Jälg* H7:E7
Seekordsel keskkonnaalasel ringkäigul uurime, kuivõrd roheliselt toodetakse Eestis soojusenergiat. Vaatame, kuidas ja millest valmistatakse meie riigimetsas hakkpuitu ja uudistame, mis sellest edasi saab. Teeme ringkäigu GRENi soojatootmisjaamas ja vaatame samm-sammult, kuidas hakkpuit võimalikult keskkonnasõbralikul viisil meile kodusooja toob.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Camilal tekivad tõsised kahtlused. Gracia julgustab Carmelot. Matías ja Marcela naasevad mesinädalatelt.
Pärast Hansu ära kolimist tahab Martin tema toa Annele loovutada. Hans solvub. Martin on uue assistendi Irenega väga rahul. Doktor Kahnweiler ja Martin ravivad ärimeest, kes mägedes kokku kukub. Hansul kasvab töö üle pea.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Öised armastajad sõna otseses mõttes astuvad laiba otsa. Selgub, et tapetu on krimiosakonna uurija Joonas Kaljund. Uurimine viib Kotkase ja Priki võitlusspordiklubisse, mis on seotud organiseeritud kuritegevuse maailmaga. Teiste hulgas satub kahtluse alla ka Kotkas ise. Selgub, et Kotkase ja Tanja Murriku lugu ei olegi nii lõppenud, nagu vahepeal näis.
Kui Patrick Jane'i ebatraditsioonilised võtted põhjustavad selle, et kohus ei võta arutada tapja juhtumit, peab uurimisrühm loo paljastamiseks kõike otsast alustama.
ESSE H3:E9
Emadepäevanädalal debateerime emaduse pingelisema poole üle. Ehkki praegusel ajal on lapsevanema tööd lihtsustamas nii poliitika kui ka moodsad abivahendid, tunnevad emad end sageli liiga suurte nõudmiste tõttu nurka surututena. Kuidas üksteist materdamise asemel toetada ning kas iga naine peaks emaks saama, neil teemadel debateerivad kolmekordne ema, kuuekordne vanaema ja ühekordne vanavanaema näitleja Katrin Karisma, pereblogija ja kahe lapse isa Meelis Tomson, lapsi mitte sooviv podcasti Tissident saatejuht Marianne Ubaleht ja Sony Music turundusjuht Irene Kivi. Kuna emadus lükatakse üsna sageli kaugemasse tulevikku, on aktuaalseks saanud munarakkude külmutamine. Sellest kogemusest räägib Katri Teller.
Selles saates sõidab Peeter Võsa külla Haabneemes elavale Rein Kääpale. Rein on kirglik rannakalur, kes senimaani sihikindlalt oma rida ajanud. Täna on aga asjad nii kaugel, et mees otsustas oma kalapaadi olude sunnil müüki panna. Läheme rannakaluriga viimast korda veel merele!
Niipea kui päike taas kõrgelt paistma hakkab ja sile asfalt lume alt välja sulab, annavad esimesed kevadekuulutajad juba kuuma! Need on meie vabariigi kõige kirglikumad driftijad, kes on pidanud pika talve garaažis veetma, kuid nüüd saavad oma poleeritud velgedega vana bemmi lõpuks ribadeks sõita. Roald Johannson viib meid maailma, kus suitsevad rehvid ja bensiiniaur on igapäevane maagia.
Hernando väldib Lucíat. Eusebio alandab Cristóbali avalikult. Fe on lohutamatu.
Kemal päästab Nihani. Nihan palub Kemalil ka Emir päästa, kuid kõigi üllatuseks lastakse nende silme ees Nazif maha. Selle mõrva taga on Tufan ja Hakki. Politsei kuulab Kemali, Nihani ja Emiri üle. Zeynep kolib Ozani juurest välja.
Martin teatab Johanna Kollerile, et tema poja Maxi isa ei olegi tema abikaasa. Max on ainus, kes saaks päästa oma pärisisa elu. Hans töötab päeval talus ja õhtul hotellis, kui Susanne hoolitseb laste ja raamatupidamise eest. Anne peab Gruberhofi oma uueks koduks.
Tüdrukute õhtul kukub kokku meesstrippar. Mürgitamisjuhtumi lahendamise käigus saavad Mikk ja Anders pulmakorraldajast kelmile jälile. Abielu on aktuaalne teema ka väljaspool juhtumit. Tammets tähistab lahutust. Tulemas on Andersi poissmeesteõhtu - peetakse plaani, kuidas teda üllatada. Niklas ja Tanja teevad pulmaplaane ja Niklas tunnistab üles, et kavatseb Aafrikasse tagasi minna. Mõisnik teeb katset Kassandrale öelda, et ta trügib liialt esile, kuid Kassandra saab sellest täiesti valesti aru.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Perekonna eraeluline kaos ähvardab avalikkuse ette jõuda suure vaatajaskonnaga saate eel. Becki naasmisele paleesse järgneb teinegi draama, milles osaleb Jasper.
Marrakechis puhates sõbruneb tavaline Inglise paarike, Perry ja Gail, pillava ja karismaatilise venelase Dimaga, kes on nende teadmata Vene maffia rahapesu ninamees. Kui Dima palub nende abi, et toimetada Briti luureteenistusele salastatud infot, satuvad Perry ja Gail keset ohtlikku rahvusvahelise spionaaži ja räpase poliitika maailma. Paarike saadetakse riskantsele reisile Pariisi ja Berni, turvamajja Prantsuse Alpides, Londoni kahtlastesse nurgatagustesse ning neile sunnitakse halastamatu ja sihikindla MI6 agendi vahendusel peale liit Briti valitsusega.
Lucifer H3:E20
Mõrva pealtnägija kirjeldab elavalt kaitseinglit, kes ta elu päästis. See paneb Luciferi tõsiselt asjade üle järele mõtlema. Chloe ja Pierce’i suhe võtab uue suuna.
Perekonna eraeluline kaos ähvardab avalikkuse ette jõuda suure vaatajaskonnaga saate eel. Becki naasmisele paleesse järgneb teinegi draama, milles osaleb Jasper.
Senaatori tütar leitakse surnuna ja mõrvarühm kiirustab lahendama juhtumit, mis võib seada ohtu riikliku julgeoleku. Lisaks saab Jane uudiseid, mis võivad muuta tema elu.
Jamie vürtsitab õhtusöögikogemust omamoodi piri-piri kanaga. Teiseks roaks on suitsutatud tursast tehtud kalakotletid, mille kõrvale serveeritakse koorest murulaugukastet.
Felicity ja Mac lähevad äri pärast tülli. Bänd võtab Tane'i maja üle. Kas Nikau saab tüdrukuga sõber olla?