New Yorgis töötav vanglapastor Gwen peab ametialase rikkumise tõttu töökohta vahetama. Ipswichis ei oodata teda aga mitte avasüli. Vana pastor ei taha abilist ja ainus inimene, kes on Gwenile valmis tuba üürima, on kohalik selgeltnägija. Peagi sukeldub Gwen veidra väikelinna saladustesse ja puututama ei jää ka tema enda lähikondsed.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Emadepäeva erisaates võtab 43. aastaselt taas emaks saanud saatejuht Eda-Liis Kann letti neli tuntud julget naist, kes on samasuguse imeteoga hakkama saanud. Esmakordselt näeme teleekraanil tipp-poliitik Keit Pentus-Rosimannuse peagi kahe aastaseks saavat tütart Itit. Keit Pentus-Rosimannus pidi kümme aastat ootama enne kui pisikene tütrekene Iti otsustas tema ellu tulla. Kuidas kasvavad aga miljonäride lapsed? Suurärimehe Joakim Heleniuse abikaasal Evely Heleniusel tuli harjuda eluga, kus sind ümbritsevad koduabilised ja lapsehoidjad. Mitmekordne vanaema Hille Karm sai kaksikute emaks 51. ja vanaisa Ilmar Taska taas isaks 65. aastaselt. Perekond Taskade väsimatut energiat pole suutnud pidurdada ka perre sündinud kaksikud Lea Petra ja Leo Peteri, kes saavad augustis viie aastasteks. Ekraanile tuuakse ka pikka aega esilehtedelt kadunud endine tennisekuulsus ja seltskonnatäht Helen Laupa, kes sai emaks 41. aastaselt.
Mida sina tead Mallorcast? Ilmselt seda, et see on väike saar Vahemeres. Aga kas teadsid, et seal möllas Jean Miro oma pintslitega ligi 30 aastat ja maailmakuulus lavastaja Robert Wilson pöörab seal praegu selle väikesaare kunstielu pea peale. Tema lavastusest Kuningas Ubu näed sinagi väikest osa. Saame teada, et saar on olnud tunnistajaks 19. sajandi suurimale armastusloole, mille peategelasteks on Frederic Chopin ja George Sand. Veinidest me ei räägi - neid me siin maitseme ja need on siin erilised. Oleme saates ka erakordsel kontserdil. Keelpillikvartet sõidab paadis Drachi koobastes maa-alusel jõel ja mängib Offenbachi " Barcarooli". Juba selle kontserdi pärast tasub Mallorcale tulla.
Seekordses Rikas Eesti saates korraldab Robi Singapuris sündinud Marcile mitmeid toredaid üllatusi, alates salajasest helikopterilennust ning lõpetades varahommikuse kalalkäiguga.
Võsavinklile avaneb harukordne võimalus uudistada sõiduriistasid, millega saab lubadeta sõita. Esmalt sõidetakse külla Kohila mehele Jaanile, kes oma mopeedautoga hirmpikkasid autoreise teeb ning seejärel põrutame külla Reemetile, kes teeb lõbusõitu päris pesuehtsa motoriseeritud torniga.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Heategevuslikus erisaates hakkavad võidu kokkama endine peaminister, Keskerakonna esimees Jüri Ratas koos musikaalse tütre Marielliga ning Euroopa Parlamendi väliskomisjoni aseesimees Urmas Paet oma jalgpalli armastava tütre Oliviaga.
Carola Madis, Eeva Esse ja Kristel Aaslaid kolivad taaskord kaheks nädalaks karavani elama. Sedapuhku sõidavad naised kevadisse Lõuna-Hispaaniasse, kus päike kütab juba kuumalt. Sama kuumaks lähevad juba reisi algul ka naiste omavahelised suhted, sest teineteisega tuleb jälle õppida arvestama, et suured iseloomud kuidagi 15 ruutmeetri peale ära mahuks.
Haarav kogupere reisisaade viib televaataja koos maailma parima slacklineri Jaan Roose ja saatejuht Sander Valgega seebiseriaalide ja ekstreemselt leebete koroonapiirangute maale Mehhikosse. Põnev seiklus saab alguse Mexico Cityst - kohast, kuhu tavaturist turvakaalutlustel tavaliselt oma jalga ei tõsta. Jaan ja Sander võtavad aga sellest maailma suurimast hispaaniakeelsest linnast kõik, mis võtta annab. Kuid anda tuleb ka - näiteks raha kohalikele kurjategijatele. Juba avaepisoodis ootab reisiselle nii mõnigi ebameeldiv üllatus.
Paula Friedrich saabub Hanoisse, et kandideerida luksushotelli kokaks. Tema plaanid lähevad luhta, aga ta saab teada, et tal on kaksikõde, kes samuti adopteerimisele anti. Lisaks pärandusele Berliinis jättis nende ema neile ka DVD, mis avab Paulale ukse täiesti uude maailma. Ta asub arst Danh Cao abiga oma kaksikõe Marie jälgi ajama, kuid kõik leiud ei pruugi talle meeldida.
Karen ei suuda enam teismelise poja Luke'i eest tõde varjata ja räägib ausalt ära, et poisi isaks on anonüümne spermadoonor. Luke põgeneb seepeale kodust. Kareni elukaaslane Daniel pole samuti vaimustuses. Ainsaks lahenduseks jääb Luke'i tegeliku isa leidmine ja Karen asub agaralt otsima. Paraku tuleb kõne alla rohkem kui üks mees.
Otse Reporter+ H2023:E40
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E12
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
45-aastane Eva (Harriet Toompere) on hiljuti lahutanud ja kardab nüüd kaotada nii oma poja kui ka sõbranna eksmehe uuele noorele, edukale ja säravale armsamale Isabelile (Grete Kuld). Et oma positsioonid tagasi võita, läheb Eva koos sõbranna Marleeni (Mirtel Pohla) ja oma uue särava rivaali Isabeliga road-tripile, mis viib naised kokku erinevate meestega, ülikoomiliste äpardustega, veelgi koomilisemate tülidega, päris tõelise jahipidamisega ja eelkõige iseendaga, et keset jõulusaginat mõista, mis on ikkagi elus kõige olulisem. Kodumaises komöödias astuvad peategelaste kõrval üles Jan Uuspõld, Priit Loog, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Haide Männamäe, Tõnu Oja, Indrek Taalmaa, Raimo Pass, Anne Paluver jpt.
FBI H1:E16
Kui internetis kuulsuse võitmise nimel röövitakse jõuka pere tütar, avastavad Maggie ja OA, et röövli plaan igaveseks ajalukku mineku nimel ulatub veel kaugemalegi.
Pikkade vahemaade läbimine Indias on seni olnud tõeliseks katsumuseks. Nii otsustatakse reisida järgmisse linna küll öörongis, kuid sel korral kõige kõrgemas, kallimas ja paremas klassis, mis üleüldse Indias võimalik. Ootused on kõrged, kuid tundub, et mehed on hetkeks unustanud, et tegemist on siiski Indiaga... Jõudes Armitsari on Teedul kindel plaan viia kogu seltskond Kuldsesse templisse. Kuulu järgi peaks seal saama kõik soovijad väikese raha eest ööbida ning natukese tehtava töö eest kõhu täis süüa. Tõepoolest - sellised võimalused on olemas, kuid tingimused on ootuspärasest olulisemalt askeetlikumad. Nii ei lase lahkhelid end väsinud rännumeeste hulgas kaua oodata ning pinged kruvivad end plahvatusohtlikult kõrgele. Saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.
Ivan tegeleb kunstivargustega. Äri läheb küll hästi, kuid ta soovib sellele lõpu teha. Oma projektide käigus tutvub ta näitlejahakatisega, kelle kapp on samuti luukeresid täis. Nutikad sulid otsustavad jõud ühendada viimaseks hulljulgeks rööviks.
Põnevusmärul kohusetundlikust Los Angelese politseinikust Roland Sallingerist, keda kutsutakse Mehhikosse ühe tema jõuka sõbra tütre ihukaitsjaks. Kui maffia korraldab inimröövi tütarlapsele, teab Roland, et tema kohustuseks on iga hinna eest tüdruk leida ja päästa ta surmasuust. Film ei sobi alaealistele.
Kes armastab templeid ja paleesid, see leiab oma paradiisi kindlasti Indiast, sest uhked ehitised tervitavad rännumehi igal sammul. Isegi kui kogu ajaloo keerdkäiku ühe või teise lossi puhul ei jõua jälgida, jutustavad asjad ise teinekord vägagi põnevaid lugusid. Tuleb vaid osata kuulata ja Jõekalda seda salajast kunsti valdab!
Felicity kahtlused panevad ta tegutsema. Kas Leah on Heatheri asju pakkima saatnud?