Suureoja talupere kutsub naabrid appi, et ära teha lambakasvatajate suve tähtsaim töö. Kõik loomad vaadatakse ükshaaval üle ja noored jäärapoisid eraldatakse emadest. Kõigepealt tuleb ligi 150-pealine kari aga kokku ajada ja see ei ole niisama lihtne. Käsitööhuviline Marili õpetab naabrinaistele lambaluudest ehete tegemist, sest loomast tuleb ära kasutada kõik mis võimalik. Tüdrukute kamp koguneb samal ajal Kosel, et teha üks hiiglaslik mudaliuväli.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Saúl tahab Julietale uue kodu otsida. Marcela ärritab Beatrizi. Fele pakutakse tööd.
Martin on vigastatud ja ta viiakse haiglasse. Lisbeth kutsub poega tallu tagasi, aga Martin ei taha sellest kuuldagi ja sukeldub taas töösse, üritades aidata 16-aastast tüdrukut, kes tahab teha enesetappu, lahustades klaasis vees ohtlikku ainet. Seda joob ka tüdruku vend. Mõlema lapse seisund on kriitiline ja nad vajavad elundidoonorlust. Doonorina tuleks kõne alla laste isa, kes peab otsustama, kumb laps päästa.
Koos saatejuhtidega astuvad vastamisi Tähtede tähe staarid, mitmekülgne laulja Synne ja uus üllataja muusikataevas Tõnis Sarap, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Müügisoleva luksuskorteri vannist avastavad maakler ja potentsiaalne ostja mehe surnukeha. Uurimine juhatab Koroli ja Priki rikaste inimeste kummalise lahutusprotsessini ja üksildase inimese kummalise vaba aja veetmisviisini. Ja nagu ikka, on kõige taga kas väga vähe või väga palju raha. Valentin hakkab tegelema lillevahendusäriga, Eeva täidab lilledega kõik vaasid Viktori mõisas. Viktor leiab vannist üllatuse.
Jane püüab teada saada Red Johni sidemeid Lorelei Martinsiga. CBI tiim on sunnitud koostööd tegema agent Gabe Mancini ja vanemagent Alexa Schultziga lahendamaks hotellitöötaja mõrva.
Emotsionaalne päev Islandi hobuste seltsis lõppeb naistele ootamatult ratsude liha hoopis süües. Kohalik toiudukultuur ei väsi üllatamast ning senised naudingud muutuvad tõeliseks õuduseks kui lauale tuuakse fermenteeritud haikala.
Paganamaa on paik, mis Eesti eduloost häbiväärsel kombel kõrvale jäänud on. Kunagisest hiilgusest on järel riismed ning võimust võtavad sammal ja seened. Sellele vaatamata leidub siingi tegusaid inimesi, kes riigi poolt peale surutud sundlinnastumisele pikka Peetrit näitavad. Võsavinkel sõidab külla Marjele, kangele võromaa naisele, kes tänaseks päevaks juba 52 kuud ühtepanu seenel käinud on.
Lini röövimine on kogu perekonna ühiselt tegutsema pannud. Samal ajal kui Tauno ja Mait suurte poiste mänge mängivad, küpseb Lini päästmiseks aga teinegi plaan. Maria kutsutakse uuele vestlusele, kuid seekord on kohtumise toon juba oluliselt karmimaks muutunud.
Hernandole tehakse ootamatu ettepanek. Aquilino esitab oma nõudmised. Fe otsustab mõisast lahkuda.
Zeynep kardab, et tema saladus paljastatakse. Tarik rahustab teda, et ta pole ainus, kellel on saladused. Nihan kohtub Asuga ja teeb tema võtmest koopia. Ta läheb salaja Asu korterisse ja jääb sinna lõksu, kui Asu koju tuleb. Emir nõuab, et Kemal annaks oma firma talle, sest Emir avastas Kemali kahtlased tehingud. Zehir näeb pealt Tariki ja Emiri kohtumist.
Perekond palub Martinil rohkem puhata, kuid Martin töötab endiselt sama palju kui alati. Ta ei nõustu endiselt Annega ühe katuse all elama. Doktor Gruber peab teatama ühele patsiendile, et sel on vaid mõned kuud elada. Patsient tahab talle jäänud ajalt viimast võtta, mis viib ohtlike tegude ja ootamatute tagajärgedeni.
Telesaate “Nädalalõpp Kanal 2-ga” otse-eetris kukub kokku Kristjan Jõekalda. Rahvalemmiku elu suudetakse küll hädavaevalt päästa, kuid õhku jääb küsimus, kas see oli lihtne mürgitamisjuhtum või hoopis märguanne millekski suuremaks? Samal õhtul kutsub Politsei- ja Piirivalveamet õppehäire raames kogu oma isikkoosseisu, nii et Viktori ja Eeva kahekesiolemine SPA-s lõpeb enne, kui alatagi sai. Sander ja Viktor püüavad nurja ajada kurja vandenõu, kuid peavad seda tegema salaja ja väheste jõudude. Appi tulevad Prikk, Kotkas ja Viktori ning Sanderi kunagised sõjasõbrad. Hooaeg lõpeb kahe venna duelliga.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H15:E15
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Selles saates räägime õnnetu saatusega naisest, kes kaotas tööõnnetuses oma näpud. Kuna Anneli käis tööl mustalt ehk mitteametlikult jäi ta ilma nii käest kui igasugustest toetustest.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Eve süübib oma sihtmärgi minevikku ja paljastab mõned saladused. Villanelle naudib taas tapmist, olles otsustanud kõigile oma rõhujatele kätte maksta. Carolyn leiab ühe Kaheteistkümne juhtfiguuri.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Eeva Esse-Sõõrumaa küsib, kui hästi on kaitstud Eesti munarakudoonorid. Madis Kimmel viib vaatajad esmakordselt Puiatu erikooli suletud uste taha. Neeme Raud otsib lahendusi inimeste keskendumisprobleemidele.
Statistika näitab, et iga kolmas inimene Suurbritannias on käinud selgeltnägija vastuvõtul. Need, kes usuvad, leiavad seanssides lohutust ja usku, teiste jaoks paistab see puhta hookuspookusena. Dokumentaal pakub kütkestava võimaluse piiluda Põhja-Inglismaal tegutsevate selgeltnägijate telgitagustesse.
Max püüab tagada kõigile tasuta internetiühendust. Reynolds ravib kuulihaavaga tüdrukut. Sharpe peab oma patsiendile raske uudise teatavaks tegema. Iggy tunneb, et ta elab oma patsiendile ehk liiga palju kaasa.
Eve süübib oma sihtmärgi minevikku ja paljastab mõned saladused. Villanelle naudib taas tapmist, olles otsustanud kõigile oma rõhujatele kätte maksta. Carolyn leiab ühe Kaheteistkümne juhtfiguuri.
Magnum aitab kaht vana holokausti üleelanud juuti, kellele natsid pidevalt lähenevad.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Xanderi vastupidavus pannakse proovile. Ziggyt liigutab Deani isalik hool. Justini värske enesekindlus annab tagasilöögi.