut, kuna Artur viibib endiselt alkoholiravil. Martini patsient üritab endalt elu võtta, kuid Martin ei anna tema suhtes alla. Susanne rõõmustab, et Hans taas rõõmsalt pereelus kaasa lööb ja Jonast kooli sõidutab. Ta ei aima, et Hansul on selleks omad põhjused. Professor Fendrich on rahul oma tütre Vera ja doktor Kahnweileri suhtega ja teeb neile üllatava ettepaneku.
Elunautleja Elias Kanning tapetakse selle autotöökoja hoovis, kus ta töötas. Eliase ainsa lähedasena ilmub esiotsa välja isa Valter, kuid temagi pole poega juba 10 aastat näinud. Uurimise käigus selgub, et Eliasel oli endine elukaaslane Leeni, ning et tal olid kummaliselt lähedased suhted ühe lesbilistest abielupaariga. Juhtlõngad viivad Kotka ja Priki doktor Berggreni viljatusravikliinikusse. Prikk on mures lapse peatse sünni pärast. Mõisnik ja Kassandra tülitsevad. Tanja on otsustanud kriminaalkomissari kohalt lahkuda ning jätkata tööd Politseiameti psühholoogina. Priki poeg sünnib tavatus olukorras ja täiesti üllatavate inimeste juuresolekul.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Keili Sükijainen ja Merlin Miido lähevad Pärnusse appi Silverile, kes tahab uue ilme anda oma isa üürikorterile. Põnevaks teeb kogu projekti aga fakt, et isa jaoks saab tulemus olema tõeline üllatus. Korteris on aeg justkui seisma jäänud ja kohati isegi mõned aastakümned tagasi liikunud. Kuid Merlinil on juba mõtteis kavalad nipid, kuidas teha kodust suvepealinna vääriline romantilise hõnguga pesa.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Sassis H2:E2
Evelin sukeldub pea ees romantilisse suhtesse, aru saamata, kas tal seda tegelikult ka vaja on. Tema õde Marika avastab aga esoteerika maailma, kuhu tõmbab kaasa ka oma lihtsakoelise abikaasa Aivari. Järgneb kaos, mida saab lahendada ainult Münchauseni kombel end juukseid pidi välja tirides. Andres Maimiku ja Rain Tolki kirjutatud ja lavastatud komöödiasari “Sassis” on 2022 aastal auhinnatud parimaks Eesti telesarjaks. Komöödiasarja osades: Ragne Pekarev, Karin Rask, Tarvo Sõmer, Ülle Lichtfeldt, Ivo Reinok, Alo Kõrve, Maria Avdjushko, Rain Tolk, Annabrith Heinmaa, Paul Samuel Vihmar ja teised.
Robert kogub populaarsust oma kroonimisringreisil, samas kui Jasperil ja Liamil on teavet, mis võib tema valitsemisajale lõpu teha. Eleanor peab valima, kas naasta Jasperi juurde või töötada koos Sebastianiga välismaal.
Romantiline komöödia eduka ärinaise ja lihtsa motellitöötaja ootamatust armuloost. Jäine kaunitar Sue ja romantiline unistaja Mike ei anna kaugeltki ideaalpaari mõõtu välja. Sellest hoolimata otsustab Mike naise südame vallutada, ehkki esialgu ei suuda ta ühtki toimivat võrgutusnippi leida... Film ei sobi alaealistele.
Auhinnatud haigladraama! Ameerika vanimasse New Amsterdami nimelisse haiglasse saabub iganenud süsteemide ja bürokraatiaga võitlema dr Max Goodwin. Sarja sündmustik tiirleb suuresti ümber karismaatilise uustulnuka uuenduslike otsuste. Seni alarahastatud ja alahinnatud ajalooline ning väärikas haiglakompleks saab dr Goodwini käe all tasapisi uue hingamise.
Robert kogub populaarsust oma kroonimisringreisil, samas kui Jasperil ja Liamil on teavet, mis võib tema valitsemisajale lõpu teha. Eleanor peab valima, kas naasta Jasperi juurde või töötada koos Sebastianiga välismaal.
Raamatupoe müüja mõrvaga seoses tuleb Jane'il ja Maural rinda pista keldi kirjanduse ja kodeeritud ülestunnistusega ja samal ajal valmistub Maura tutvustama Jane'ile oma uut kallimat.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Mootorrattagängil The Bikies on Tane'i jõusaali osas omad plaanid. Xander kaotab oma parameedikunärvi. Cashi ja Johni vahel tekib ootamatu sõprus.