Jälg* H7:E5
Keskkonnasaade uurib seekord, kuidas panustab praegu ning kuhu on teel Eesti üks juhtivatest taastuvenergiatootjatest, Enefit Green. Milliseid tuulikuid Eesti ettevõte Leedus püsti paneb ning kuhu kavandatakse avameretuuleparke, uurivad Marko Matvere ja Heidi Hanso.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Don Gaspari saabumine häirib Carmelot. Matías palub Marcelalt vabandust. Beatriz üritab pulmi takistada.
Gruberid ootavad kõnet põldude salajaselt ostjalt. Hans ja Susanne tegelevad aina oma beebiga. Susanne rase sõbranna kaotab teadvuse ja satub haiglasse. Selgub, et last tuleb veel enne sündi opereerida. Anne üritab isa Arturit ümber veenda, et too ei müüks põlde maha. Äkitselt juhtub Arturiga õnnetus ja tema elu satub ohtu.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Liiklusõnnetuses rängalt vigastada saanud mehe auto pakiruumist leitakse tundmatu naise surnukeha. Mees on koomas ja tema ülekuulamine seega võimatu. Uurijad Kotkas ja Prikk ei jäta aga jonni ja nende tähelepanu äratab eksklusiivne reisibüroo, mis pakub oma rikastele klientidele teenuseid, mida lihtsurelik kujutledagi ei oska...
Patrick Jane ja uurimisrühm uurivad rikka juveliiri röövi- ja mõrvalugu. Osaleda tuleb ka CBI pidulikul heategevusüritusel.
ESSE H3:E5
Sündmused Ukrainas on tõstnud tunduvalt eestlaste patriootlikkust ning üllatavalt palju kõlab ka rindele mineku soovi naiste seas. Mida peaksid naised tegema sõja ajal? Kas panustama tagalas, hoidma kodust elu, hoolitsema laste turvalisuse eest emigreerudes või kaitsma kodumaad rindel võrdselt meestega? Neil olulistel teemadel debateerivad stuudios vaimulik Annika Laats, näitleja ja saatejuht Katariina Libe, laulja Triinu Paomets ehk Lepatriinu ja Helen Allas Naiskodukaitsest. Seda, et naised polegi mitte nii hullud vaid pigem ohtlikud, laulab Erich Krieger!
Võsavinkel sõidab Haanjasse, kus elab Kalju. Kalju on huvitav karakter - tal kulub kuus toidule ainult 10 eurot, sest ta sööb peamiselt moosi ning õunu. Lisaks on Kalju ka imeline meistrimees. Ta on täiesti üksi ehitanud oma koduõuele suure vaatetorni, mille tipust näeb kilomeetrite kaugusele.
Segased ajad külvavad inimkonnas vastakaid tundeid ning suurt teadmatust tuleviku ees. Just murrangulistel aegadel ja maailmalõpu meeleoludes pöörduvad inimesed taas looduse ja kõrgemate jõudude poole. Roald Johannson otsib üle Eesti šamaanid ja teadmamehed, kes võiksid meid juhatada rahutust ajast taas õigele rajale.
Lucía võrgutab Hernandot. Francisca üritab Carmelot üles leida. Don Gaspar teeb suure avastuse.
Ozan ja Zeynep lähevad koju tagasi. Leyla on haiglas. Kemal kahtlustab, et Nihani lahkumine ja Leylaga juhtunu on omavahel seotud.
Artur on kriitilises seisundis haiglas. Martin ja Alexander otsivad tema haiguse põhjust. Lisbeth saab juhuslikult teada, mis tõbi Arturit vaevab ja arstid saavad teda ravima hakata. Martin on skeptiline kolleegi suhtes, kes tahab käte värinast hoolimata patsienti opereerida.
Mõrva ohver on otse koduses tugitoolis maha lastud. Kotkasel ja Prikil tekib kahtlus, et mees võis olla segatud oma endise bossi inimröövi. Kuna rööviga olid väidetavalt seotud kaks inimest, siis tekib uurijatel teooria, et see salapärane „teine“ võiski selle mõrva sooritada...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Tänases saates räägime uskumatu loo sellest, kuidas välismaised netikelmid kasutasid oma pettuste korda saatmisteks eesti poliitiku id kaarti ja eesti vanaproua arvelduskontot. Pettusega puutusid kokku sajad eestlased.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Kuninganna ja printsessi side. Prints saab rohkem teada öö kohta, mil ta teadvuse kaotas. Pryce hakkab aktiivsemalt uurima, kes on selle sümboli taga.
Tõsielul põhinev lugu pensioneerunud kurikaeltest, kes otsustavad Londoni juveeliärides toime panna veel ühe viimase röövi. Asjaosaliste ahnuse tõttu lõpeb suure hurraaga alanud projekt veresaunaga.
Lucifer H3:E10
Lucifer on endiselt Patumehe pärast murest, sest ta tõttu ripub veel üks elu juuksekarva otsas. Trixie kohtub samal ajal Charlotte’iga.
Kuninganna ja printsessi side. Prints saab rohkem teada öö kohta, mil ta teadvuse kaotas. Pryce hakkab aktiivsemalt uurima, kes on selle sümboli taga.
Keeruline mõrvajuhtum hõlmab konspiratsiooniteoreetiku pööraseid teooriaid ja lisaks ähvardab Jane'i halb päev hävitada nii tema karjääri kui ka reputatsiooni.
Jamie näitab, kuidas teha võikana nii, et ka kõige väiksemad seda naudiks. Teiseks roaks on lihtne lõhe en croute, mida jõuab teha isegi argipäeva õhtul.
Mackenzie otsustab oma viimast vabaduspäeva täielikult nautida. Nikau on suure dilemma ees. John plahvatab enesepõlgust täis Mackenzie peale.