Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Fe üritab Mauricio abiellumist takistada. Lucía põgeneb Manantialesest. Beatriz ja Matías kohtuvad.
Martin ja Anne naudivad talus kahekesi olemist, teades, et see idüll ei saa kaua kesta. Anne tunneb kohustust isatalu eest hoolt kanda. Martin ei kaota lootust ühisest tulevikust ja otsustab Arturiga rääkida. Susanne tunneb, et Hans on muutunud ja loeb salaja telefonist Hansu sõnumeid. Ta jõuab Hansu saladusele jälile, teadmata, et Hans on otsustanud pere ja suhte eest võidelda. Martini patsiendil diagnoositakse bipolaarne häire.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Bordellis sureb kuumarabanduse kätte sauna lukustatud klient. Kahtluse alla satuvad nii bordelli omanik, lõbutüdrukud kui ka teised sel ajal majas olnud kliendid. Kummalistel asjaoludel satub Mõisnik selles loos väga piinlikku olukorda. Mikk on Viibeli kätte saanud ja vangistanud mahajäetud maja keldrisse. Pärast pikemat töötlemist õnnestub tal Viibelilt natuke infot õngitseda. Miku suhted Mariga arenevad ühesuunaliselt. Mari püüab Tanja käest Miku asjus nõu küsida, kuid Tanja tunnistab, et ta pole Miku-küsimuses sugugi objektiivne.
Maja plahvatab samal ajal, kui Jane ja CBI tiim majas tapmisähvardust uurivad. Lisbon kohtub taas miljardäri Walter Mashburniga ja sädemeid lendab.
Yana Toom on Eesti poliitikas üks kõige intrigeerivam ja vastuolulisem isiksus. Toomi väljaütlemised on eestlaste jaoks sageli ärritavad, aga tuleb tunnistada, et tema otsekohesus teeb relvituks. Täna küsime Yana Toomilt, kelle asja ta eesti poliitikas ajab. "Võimsad naised. Yana Toom" on esimene osa viieosalisest intervjuusarjast väljapaistvate naispoliitikutega. Saatejuht Mart Normet.
Alustab ajakirjandussaate „Täistund“ uus hooaeg, mis toob värske tuuleõhuna meediasse uusi ja olulisi teemasid. Ajakirjanik Neeme Rauale kinnitab Nobeli rahupreemia laureaat Dmitri Muratov, et Putin usub, et ta on karistamatu ja inimõigused on vaenulik väljamõeldis Venemaa allutamiseks. Sellest hooajast Täistunni meeskonnaga liitunud ajakirjanik Raul Ranne toob vaatajateni poliitvõitluse anatoomia. Ranne jälgis valimiste-eelsel kuul EKRE perepartei tegemisi ja uuris kuidas valimistel edu saavutada ning kes tegeleb vaid isikliku kasu eesmärgil ja kes müüb vaid allakäiku ja viletsust.
Kuidas see lapsevanemlik manitsus kõlaski? “Ära passi nina arvutis, mine tee midagi kasulikku!” Tänases saates otsib Roald Johannson üles just need noored, kes muud ei teegi, kui istuvad nina arvutis ja mängivad mänge. Ja omas vallas on tegemist tõeliste talentidega!
Francisca selgitab Raimundole toimuvat. Gracia rõõmustab Adela otsuse üle. Beatriz palub Camilalt andeks.
Emir uimastab Nihani, et lasta talle abort teha. Kogu pere külastab vanglas Ozani. Kemal saab Zeynepi ja Emiri kohta tõe teada. Emiril on Tufanile ülesanne.
Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.
Sisekaitseakadeemia hoovilt leitakse kadett Sirje Trelli surnukeha, kes pürgis esimese naisena K-komandosse. Kotkas ja Prikk juhatatakse kunagi akadeemias tegutsenud kõvade meeste ühenduseni, mille vaimu hoiab tänini elus pensioniealine instruktor Holger Kadanik. Kuid kahtluse alla satuvad nii Sirje sõbranna Katrin, nende mõlemaga kurameerinud kaasõppur Lars kui ka akadeemia rektor Thea Kirsing. Mikk on armunud Mari Hakelisse. Vangistatud Arno Viibel paneb Miku raskesse olukorda. Anders tülitseb Anetiga ning kolib ajutiselt Miku juurde.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Keili ja Merlin tõttavad appi õdedele, kelle korter on jäänud pidama aega, mil maja alles ehitati. Hunnitu vaatega väike kodu on majutanud korraga isegi kolme naist, kuid selleks, et end peeglist pealaest jalatallani näha, tuleb endiselt ronida jalgadega WC potile. Õed on veendunud, et nende emale kuuluval üürikorteril on potentsiaali ning selle realiseerimiseks panevad tööle kogu suure pere.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Sassis H2:E3
Evelini lastel Liisal ja Jonil seisab ees vastutusrikas kooli lõpetamine ja oma tee leidmine. Pidurdamatu Evelin proovib igal moel oma lastele sellel raskel ajal toeks olla, aga paraku osutab ta ühe karuteene teise järel. Komöödiasarja kolmas osa uurib seda, kui palju lapsed oma vanematest ja vanemad oma lastest üldse aru saavad. Andres Maimiku ja Rain Tolki kirjutatud “Sassis” on 2022 aastal auhinnatud parimaks Eesti telesarjaks. Komöödiasarja 3. osa on lavastanud Maris Nõlvak. Osades: Ragne Pekarev, Karin Rask, Andrus Vaarik, Demjan Shyian, Natali Väli, Kristiina-Hortensia Port, Maria Avdjushko, Rain Tolk, Annabrith Heinmaa, Paul Samuel Vihmar ja teised.
Robert laiendab enneolematult oma võimu ja pagendab ebalojaalse Cyruse. Eleanor võtab ette salajase missiooni. Helena uurib oma võimalusi romantikaks.
Rahvusvaheliselt edukal memuaaril põhinev erakordne lugu tingimusteta armastusest. Oscariga pärjatud Brie Larson toob Jeannette Wallsi populaarsed memuaarid ekraanile noore naise rollis, kes leidis tänu oma äärmiselt ebastabiilse isa rõõmuküllasele ja metsikule loomusele sütitava kindlameelsuse, et ehitada endale üles edukas elu iseenda reeglite järgi.
Haigla iga-aastase heategevusgala eel on õhus pingeid ja arstide perede saabumine peole tekitab emotsioonide möllu. Iggyl on raske oma tütrele uudist teatada ning Bloom ja Reynolds klaarivad oma tüli tagajärgi, samas kui Kapoor ja dr Sharpe teevad ühiseid pingutusi, et selgitada välja isa ja poja haiguse põhjused.
Robert laiendab enneolematult oma võimu ja pagendab ebalojaalse Cyruse. Eleanor võtab ette salajase missiooni. Helena uurib oma võimalusi romantikaks.
Maakonnaprokurör võetakse mõrvas kahtlustatuna vahi alla ja kui süütõendite koorem ebahariliku kiirusega aina suuremaks kuhjub, hakkab Jane mehes süüs kahtlema.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Mootorratturid keelduvad läbirääkimistest. Tane päästab Chloe. Theo saab elumuutva kõne.