Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Camila tahab Lucíast vabaneda. Matías vabandab Beatrizi ees. Adela langetab otsuse.
Anne ja Martin naudivad kahekesi olekut, kuna Artur viibib endiselt alkoholiravil. Martini patsient üritab endalt elu võtta, kuid Martin ei anna tema suhtes alla. Susanne rõõmustab, et Hans taas rõõmsalt pereelus kaasa lööb ja Jonast kooli sõidutab. Ta ei aima, et Hansul on selleks omad põhjused. Professor Fendrich on rahul oma tütre Vera ja doktor Kahnweileri suhtega ja teeb neile üllatava ettepaneku.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Elunautleja Elias Kanning tapetakse selle autotöökoja hoovis, kus ta töötas. Eliase ainsa lähedasena ilmub esiotsa välja isa Valter, kuid temagi pole poega juba 10 aastat näinud. Uurimise käigus selgub, et Eliasel oli endine elukaaslane Leeni, ning et tal olid kummaliselt lähedased suhted ühe lesbilistest abielupaariga. Juhtlõngad viivad Kotka ja Priki doktor Berggreni viljatusravikliinikusse. Prikk on mures lapse peatse sünni pärast. Mõisnik ja Kassandra tülitsevad. Tanja on otsustanud kriminaalkomissari kohalt lahkuda ning jätkata tööd Politseiameti psühholoogina. Priki poeg sünnib tavatus olukorras ja täiesti üllatavate inimeste juuresolekul.
Ususekti juht Bert Syiles pakub Patrick Jane'ile infot Red Johni ja kadunud Kristina kohta. Viib see Patricku lähemale oma verivaenlase leidmisele, kes tappis ta pere ja röövis ta praeguse armastatu?
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Miks arstide ja õdede kriisis vaevlevas Eestis ei saa Ukraina meedikud töötada, aga näiteks Lätis on see võimalik? Keeruliste seaduste ja korralduste virrvarri üritab selgust tuua Sander Punamäe. Milline oli Eesti muusika suurkuju Riho Sibul isa ja isiksusena? teemat avab Elo Mõttus-Leppik. Kuidas hoida kaevikutes ja lumes müttavad sõjamehed võitlusvalmite ja tervetena, uurib sügisel Ukrainas käinud sõjareporter Madis Kimmel.
Keili Sükijainen ja Merlin Miido lähevad Pärnusse appi Silverile, kes tahab uue ilme anda oma isa üürikorterile. Põnevaks teeb kogu projekti aga fakt, et isa jaoks saab tulemus olema tõeline üllatus. Korteris on aeg justkui seisma jäänud ja kohati isegi mõned aastakümned tagasi liikunud. Kuid Merlinil on juba mõtteis kavalad nipid, kuidas teha kodust suvepealinna vääriline romantilise hõnguga pesa.
Maailma teadlased on enam-vähem ühel meelel, et saastavad tehased, tarbimishullus ja viimseni ülerahvastatud maailm on kurnanud meie sinist planeeti niivõrd, et varsti ongi tal kõik jõuvarud otsas. Roald Johannson heidab pilgu meie noortele, kes ei taha eesootavale keskkonnakatastroofile väga lihtsalt alla vanduda. Nende relvadeks on mikrofonid ja kõlarid ning võitlustandriks meie avalik ruum!
Camila noomib Beatrizi ja Matíast. Cristóbal hakkab oma isale vastu. Carmelo on löödud.
Ozan on õe peale vihane, et too levitab laimu. Emir soovitab Zeynepil ja Ozanil põgeneda. Kemal on Nihanis pettunud ja valmis eluga edasi minema. Leyla soovitab Nihanil Kemalile kõik ära rääkida. Ozan laseb Zeynepil isadustesti teha. Nihan kutsub Kemali kokkusaamisele, aga too on väsinud Nihani reeturlikkusest. Asu läheb hr Hakki juurde. Hr Hakki käsib Kemalil Asuga abielluda.
Martin ja Anne mõistavad, et õnnelikuks armueluks on vaja palju kahekesi olla ning kaaluvad ühise kodu otsimist. Martin on tunnistajaks oma patsiendi ägedale vihahoole ning laseb talle teha täiendavaid uuringuid. Hans lubab Lisbethile oma suhte ja pere nimel rohkem pingutada.
Äärelinna bussipeatuses laseb end kohvripommiga õhku Heino Kurvel. Tuleb ilmsiks, et mingil põhjusel külastas enesetapja viimasel ajal sageli Iraani päritolu arsti doktor Tara Machdavit, kasvatas endale pika habeme ning lõikas umbes pool aastat tagasi läbi kõik suhted oma sõpradega. Kõik viitab sellele, et terrorism on jõudnud meie koduõuele ning juhtumiga hakkab tegelema Kaitsepolitsei. Mikk õngitseb infot oma tulistamiseloo kohta politsei informaatorilt Särjelt. Poeg Karl ei lase Prikil öösiti magada. Miku ellu tuleb uus naine - krimireporter Mari Hakel.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Hooaja viimases võistluses selguvad vabariigi parimad hooldustöötajad ehk tegusad noored, kes optimismi, innu ja muidugi ka esmaklassiliste oskustega hoolitsevad nende eest, kes enam ise omal käel hakkama ei saa. Võistlejatele esitab ehk kõige suurema väljakutse ülesanne, kus täidab olulist rolli meistermoondujast näitleja Henrik Normann, kes astub sel korral täiesti uude rolli. Võistlusetapp toimub Valgamaa Kutseõppekeskuses, saadet juhib Andrei Zevakin.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Rännuseikluse Metsiku Roose jälgedes teises episoodis saame tuttavaks Mehhikos elava eestlanna Merliniga, kes on seal elanud juba 14 aastat. Merlin teab rääkida, et Eestit ja Mehhikot ei anna mitte kuidagi võrrelda, näiteks siin joovad juba aastased lapsed karastusjooke lutipudelist.
Cyrus aitab Liamil Roberti kohta teavet koguda. Kui Helena ja Willow hindavad Roberti võimalikke pruute, kerkib esile üks kandidaat. Jasper hakkab pressikonverentsil kavaldama.
Kunagine aktivist on end aastaid uurimisorganite eest peitnud, aga ootamatult paljastab noor reporter tema identiteedi. Algab halastamatu põgenemine.
Max püüab oma diagnoosiga toime tulla ja dr Sharpe ärgitab teda plaani koostama. Dr Bloom aga julgustab Reynoldsit võtma riski ning dr Kapoori ja Iggyt panna ühe lapse abistamise huvides koostööd tegema.
Cyrus aitab Liamil Roberti kohta teavet koguda. Kui Helena ja Willow hindavad Roberti võimalikke pruute, kerkib esile üks kandidaat. Jasper hakkab pressikonverentsil kavaldama.
Uurijad jooksevad ajaga võidu, et leida tunnistaja, kes nägi pealt ööklubi taga toimunud mõrva ja Jane seab tema elu päästes ohtu iseenda elu.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Xander paljastab oma vanad lahinguarmid. Nikaust saab Chloe paranoiline ihukaitsja. Lyrik on tagasi lahes. Marta otsus haavab Alfi.