Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Beatriz muretseb Lucía pärast. Adela tunnistab Graciale tõtt. Francisca kahtleb Severo plaanis.
Martin otsib praksisesse uut assistenti. Varsti ta saabubki ja toob kaasa uued tuuled. Roman räägib Martinile Annika emast, kes suri diabeeti. Anne elab Gruberhofi sisse ja aitab nii Lisbethi kui Lillit. Hans pendeldab talu ja Susanne hotelli vahet ning unistab sujuvast pereelust.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Õhtukoolis venelasi eesti keele eksamiks ette valmistav õpetajanna Katariina Mereste tapetakse. Kahtluse all on üks eesti keele õppija, õpetaja ülekäte läinud kasupoeg Morten, ning autokooli sõiduõpetaja, kelle juures Katariina millegipärast sõidutunde võtab, kuigi tal on nii juhiload kui ka sõiduoskus olemas. Politseijaoskonnas toimub "Tüdrukute päev". Andersi ja Aneti suhetesse toob pingeid last ootava naise soov ametlikult abielluda. Mõisnikule hakkab tunduma, et üliandekas, kuid empaatiavõimetu Kassandra soovib teda üldse kõrvale lükata. Doktor Niklas Holm on saanud Riigikogu ametlikuks psühholoogiks, ostnud uue auto ja korteri ning teeb Tanjale abieluettepaneku.
Kui mälu kaotanud ja verine naine astub Cho ja Van Pelti auto ette, peab Patrick Jane kõik oma oskused käiku laskma uurimaks, kes see naine on, kust tuleb ja miks ta mälu kaotas.
Täistunnil avanevad kinnised uksed, selguvad hästi hoitud saladused ja tõuseb pinnale valvsalt varjatu. Eeva Esse-Sõõrumaa kohtub tuntud Eesti sisuloojatega, et rääkida milliseid tagajärgi võivad põhjustada sotsiaalmeedias loodud ebarealistlikud iluideaalid ja nende poole pürgimine. Sander Punamäe vaatleb oma loos tehnoloogiast pungil tänapäeva koolielu. Neeme Raud toob televaatajani reportaaži otse universumi keskpaigast Reykjavikist, kus kommentaare jagab president Alar Karis.
Esimest korda Noore Meistri kutsemeistrivõistluste ajaloos saavad oma oskusi näidata Eesti parimad noored kosmeetikud ja spaateenindajad, kes valdavad perfektselt hoolitsemise peent kunsti. Saatejuht Andrei Zevakin pole sel korral võlutud mitte ainult saate tähtkülalisest ja Eesti seksikaimast naisest Grete Paiast, vaid ka iluprotseduuridest, mida ta võistluse käigus omal nahal katsetada saab. Võistlus toimub Tartu Rakenduslikus Kolledžis.
Tähelepanu, valmis olla, start! Vaktsineerimiskeskused on avatud üle Eesti, vanuselisi piiranguid enam ei seata ning päästvaid süstlatorkeid jagatakse kõigile soovijatele. Roald Johannsoni kirglik reportaaž Eesti vaktsineerimiskeskustes, kus ühe päeva jooksul saab süsti enam kui 800 inimest.
Camilal tekivad tõsised kahtlused. Gracia julgustab Carmelot. Matías ja Marcela naasevad mesinädalatelt.
Tarik teatab vanematele, et soovib neile Banud tutvustada, ent vanemad ei soovi Emiri mängukanniga tegemist teha. Nihan näeb Emirit ja Zeynepit koos. Nazif kutsub Nihani ja Emiri enda juurde, kuid kohale ilmub ka Kemal.
Pärast Hansu ära kolimist tahab Martin tema toa Annele loovutada. Hans solvub. Martin on uue assistendi Irenega väga rahul. Doktor Kahnweiler ja Martin ravivad ärimeest, kes mägedes kokku kukub. Hansul kasvab töö üle pea.
Öised armastajad sõna otseses mõttes astuvad laiba otsa. Selgub, et tapetu on krimiosakonna uurija Joonas Kaljund. Uurimine viib Kotkase ja Priki võitlusspordiklubisse, mis on seotud organiseeritud kuritegevuse maailmaga. Teiste hulgas satub kahtluse alla ka Kotkas ise. Selgub, et Kotkase ja Tanja Murriku lugu ei olegi nii lõppenud, nagu vahepeal näis.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Selles saates sõidab Peeter Võsa külla Haabneemes elavale Rein Kääpale. Rein on kirglik rannakalur, kes senimaani sihikindlalt oma rida ajanud. Täna on aga asjad nii kaugel, et mees otsustas oma kalapaadi olude sunnil müüki panna. Läheme rannakaluriga viimast korda veel merele!
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Komöödiafilm. Scott ja Kate Johansen kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.
Kaljumäestiku uhkes suusakuurordis Kehoesses on termomeetripügal langenud miinus kahekümnele. Kohalik politsei on harjunud rahuliku jõudeeluga, kuni linna tagasihoidliku lumesahajuhi Nels Coxmani poeg toretseva narkoparuni Viikingi käsul tapetakse. Raevunud ja suurte masinatega varustatud Nels asub kartelli ühe mehe kaupa laiali lammutama. Kui surnukehad hakkavad kuhjuma, põhjustavad tema teod jõugusõja Viikingi ja tema pikaajalise rivaali, hingelise põlisameeriklasest maffiabossi Valge Härja vahel. Jõugusõda võtab kiiresti tuurid sisse ja väikelinna säravvalged künkad valguvad peagi verest punaseks. Film ei sobi alaealistele.
Lucifer H3:E19
Luciferi ja Chloe mõrvajuhtumi kahtlusalune on neile tuttav. Maze otsib vaheldust ja Charlotte avastab midagi väga olulist.
Kui toiduauto kokk ootamatult sureb, viitavad kõik märgid mürgitusele, aga palju küsimusi jääb lahtiseks. Lisaks teeb Tommy teatavaks oma suured plaanid ja Hope püüab tütrega suhteid parandada.
5-0 teeb kurjategijate jõugu bossi elu põrguks pärast seda, kui tema organisatsiooni imbunud salapolitseiniku turvamaja paljastatakse ja tema naine tapetakse.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.