Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Francisca muretseb Prudencio pärast. Julieta hoiab kõigist eemale. Camila üritab Hernandoga rääkida.
Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Viktor ja Anders on võtnud vabu päevi ning taastavad suhteid Otepääl suusatades. Ent nad poleks nemad, kui nad esimese asjana laiba otsa ei komistaks. Noor tütarlaps on tapetud väga eksklusiivsel meetodil - lämmatatud lumekahurist välja paiskuva lumega. Kahtluse all on nii neiu peigmees, sõbrad kui ka uudishimulik ajakirjanik Tallinnast. Lahti hargneb kurb suhtedraama, mis lõpeb pantvangikriisiga. Uurimist komplitseerib Tartust kohale saabunud ebasõbralik patoloog Linda Valev ning see, et Aneti isa surma tõttu peab Anders jätma Viktori üksi tööd lõpetama. Sören ja Kassandra lähevad Mõisniku kolmikutele katsikutele, kus Sören avab end täiesti uuest küljest. Viktor avastab Eeva köögilaua tagant mehe, keda ta seal kõige vähem näha tahab.
Jane kohtub illusionistiga oma minevikust, kui ta uurib kasiinotöötaja mõrva.
Kätte on jõudnud Rööparalli seikluse viimane peatus ja grande finale. Seis on ülipõnev - ainult paari punktiga juhib Lauri tiim. Kas nad purjetavad võidukalt lõpuni või suudab Inga tiim neid takistada? Viimases sihtpunktis - Roomas - tuleb võistlejatel läbida varasemast pikem aardejaht ja seda 30 kraadises kuumuses. Lisaks peavad osalejad esitama omaloomingulise laulu oma reisist.
Energilise ja nipirohke sisustussaate seekordses osas paneb 16-ruutmeetrine minikorter proovile nii korteri omaniku – kinnisvarafänn Ornella – kui sisekujundusentusiast Merlini. 1000-eurose eelarvega tuleb haiglalikult valgest karbist välja võluda hubane kodu, mis lausa kutsuks tulevasi üürnikke korteri eest senisest kõrgemat hinda maksma.
Meekrid on jäänud Tbilisisse kolmekesi. Imbi plaan reisi abil perekonda ühte liita laguneb koost. Mait saab teada Meekrite reisi eesmärgi, kuid uurijad suhtuvad sellesse umbusklikult. Alles abiellumist planeerinud Arturi ja Stella suhted muutuvad järjest pingelisemaks. Pärast väsitavat, kuid põnevat reisi läbi Gruusia jõuavad Meekrid lõpuks Batumisse. Kuid kas kõrvalisest mägihotellist leitakse loodetud pelgupaik?
Emilia hoiatab Beatrizi. Saúl otsib Julietat taga. Camila nõuab Aquilinolt aru.
Kemal ja Nihan viivad Asu haiglasse. Politsei otsib Kemali taga.
Martin valmistub uueks eluks, sõlmib Annega rahu ja kolib korterisse elama. Doktor Gruberi patsiendiks saab kuuekuue beebi, kelle kõrge palavik ei taha kuidagi langeda. Martin kahtlustab pärilikku haigust. Lilli ei suuda praksise ja talu vahel valida ning rabab mõlemal rindel. Rike tahab Martiniga rohkem koos aega veeta. Kahnweiler muretseb Vera pärast, kes sõitis sõbranna juurde ega anna endast teada.
Vaevalt saab Viktor Otepäält koju, kui juba tuleb talle järele Anders ja teatab, et Eesti Rahva Muuseumi uuest majast on leitud noore tütarlapse surnukeha. Nad sõidavad uuesti Lõuna-Eestisse ning peavad jätkama koostööd mitte eriti sõbraliku patoloogi Linda Valeviga. Aga ERM-is toimunu on tõepoolest midagi erilist. Imekaunis noor näitlejanna, Emma Kukerpuu, tunnustatud vabatrupi primadonna, on mürgitatud ja ning tema keha asetatud arhailisele surnuvankrile. Mõrva tagamaad on segased, kahtluse all on korraga nii muuseumi juhataja, Emma Kukerpuu lavastajast elukaaslane kui teatristuudio noored. Selgub, et selles loos on täiesti erilised nii surma põhjus, mõrvarelv kui ka tapja. Mikk ja Berni jälitavad Valentini, ja esiotsa tundub see tegevus maailma kõige igavam olevat…
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Meelis on täna heal järjel, edukas ja hinnatud tippjuht, kuid vähesed teavad tema karmi ja väljakutseid täis minevikku. Tema vanemate alkoholism võttis talt turvalised koduseinad ja lahutas õdedest-vendadest. Ta on kogenud elu tänaval ning saanud õpetust Puiatu erikoolis. Kuid keerulise möödaniku on Meelis suutnud pöörata enda kasuks ja hoolitseb nüüd Tallinna Lastekodus selle eest, et sealsed lapsed tunneksid kodutunnet.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Jälg H8:E2
Eesti suurettevõtted panustavad täiel rinnal, et olla lisaks konkurentsivõimelisusele ka keskkonnasõbralikumad ning teenused läbimõeldud. Nii seilab Läänemerel energiatõhus, mugav ja kaasaegne Tallinki laev MyStar ning Telia sulgeb aasta lõpuks kogu 3G võrgu.
Konstantin üritab põgeneda; Eve ja Villanelle aga otsivad selgust oma tuleviku osas.
Rahvusvaheliselt edukal memuaaril põhinev erakordne lugu tingimusteta armastusest. Oscariga pärjatud Brie Larson toob Jeannette Wallsi populaarsed memuaarid ekraanile noore naise rollis, kes leidis tänu oma äärmiselt ebastabiilse isa rõõmuküllasele ja metsikule loomusele sütitava kindlameelsuse, et ehitada endale üles edukas elu iseenda reeglite järgi.
Max saab tunda omaenda kehtestatud reegli valusaid tagajärgi. Bloomi tabab Iggy osas ootamatu tundmus.
Konstantin üritab põgeneda; Eve ja Villanelle aga otsivad selgust oma tuleviku osas.
Tapetakse mees, keda Korsak kunagi tundis. Nelikümmend aastat tagasi tapeti ka mehe tütar. Uurimise käigus selgub, et mees püüdis leida oma tütre tapjat. Kas see sai talle saatuslikuks ja kahe mõrva taga on üks ja sama inimene?
Cash peab võtma oma purjus peaga tehtud vea tagajärjed omaks. Kirby ja Theo korraldavad reklaamtriki. Kas Rose on kaotanud oma ainsa sõbra?