Jälg* H7:E6
Seekord avastame kuidas, kus ja milleks kasutavad mereteadlased põnevat uurimismeetodit, mis lubab kõigest liitrist mereveest võtta välja mereasukate DNA, kes veevõtukohast läbi ujunud. Lisaks uurime, kuidas linnapoisist saab oskuslik metsamajandaja, kes kõigest mõnehektarilisest metsalapist nii sissetuleku kui mõnusa olemise koha loob.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Franciscal on mõte, kuidas Garriguest peatada. Fe ja Mauricio saavad üha lähedasemaks. Camila ei mõista Beatrizi tegu.
Patsient Thomas ärkab koomast ja soovib oma tütart näha. Nende kohtumisel juhtub õnnetus ja tütar viiakse haiglasse. Arthur peab Martiniga sõnasõda Anne teemal. Hans saab teada, et Martin veetis taas Annega öö ning on venna peale maruvihane. Lisbeth asub vendi lepitama. Vera külastab üllatuslikult doktor Kahnweilerit. Lisbeth koputab Arturi südametunnistusele. Kas õnnelik lõpp on veel võimalik?
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Markus Rausmani tütar Paula saab liiklusõnnetuses raskelt vigastada ning paar päeva hiljem tapetakse tema ravimifirmas teadurina töötav naine. Anders Prikk on Indias täiendkoolitusel, Miku "paarimeheks" määrab uus ülemus Tanja Murrik Tamara Ridbeki. Vaatamata särisevale energiale Miku ja Tamara vahel, uuritakse välja, et mõrva põhjuseks pole sugugi ravimifirma suured rahad, nagu esiotsa arvati, vaid hoopis isiklikumat laadi asjaolud. Jaoskonnas viiakse läbi tervisekontroll ja seda teostab seni ainult surnute "terviseprobleemidega" tegelnud Mõisnik. Kontrolli käigus selgub, et üks inimene on kanepit tõmmanud.
Kui Cho kunagise jõugu Avon Park Playboys liige mõrvatuna leitakse, pakub Patrick Jane talle abi ta isiklikus ja töövälises uurimises.
ESSE H3:E7
Mida rikkam on riik, seda üksildasem on rahvas. Eestlastest elab üksinda veerand. Üksindus tapab rohkem inimesi kui suitsetamine või ülekaalulisus ning teadlaste hinnangul on just üksindusest saanud aastaks 2030 maailma suurim epideemia. Teemal debateerivad muusik Marek Sadam, sisulooja Nele Kirsipuu, kunstnik ja režissöör Sandra Jõgeva, ajakirjanik Kristina Herodes. Oma kogemusi jagab üksinda ümber maailma matkanud Anne Rudanovski. Üksindusest laulab Artjom Zavitski. Saatejuht Eeva Esse.
Tänases saates külastab Peeter Võsa Kadrinat. Kadrinat just seetõttu, et kohalikud inimesed on hädas neid ründavate ja terroriseerivate hakkidega. Kuidas olukord laheneb? Kas Võsa külaskäik toob Kadrina rahvale rahu? Lisaks sõidame külla Matile, kes suurema osa oma elust pühendanud autode kogumisele ja ehitamisele. Muuseas, tema kollektsioonist leiab ka ühe auto, mis on seotud Estonia laevaga.
Ettearvamatud ajad on andnud kõige tugevama hoobi neile, kelle sissetulek on otseselt seotud pidudest ja inimeste kogunemistest. Eesti lauljate ja meelelahutajate seas pole väidetavalt kedagi, kes poleks pidanud end töötuna arvele võtma või suisa uue töökoha leidma. Roald Johannson otsib üles meie muusikud, kes on olude sunnil pidanud elus kannapöörde tegema.
Nicolás näitab väljakul Mariana filmi. Don Gaspar pettub Cristóbalis. Francisca plaan ei meeldi Mauriciole sugugi.
Nihani uuele tööpostile asumisse suhtub nii mõnigi skeptiliselt, kuid ta on otsustanud kõigile tostada, et võtab asja südamega. Kemalil on uued plaanid, kuidas Emirit ootamatult rünnata ning Fehime ja Vildan lähevad Zeynepiga günekoloogi juurde kaasa.
Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?
Raamatukogust leitakse tagasihoidliku raamatukoguhoidja Saskia Ventseli laip. Kotkase ja Priki üllatuseks osutub ohver nümfomaaniks. Kahtluse alla satuvad nii ohvri abikaasa Ilmar, anonüümsete seksisõltlaste teraapiagrupi liikmed kui ka juhuslik raamatukogukülastaja Taaniel Nittim. Kotkas liitub uurimise huvides anonüümsete seksisõltlastega. Anders naaseb Indiast. Anet võtab teda lennujaamas vastu jalustrabava uudisega. Tamara ja Mikk sõlmivad kihlveo: et on võimalik elada nädal aega ilma seksita.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Tänases saates uurime üht hooldekodus juhtunud lugu. Lähedased kardavad, et hooldusasutus on jätnud mehe nälga. Hooldekodu väidab aga vastupidist.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Kuninglik perekond naaseb meie ette värske vaatenurgaga; Liam otsib lohutust halva mainega kohtadest.
Põnevusmärul endisest CIA agendist Bryan Millsist, kes tegutseb nüüd erasektoris, suundub järjekordsele tööülesandele kaootilisse Istanbuli. Seal on tal plaan kohtuda oma abikaasaga ja tütre Kimiga. Nad ei tea aga, et tee Istanbuli on ette võtnud ka karmikäeline klanniliider Murad, kes on vandunud Millsile valusat kättemaksu.
Lucifer H3:E15
Mõrvatakse kirjanik, kelle tegelased põhinevad inimestel, kellega ta on elus varem kokku puutunud. Lucifer läheb kahtlusaluseid otsima koolikokkutulekule.
Kuninglik perekond naaseb meie ette värske vaatenurgaga; Liam otsib lohutust halva mainega kohtadest.
Kooliõpilaste mängukohtuprotsessil sureb salapärasel kombel kohtunik.
Saates Tere tulemast! teeme tutvust Tervise Arengu Instituudiga (TAI), mille asutamisest täitub sel kevadel 20 aastat. Vaatame lähemalt, millised on TAI peamised tegevusvaldkonnad ning millist lisaväärtust ühiskonnale luuakse. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv
Macile visatakse niinimetatud päästerõngas – kas ta võtab selle vastu? Nikau veedab ootamatult öö koos Naomiga. Felicity käivitab Salti päästmiseks salajase missiooni.