Mainekas loomaarst Kay pole kodupaiga talu pikka aega külastanud. Kui isa teatab, et ratsahobuseid ohustab tundmatu viirus, võtab Kay ennast kokku ja pöördub kodutallu tagasi. Kasuema ei võta teda kuigi südamlikult vastu, sest kardab, et tema tütre Alisoni abielu võib Kay tõttu ohtu sattuda. Kui isa ootamatult sureb, tunneb Kay kohustust talu edasi pidada. Tõuhobuste uued haigusjuhtumid annavad aga märku, et keegi tahtlikult ohustab võistlusratsude elu ja tervist.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Sõsarad H2:E47
Need kaks õde on parimad sõbrad ja samal ajal ka surmavaenlased ehk nad on täiesti tavalised õed. Kui nad midagi tahavad, siis mõtlevad nad selle saamiseks välja eriskummalisi plaane, mille täideviimisel purunevad asjad ja saavad viga inimesed.
Sõsarad H2:E48
Need kaks õde on parimad sõbrad ja samal ajal ka surmavaenlased ehk nad on täiesti tavalised õed. Kui nad midagi tahavad, siis mõtlevad nad selle saamiseks välja eriskummalisi plaane, mille täideviimisel purunevad asjad ja saavad viga inimesed.
"Kodud rahaks" alustab uue hooajaga Tallinna külje all Peetris, kus sisustusväljakutse võtab vastu praktilisi lahendusi kõrgelt hindav korteriomanik Madis. Kui mees ise on valinud sisekujunduselemendiks pappkastile asetatud lõikelaua, on ilmselge, et saatejuht Keili Sükijaineni ja sisekujundusentusiast Merlin Miido head nõu on juba väga vaja.
Vietnamist pärit Thai ravib Tallinnas eestlaste hambaid. Jüri otsustab noore mehe viia loodusesse ning üheskoos võetakse ette ekstreemne süstamatk Jägala Jõel.
Võsavinkli kevadhooaja avasaates sõidab Peeter Võsa Võrumaale külla Aarele. Aare on mees, kes valutab südant Nursipalu ja kogu Võrumaa tuleviku pärast. Üheskoos võetakse ette retk tulipunkti südamesse, kus toimetab kuldsete kätega kange eesti mees Uuno. Uuno ilma lahinguta alla ei anna. Lisaks otsitakse üles Nursi metsavennapunker, mis räägib meile loo.
Kuigi suur karavaniseiklus Lõuna-Hispaanias hakkab lõppema, jagub teravaid emotsioone veel kuhjaga. Naised leiavad Marbella rannast ootamatu võimaluse maitsta rikaste elustiili ning vaadata ka privaatse kanepiklubi telgitagustesse. Reisile paneb mälestusväärse punkti Andaluusia pikim trosslaskumine, kus üks naistest suisa oma teadvuse kaotab.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Tänases saates panevad potte ja panne pliidil võidu särisema reservohvitser Alice koos noorkotkast poja Marcusega ning sadamakapten Tanel oma tantsulembese tütre Roosiga.
Kas oma keha eest hoolitsemine on ikka üksnes ja ainult iseenda teha? Kui sul tuleb vahetevahel motivatsioonist puudus, siis tänapäeval pole sugugi patt abi küsida ka teistelt inimestelt. Roald Johannson lendas sel nädalal Bali saarele Indoneesiasse, kus Eesti personaaltreenerid ja fitnessigurud naudivad päikest ja randa ning jagavad tuhandetele eestlastele veebi teel nõu, kuidas õigesti toituda ja teha paremini trenni!
Postimehe Valimisstuudios väitlevad erakondade peaministrikandidaadid. Kuna juba 5. märtsi südaööks saab selgeks, kellele annab valija mandaadi järgmise valitsuse moodustamiseks, siis testime parteide koostöövalmidust ja uurime, millised on teemad ning valdkonnad, kus annab kokku leppida ja kus punased jooned, mida ei ületata. Stuudios on Kaja Kallas, Jüri Ratas, Martin Helme, Lauri Hussar, Helir-Valdor Seeder ja Lauri Läänemets. Saatejuhid Elo Mõttus-Leppik ja Priit Hõbemägi.
Nad naerutavad meid pisarateni ning me teame neid justkui läbi ja lõhki. Ent tegelikult pole neid üleüldse olemaski. Kuidas sündisid meile kõigile tuttavad koomilised rahvalemmikud nagu Ivan Orav, Ice Dog M, Suzi Vesik, Bläck Rokit, Maie ja Valdur, Herbert Ving ja mitmed-mitmed teised? Miks said just nemad rahvale nõnda armsaks? Humoorikaid taustalugusid meenutavad Andrus Vaarik, Kristjan Jõekalda, Peeter Oja, Madis Milling, Argo Aadli ja paljud teised asjaosalised.
Noor New Yorgis töötav arst Natalie on olulist uurimistööd valmis saamas. Üks telefonikõne lööb aga kogu tema elu rivist välja: tema isa Daniel on sattunud õnnetusse ja seejärel omal algatusel haiglast lahkunud. Natalie ema Kate töötab Broadwayl näitlejana ja tema ei jaoks ei tule karjääri katkestamine kõne alla. Nii jääbki kõik Natalie õlgadele ja ta suundub isa juurde, kes peab oma arstikabinetti. Isa ei ole tema tulekust kaugeltki vaimustuses. Selgub, et isa on teinud patsientide ravimisel palju vigu.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E1
Eesti armastatuim mälumäng alustab uut hooaega ja pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
45-aastane Eva (Harriet Toompere) on hiljuti lahutanud ja kardab nüüd kaotada nii oma poja kui ka sõbranna eksmehe uuele noorele, edukale ja säravale armsamale Isabelile (Grete Kuld). Et oma positsioonid tagasi võita, läheb Eva koos sõbranna Marleeni (Mirtel Pohla) ja oma uue särava rivaali Isabeliga road-tripile, mis viib naised kokku erinevate meestega, ülikoomiliste äpardustega, veelgi koomilisemate tülidega, päris tõelise jahipidamisega ja eelkõige iseendaga, et keset jõulusaginat mõista, mis on ikkagi elus kõige olulisem. Kodumaises komöödias astuvad peategelaste kõrval üles Jan Uuspõld, Priit Loog, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Haide Männamäe, Tõnu Oja, Indrek Taalmaa, Raimo Pass, Anne Paluver jpt.
FBI H1:E5
Eriagendid Maggie Bell ja OA Zidon uurivad ohutusinspektori surma, millel on võimalik seos tuumaelektrijaama lekkega.
Jõekalda ja Margna lustlik reisiseiklus! Seekord ootab avastamist eksootiline India. Paraku ei valmistanud miski Teetu ja Kristjanit ette selleks, mis neid tegelikult ees ootas - isegi nendesuguste kogenud reisisellide jaoks kujunes see seiklus nii füüsiliselt kui vaimselt ülimat eneseületust nõudvaks...
Pärast seda, kui üks kuberner Jamesoni abidest tapetakse, avastab McGarrett, et kuberner võis teha koostööd Wo Fatiga ja et just tema võis olla ta isa uurimise sihtmärk.
Romantiline komöödia energilisest ameeriklannast Laritast, kes otsustab pärast võidusõidu võitu Monacos ootamatult abielluda briti aristokraatide poja John Whittakeriga. Kuigi äiale on Larita sümpaatne, siis naispere võtab oma missiooniks temast iga hinna eest lahti saada. Larita saabumisega pööratakse aga kopitanud briti maaelu täielikult pea peale.
Sassis* H2:E2
Evelin sukeldub pea ees romantilisse suhtesse, aru saamata, kas tal seda tegelikult ka vaja on. Tema õde Marika avastab aga esoteerika maailma, kuhu tõmbab kaasa ka oma lihtsakoelise abikaasa Aivari. Järgneb kaos, mida saab lahendada ainult Münchauseni kombel end juukseid pidi välja tirides. Andres Maimiku ja Rain Tolki kirjutatud ja lavastatud komöödiasari “Sassis” on 2022 aastal auhinnatud parimaks Eesti telesarjaks. Komöödiasarja osades: Ragne Pekarev, Karin Rask, Tarvo Sõmer, Ülle Lichtfeldt, Ivo Reinok, Alo Kõrve, Maria Avdjushko, Rain Tolk, Annabrith Heinmaa, Paul Samuel Vihmar ja teised.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Tänases saates panevad potte ja panne pliidil võidu särisema reservohvitser Alice koos noorkotkast poja Marcusega ning sadamakapten Tanel oma tantsulembese tütre Roosiga.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Chloe märkab Nikau paranoilist käitumist. Kas Bobi ambitsioonid võivad bändi laiali ajada? Alf peab tegema valiku, kas Martha või Summer Bay.