Öeldakse, et „igal oinal on oma mihklipäev“, kuid mõne lamba jaoks jõuab see kätte juba suve teises pooles. Suureoja talus kasvatatakse lihalambaid ja üks neist läheb pere toidulauale. Kaido käe ja Kadri valvsa pilgu all väärindatakse lammas algusest lõpuni lihaks ja nahaks. Kuna loomast tuleb ära kasutada kõik, mis võimalik võtavad Liiva küla naised jäärakotid, puhastavad ja pargivad need ära ning valmistavad kauneid käsitöökotte.
Reporter+* H2023:E40
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Saúl üritab Julietaga asju klaarida. Hernandol on Beatrizile ettepanek. Candela tahab Vanasillast lahkuda.
Anne lahkub Gruberhofist ja talu on finantsraskustes. Lilli valmistub tegema autojuhilube ja jätkab tööd Martini praksises. Hans on tütre otsuses pettunud. Lisbethi surnud abikaasa vend tuleb Ellmausse. Martin ravib noort naist, kes kasutab oma mehe teadmata hormonaalseid antibeebipille.
Koos saatejuhtidega astuvad vastamisi Eesti ajaloo üks paremaid jalgpallureid Ragnar Klavan ja räppar villemdrillem, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Tarmo Valdjas näeb oma rõdult, kuidas üks kaubikujuht uurib kallimate autode sisemust. Tarmo otsustab potentsiaalset varast jälitama asuda ning leiabki varemnähtud kaubiku naabermaja hoovist. Kaubiku sisemusest ei leia ta aga varastatud kraami, vaid seal on midagi palju jubedamat… Mees peb kaitsma oma pere ja kodu, aga kui kaugele tohib minna omas õiglases vihas? Need on küsimused, millega tuleb Korolil ja Prikil seekord rinda pista. Naised teevad keeruliseks Viktori elu ja Anders sipleb võlgade küüsis ning arengud mõlemas teemas on väga jahmatavad.
Noore modelli surm viib CBI tiimi Californiasse rikaste võõrutuskeskusesse. Lisbon hakkab multimiljonär Tommy Volkeri tausta ja tegusid põhjalikumalt uurima.
ESSE H3:E4
Eestlasi on tabanud finantsvabaduse hullus. Tundub, et kõik investeerivad ja kes veel ei investeeri, see vähemalt plaanib seda kohe tegema hakata. Kas on tõesti võimalik, et me kõik võiksime elada dividendidest? Ja kui nii, siis kes teeb töö ära? Kui aga raha pärast ei peagi tööl käima, siis mida üldse oma eluga peale hakata? Neil põletavatel teemadel debateerivad saates: eimillestki omale ise eduka ärimudeli loonud Epp Kärsin, finantsvabaduse apologeet Marko Oolo, kullamüüja Jüri Martin, supersäästmist oma hobiks pidav saatejuht Heelia Sillamaa. Intervjuu ning finantsnõu annab vabariigi kõige kuulsam tuvi - Rahakratt. Saatejuht Eeva Esse.
Võsavinklile avaneb harukordne võimalus uudistada sõiduriistasid, millega saab lubadeta sõita. Esmalt sõidetakse külla Kohila mehele Jaanile, kes oma mopeedautoga hirmpikkasid autoreise teeb ning seejärel põrutame külla Reemetile, kes teeb lõbusõitu päris pesuehtsa motoriseeritud torniga.
Artur üritab Mariat endiselt ära kasutada, aga samas köidab tema tähelepanu juba uus naine. Grünbergi pettumuseks lülituvad uurimisse ka ameeriklased, kuid Kahari jaoks kujuneb see pigem meeldivaks sündmuseks. Tauno on kadunud ja Nora ei suuda vastu panna grusiinist agendi võludele. Grünberg langeb Vermani seatud lõksu. Kõik see saab lõppeda ainult suure pauguga.
Otse Postimehe uudised H2023:E372
Camila ei usalda Aquilinot. Mauricio ootab Fe kirja. Saúl tahab vaeseid aidata.
Otse Postimehe uudised H2023:E373
Leyla leiab Denizi isikutõendi ja palub Kemalil leppida sellega, et Deniz on Emiri tütar. Zeynep mõistab Denizi pilti vaadates, et Deniz on hoopis Kemali tütar ja läheb sellest oma vennale rääkima. Nüüd on Kemal endas kindel, ent ta ei usalda Zeynepit. Fehime palub Nihanilt vabandust. Emir karistab Nihanit kohutaval moel. Nihan palub Fehimel mitte kellelegi rääkida, et Deniz Kemali tütar on.
Otse Postimehe uudised H2023:E374
Martinil on raske aeg. Onu saabumisest saati tülitseb ta Hansuga pidevalt. Onu on väidetavalt raskelt haige ja tahab Lisbethiga ära leppida, aga Martin on skeptiline. Kahnweiler ja Gruber ravivad meiningiidis meest, kel on lisaks haigusele ka suured pereprobleemid ning jahedad suhted pojaga.
Otse Postimehe uudised H2023:E375
Infoturbega tegelevas firmas tapetakse noolelasuga südamesse andekas töötaja, kellest räägiti, et ta olevat nõid. Kuna Prikk on kadunud ning tegelda tuleb ka tema otsimisega, siis tuleb Kotkas appi Priki otsingutele ning Kassandra ja Arno võtavad enda kanda osa juurdlusest. Ent Kassandra ja Arno vahel on arenemas midagi palju rohkemat kui ainult töösuhe. Priki otsingutesse sekkuvad üleloomulikud jõud ja Lehte Valgepea. Marek Murd palub Viktoril abi.
Otse Reporter H2023:E100
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H15:E17
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Hooaja viimane Kuuuurija sõidab Haanja loodusparki, kus kohalike sõnul ostetakse sealkandis metsa kokku äärmiselt alatute võtetega. Väidetavalt puudub metsaärimeestel igasugune austus looduse vastu ning raha saamise nimel raiutakse puid rohkem kui iial varem.
Õhtu! H5:E140
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Gypsy ja Nick peavad plaani, et saada lõpuks kokku, lootes võita Dee Dee heakskiidu. Kui nende kavatsused katastroofiliselt luhtuvad, on nad sunnitud tegema armastuse nimel äärmusliku käigu.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Tänases saates uurib Elo Mõttus-Leppik e-kooli keskkondades vohavat küberkuritegevust ja vaatleb selle võimalikke tagajärgi nii õpilastele, vanematele kui ka haridusasutustele. Lisaks proovib Eeva Esse-Sõõrumaa alternatiivravimeetodeid katsetades vabaneda hirmust ning Neeme Raud kutsub mõtlema, milline saab olema uus maailmakorraldus pärast Ukraina sõda.
Täispikk dokumentaal Walesi printsessi Diana erakordsest teekonnast lasteaiakasvatajast ülemaailmseks staariks. Olevikuvormis jutustatud film toetub haruldastele arhiivimaterjalidele ja uutele mälestustele, mille kaudu analüüsitakse printsessi elu kõige pöördelisemaid hetki ning keerukat isiksust särava fassaadi taga.
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Gypsy ja Nick peavad plaani, et saada lõpuks kokku, lootes võita Dee Dee heakskiidu. Kui nende kavatsused katastroofiliselt luhtuvad, on nad sunnitud tegema armastuse nimel äärmusliku käigu.
Vargad püüavad röövida Robin Mastersi uue raamatu koopia. Magnum ühendab jõud turvaeksperdi J. Doyle’iga, et vargus ära hoida.
Edeni-poolne reetmine purustab sõpruse. Tanel on Felicityle üllatus varuks. Kas murtud südamega Cashist on endast saanud südametemurdja?