Jälg* H7:E3
Vesiniktehnoloogia on inimestele veel omajagu võõras, kuid juba astub julge telekom-ettevõte samme, et Eestis toodetud vesinikgeneraatorite abil oma keskkonnajalajälge sammukese jagu veelgi vähendada. Samamoodi kaasajastatakse pealinna sadamate piirkonda, sest avatud ning rohelahendusi täis merepiir on uhkuseks nii kohalikele kui eeskujuks külalistele.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Villas toimuv häirib Cristóbali üha enam. Matías kaitseb Marcelat. Lucía haigestub enne ärasõitu.
Ellmaus toimuvad matused. Ka Martin avaldab endisele patsiendile viimset austust. Martin ravib meest, kes autoroolis teadvuse kaotas. Mees langeb koomasse ja võib surra. Susanne muretseb oma veel sündimata lapse pärast. Lena Imhoff teeb Susannele ultraheli ja teatab talle halbu uudiseid.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahendama strippari mõrvajuhtumi. Kahtluse alla langevad nii ohvri kolleegid, patupesa kunded kui ka stripiklubi omanik. Juurdluse edenedes hakkab aga paljastuma ridamisi kahtlasi asjaolusid ja see sunnib uurijaid ka kahtlusaluste ringi otsustavalt laiendama...
Patrick Jane peab leidma kavala viisi, kuidas probleemsed lapsed rääkima panna sündmustest, mis on seotud ühe nende kaaslase kahtlase surmaga.
ESSE H3:E1
Kolmanda hooaja esimene ESSE küsib: kuidas internet meie seksuaalsuse kokku kuivatas? Seksist muutunud maailmas räägivad legendaarne dr. Noormann ehk Tõnu Ots, Arija Helmvee ehk Roosabanaanike, Tik-toki Tanel ehk Tanel Rentik ja tantrist Karolin Tsarski. Kergelt käätesaadava seksi pahupoole avab endine pornosõltlane Hendrik Adler.
Legendaarse telemehe Peeter Võsa eestvedamisel reportaažidesari Võsavinkel. Sel korral külastab Peeter Võsa Haapsalu külje all elavat neiut, kes tegi argielus kannapöörde ja hakkas autosid ilusaks mudima. Veel jõuab Võsa külla Ennule, kes elab sügaval metsas - ilma elektri ja sideta. Kuidas ja miks, see selgub juba Võsavinklis.
Kuidas kujutavad iraanlased elu ette maailmas, kus unistused saavad tõeks? Kiši saar Pärsia lahes on koht, kus puhkavad rikkad. Siin ei tohi silma hakata mitte midagi vaesusele viitavat. Meie vahva rännuauto SAIPA peetakse enne praami kinni ja praagitakse liiga koledana välja - sellega me saarele ei saa! Klapime kokku kogu raha, et elada ühe päeva iraanlase unistuses.
Cristóbal kuuleb lapse nuttu. Lucía suudleb Hernandot. Don Berengario noomib Dolorest.
Nihan ja Kemal veedavad öö koos. Zeynep valetab Ozanile, et ta on rase.
Martin teatab Susannele, mis haigus tema veel sündimata lapsel on. Hans kurvastab lapse pärast, kuid ei taha mingil juhul Susannet kaotada. Martin otsib võimalusi mõlemat päästa. Ühe õpilase emal on suuri raskusi tütre kasvatusel. Teda ähvardab lapse ära võtmine ja hoolduperre viimine. Martin avastab naisel kasvaja. Lillile tundub, et vananemine võrdub õnnetuks jäämisega ja ta otsib sellele probleemile lahendust.
Pärast grillipidu leitakse üks seal osalenud mees oma kontorist tapetuna. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad muu kahtlustäratava hulgas, et ohvri leinav lesk on juba pikemat aega armukest pidanud ja et viimane on valmis peaaegu kõigeks, et naine päriselt endale saada...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin alustab uue hooajaga ning võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Avasaates räägime kuidas netikelmid said valmis LHV panga võltsitud kodulehe ja püüdsid panga kliendid niimoodi püünisesse, et inimesed ei saanud esimese hooga isegi aru kuhu nende elusäästud kadusid.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Kuningas Simon võitleb oma elu eest. Prints Liam ja printsess Eleanor võitlevad oma deemonitega.
Märulipõnevik! Tema Majesteedi salateenistuse parim agent Lorraine Broughton on osav spioon, kel ei jää vajaka ka sensuaalsusest ja metsikusest, ning kes on valmis oma oskusi võimatul missioonil ellu jäämiseks ära kasutama. Ta saadetakse kokkuvarisemise äärel Berliinist hindamatut toimikut ära tooma. Sealse osakonnajuhi David Percivali näol leiab ta partneri, kes aitab tal eluohtlikest spioonimängudest võitjana välja tulla. Film ei sobi alaealistele.
Rahvusvahelise narkoärika kinninabimine lõppeb traagiliselt. Jake teeb elumuutva otsuse oma tuleviku osas Lauraga.
Lucifer H2:E18
Amenadiel lööb kõhklema mõõga kokkupanemise osas. Charlotte uurib Lindalt Luciferi plaanide kohta. Chloe uurib Chet Ruizi mõrva. Tegelikult tappis Charlotte ta ise.
Kuningas Simon võitleb oma elu eest. Prints Liam ja printsess Eleanor võitlevad oma deemonitega.
Jaoskonna kohvikus einestanud mees sureb mürgitusse ja Jane'i ema Angela ja tema ülemus Stanley muutuvad mõrva peamisteks kahtlusalusteks.
Roo entusiasm ja agarus viivad ta tagasi haiglasse. Logan ja Jasmine satuvad tülli. Justin valmistab endale piinlikkust. Kas Theo suudab Chloe tagasi võita?