"Meie Bullerby" lapsed on külas Patrikul, kelle vanemad töötavad hobusetallis. Ratsutamise ja lõkkepannkookide tegemise vahel ristub nende tee Eesti ainsa mürkmaoga, kes ootamatute ja lärmakate külaliste üle just õnnelik ei paista olevat. Lisaks saavad Kaido ja Marili juurde maha istutatud põnevad seenepakud
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Raimundo ei soovi, et vennad mõisast lahkuvad. Emilia räägib Camilale ja Hernandole tõtt. Adela aitab Julietat.
11-aastane Emma vajab maksasiirdamist, kuid Martin teeb kindlaks, et viiruse tõttu pole see operatsioon võimalik. Probleeme tekitab ka tüdruku ema. Lilli ei taha talus tööd teha ning asub Martinit praksises abistama. See tekitab talus tüli, sest Hans on salamisi lootnud, et Lilli võtab kord Gruberhofi üle.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Seekordses vastasseisus on Mart Kivastiku filmi "Taevatrepp" näitlejad Mait Malmsten ja Hannes Hermaküla. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Viktor Korol saabub Tõstamaale oma juuri otsima. Ta kohtub oma ema õe Milde, selle poja Arturi ning minia Mirjamiga. Hommikuks on aga vanaproua surnud. Tema kokkusurutud pihust leiab Viktor oma nimele tehtud testamendi. Viktorile tundub vanaproua surm kahtlane. Ta kutsub Priki endale appi. Kotkas, Haller ja Mari Hakel jätkavad Koroli minevikus tuhnimist. Mari leitud juhtlõnga järgi tuleb Tõstamaale Koroli jälgi ajama ka Kotkas. Korol, Kotkas ja Prikk lahendavad kolmekesi lõpuks vanaproua surma mõistatuse. Siberist sõidab kohale Viktori järjekordne endine pruut.
Kui CBI tiim sõidab kuurortlinna uurima, kes politseiülema mõrvas, kohtub Lisbon oma venna Tommyga, kes on pearahakütt ja jahib end kohtu eest varjavat kurjategijat.
Naised kohtuvad Islandil elava eestlasega, kes kaotas mudalaviinis oma kodu, kuid pääses imekombel eluga. Ilm reisiseltskonda ei hellita ja ärgata tuleb jääkülmas karavanis, kus isegi kosmeetika on jäätunud. Ees ootab matk karmi loodusesse, kus tuleb esiisade kombel hakkama saada.
Peeter Võsa sõidab Avinurmele külla viimasele vanakooli tünnimeistrile. Ootamatult aga rullub lahti mitu lausa uskumatut ja salapäraseid lugu, millest ülejäänud Eesti midagi kuulnudki pole.
Kuidas saavad tuntud inimesed hakkama päris töödega? Saatejuht Eeva Esse esitab kuulsatele kaasmaalastele väljakutse töötada üks päev mõnes sellises ametis, mida tihtilugu paraku piisavalt hinnata ei osata. Eesti teedel tagavad iga päev turvalisust ligi 90 politseipatrulli. Millega liikluspolitseinikud lisaks kiiruse mõõtmisele veel tegelema peavad? Paneme selles ametis proovile laulja Elina Borni.
Saúl kohtab metsas Julietat. Marcela tervis paraneb. Fe ei usalda Nazariat endiselt.
Nihan kahtlustab, et Kemal teab, kes Ozani tappis. Zeynep on Emiriga koos ja pärib aru, miks Banu tema firmast raha saab. Emir väidab, et tegu on eksitusega. Zehir avastab, et Tufan jälitab Zehrat. Leyla läheb Galipiga sööma ja Ayhan näeb seda pealt. Ta muutub armukadedaks ja ründab Galipit.
Martin võitleb kahe patsiendi elupäästmise nimel. Lisbeth märkab, et Hans kahtleb talu tulevikus ja on väga rahulolematu. Annel on endiselt kindlustusega probleemid. Vera ei jäta Kahnweilerit lapsejutuga rahule.
Endine operetiprimadonna Lehte Valgepea tunnistab üles oma poja Reinu mõrva. Viktor Korolil tekib aga kahtlus, et proua üritab kedagi kaitsta. Selgub, et Rein Valgepea oli halb inimene, kelle surma võisid soovida nii mõnedki. Prikk, Mõisnik ja Kassandra on pahased viisi üle, kuidas Viktor neid kamandab. Kotkas, Haller ja Mari Hakel saavad Venemaalt kirja, mis avab taas ühe saladuse Koroli minevikust. Viktor saab endale lõpuks ometi mobiiltelefoni ja läpaka. Siberlanna Maria tahab temaga abielluda ning ostab endale Eestis mõisa. Prikk libastub eluteel ning Inglismaalt saabuvad koju Õunake ja Arabella.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H15:E12
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Seekord räägime jõhkrast tiktoki kiusust, mis on saavutanud lausa uue taseme. Lapsevanemate sõnul on olukord hullemast hullem ning abi pole loota kusagilt!
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Naised mõistavad, et Islandi looduse vastu ei saa. Tormine matk lõppeb suure pettumusega ja kohalik loodusnähtus keerab sisikonna pahupidi. Olukorra päästab Islandi superstaar, kes viib naised maailmakuulsasse koopasse, mis turistide vältimiseks on lukku keeratud.
MI6 rühm sõlmib lepingu saatanaga, et Kummituselt infot saada.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Kuidas on võimalik, et Eestis elanud inimene on jõudmas Jumala enda lähikonda, temast saab pühak ning läbi tema kuuleb Jumal ka otse meie palveid. Katoliikluse suurte müsteeriumide keskele viib meid Neeme Raud. Kuigi Eesti inimesed peavad üha vähem omaks üht kindlat religiooni, siis suuremaid usupühasid peame vägagi rõõmsal meelel ja vabade päevade ootuses. Teemat avab Raul Ranne. Omamoodi imeloo toob vaatajateni Sander Punamäe, kelle seekordne sangar on noorsand Max. Eesti oma jäämees, kes trotsib külma ka kõige suuremate miinuskraadidega.
Häda sunnil saab Arbost Prismas puuviljaelamuse disainer, ent kohtumine Henrik Normanniga paneb ta endas kahtlema. Loomingulise vabaduse otsingud viivad Tuuli Roosma mehe Tartusse. Jan Uuspõld annab talle Tartu-nõu ja Synne Valtri palub Arbolt abi. Tuuli ja Kertu proovivad julgust langevarjuhüppega. Detektiivid Andres ja Kristjan lahendavad kontorivarguse juhtumi.
Kapoor toob Iggy PTSH gruppi uue liikme, kuid loominguline teraapiavorm põhjustab totaalse kaose. Sharpe avastab patsiendi kauahoitud saladusi ning paneb sellega Maxi keerulisse olukorda.
MI6 rühm sõlmib lepingu saatanaga, et Kummituselt infot saada.
Tiim jookseb ajaga võidu, kui püüab lahendada plahvatuslike tagajärgedega mõrva.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Eden ja John proovivad naabritena rahu hoida. Dean puhub enda ja Ziggy vahelise leegi taas lõkkele. Roo saab uue õpilase.