Teeme avameelse ja ilma filtriteta tagasivaate ennustustele, mida meie ennustajad, selgeltnägijad ning vabamõtlejad möödunud aastal algavaks 12. kuuks tegid. Enneolematult täpsed ennustused - Selgeltnägija Marilyn Kerro ennustatud tormid tabasidki Eestit. Elektrile ennustatud mitmekordne hinnatõus tuli. Tuli isegi ennustatud must auk. Ka hoiatus, et toiduhinnad teevad rekordi, läks täppi ning Kirsti Timmeri ennustus, et tuleb valitsuskriis läks ka täide. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Cristóbal on mõistust kaotamas. Camila ja Beatriz naasevad koju. Gracia hoiatab Adelat.
Martin saab Lenalt sõnumi, milles naine teatab, et võttis Frankfurdis tööpakkumise vastu. Martin on nõutu ega soovi enam keerulisi suhteid. Susanne ootab last ja Hans on pahane, et naine endiselt liiga palju töötab. Martin ravib noort astmahaiget naist, kellega juhtub mägedes õnnetus. Naine avaldab Martinile kaua hoitud saladuse.
Aasta esimesel õhtul näeb Kanal 2s iga-aastast ülipopulaarset erisaadet, kus uude aastasse piiluvad tähetargad ja ennustajad, poliitikud ja meelelahutajad. Mida lubab astroloogiline täheseis ning kuidas iseloomustab järgnevat aastat numeroloogia? Tulevikku prognoosivad nii ennustajad kui ka erinevate valdkondade maisemad asjatundjad. Edda Pauksoni suur aasta horoskoop. Kaardimoor Kirsti Timmer ennustab inimestele rasket aastat. Kas hindade kasv jätkub ja mis saab meie palkades? Vastab majandusteadlane Raivo Vare. Kas kodusoojus jääb kättesaamatuks paljudele eestlastele? Vastab Marek Strandberg. Inglikaitse Rita Kaljus näeb Ukraina sõja lõppu. Kaardid näevad uut valitsust. Kes võidab Riigikoguvalimised vastab Juku-Kalle Raid.
Pidevast kütusehindade tõusust raevunud autojuhtide seltskond algatab bensiinijaamade vastu pöörase kampaania. Nad ajavad riided seljast ja pälvivad sellega avalikkuses palju tähelepanu ning poolehoidu. Seevastu kütusemüüjaid ajab aktsioon närvi ja kui üks protestija leitakse mõrvatuna, siis on ka uurijad Kotkas ja Prikk sunnitud sündmuste käiku sekkuma.
Patrick Jane ja CBI agendid Cho, Rigsby ja Van Pelt korraldavad oma uurimise, kui Lisboni süüdistatakse hiljuti vanglast vabanenud lastepilastaja mõrvas.
Kuuuurija H14:E12
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Selles saates räägib Boldi klient sellest, kuidas ta sai kullerilt peksa. Naine oli löögi tagajärjel mitu nädalat kodus ning talle tehti ka ômblused. Kuller ise ütleb, et ohver noris tüli ja tal ei jäänud muud üle kui teda lüüa.
2023. aasta on vee jänese aasta, mis algab 22. jaanuaril ja lõpeb 9. veebruaril 2024. Jänese märk on Hiina kultuuris pikaealisuse, rahu ja õitsengu sümbol. 2023. aastat ennustatakse lootuse aastaks. Mida jänese aasta toob Eestile ja maailmale, ennustavad numeroloogid ja tähetargad. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan avastavad võimsat Iraani 2500 aasta vanuses Persepolises ning veel möödunud sajandil ülimoodsas luksuses kümmelnud šahhi paleedes. Pärsia on maailma esimene ja suurim impeerium, ent ometi vandus alla Araablastele. Kuidas sai õitsvast šahiriigist mustade mullade valitsetud paariariik?
Carmelo aitab Adela hädast välja. Camila on Lucíale tänulik. Marcela näeb Beatrizi.
Emir ja Kemal kohtuvad kaevanduses ja nende jutuajamine kisub tuliseks. Vildan püüab Zeynepit valetamisega vahele võtta ja planeerib Nihani haiglast kojusaabumise puhul pidulikku õhtusööki, aga Kemal viib Leyla abiga täide hoopis oma plaani.
Noore naise haigus on lõppstaadiumis ja ta vajab ruttu elundi siirdamist. Algab võidujooks ajaga. Gruberite kauaaegne rivaal Artur Distelmeier on kehvas seisus, kuna naine jättis ta maha. Äkitselt ilmub välja Arturi tütar, kellega Martinil tekib säde. Teadmata, et tegu on Arturi tütrega, läheb Martin liiga kaugele.
Mõrva ohvriks langeb daam, kes tegutses ennustaja ja ravitsejana. Uurijad Kotkas ja Prikk saavad teada, et soolapuhujal oli olnud tüli ühe oma kliendi abikaasaga. Naine, kes ei saanud lapsi, oli maksnud ohvrile suure summa, et see tema "aura" korda teeks ja rasestuda aitaks. Naise mees oli sellest kuuldes aga raevu läinud...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Seekord teeb Peeter Võsa teleajalugu. Nimelt läheb ta külla Rõngus elavale pimedale pillimehele, kes pakatab elujõust. Muuseas on pimedal mehel ka auto, mille rooli ta edukalt tänase päevani keerata suudab. Uskuge või mitte, aga Peeter Võsa teeb pimeda autojuhiga kaasa ühe sõidu.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Häbitu (ja kohati häbelik) suhtekomöödia, mille keskseks teemaks on SEKS. Indrek tahab seda. Elen ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulmaaastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus tahaks pärast pikka tööpäeva ainult rahulikult maha istuda ja oma sülearvutis zombisid nottida. Aga üks kõne põnevusenäljas paarivahetajatele mõeldud ajalehekuulutuses toodud numbrile lükkab käima sündmuste ahela, mis muudab nende kõigi õhtut rohkem, kui keegi oleks arvatagi osanud. Film ei sobi alaealistele.
Lustakas segu mustast komöödiast, pinevast märulist ja dramaatilistest intriigidest. Pehme loomuga ärimees Harold Soyinka leiab end vastamisi reetlike kolleegide, kohalike narkoparunite ja moraalselt lõhestunud palgamõrtsukaga erijõududest. Seaduskuulekast kodanikust tagaotsitavaks kurjategijaks saanud Harold võitleb ellujäämise nimel järjest ohtlikumais tingimustes viisil, mis tekitab küsimuse: kas ta on sattunud liiga sügavasse vette või püsib hoopis kõigist kaks sammu ees?
Lucifer H3:E4
Chloe püüab pihta saada Pierce’i tunnetele. Samal ajal uurivad nad Luciferiga kalli reformiprogrammi noore nõuniku mõrva.
Doktor Hope Martin palub Mauralt elumuutvat teenet ja Jane muretseb Casey läheneva opi pärast, kuid kõik see muutub kõrvaliseks, kui varisev hoone jätab enda lõksu armastatud inimesed.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.