Kas Rose suudab eemale hoida Xanderi armuelust? Eden kardab, et Remi ja Bree on saamas liiga lähedaseks. Justin suudab taas Ziggy juures heasse kirja saada.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Saúl tunneb end süüdi. Adela survestab Aquilinot. Severo ja Carmelo otsustavad tegutseda.
Martin läheb sõpradega suusamatkale, mis lõpeb katastroofiga: kaks osalejat Hermine ja Tom jäävad laviini alla. Nad leitakse külmakahjustustega ja kergete vigastustega. Kõik tundub korras, kuni Hermine äkitselt kokku kukub. Kahe õnnetusse sattunud noore vahel tekivad tunded, mida nad üritavad alla suruda. Martin avastab Tomil ajukasvaja ning kaalub operatsiooni poolt- ja vastuargumente.
Liisi majaremont takerdub ootamatult vallavanema vingerpussi tõttu, samas saab tüdruk kirikuõpetaja nõusse ja hakkab kiriku ruumides inglise keele tunde andma. Siis saab Liisi aga teada, et külas on palju vaeste perede lapsi, kes ei saa korralikult süüa. Liisi otsustab asja parandada ja lastele tasuta toitlustuse organiseerida, kuid see ärritab kohalikke naisi. Riukalik vallavanem satub aga ootamatult iseenda seatud lõksu…
Jane kaasab CBI uurima juhtumit Napas, et sherif McAllisterile keskenduda. Van Pelt ja Rigsby abielluvad lõpuks.
Kuuuurija H13:E16
Väsimatu Katrin Lust jätkab võitlust ülekohtu ja ebaõiglusega. Räägime sellest, et tänavu kevadel läks põlema Tallinnas Pae tänaval suur kortermaja. Nüüd on elanikud hädas, et kindlustus ei pruugi majaga seotud kahjusid korvata. Saate teises pooles räägime soome blogija Hennaga, kes kirjutab eesti söögikohtadest nii, et sajad tuhanded soomlased selle järgi meie restorane ja kohvikuid külastavad.
Sul pole endal vaja ronida 1200 trepiastet Sri Lankal Sigiria kaljukindluse otsa, et näha erakordseid freskosid. Tanel Saar ronib sinu eest. Need on 1500 aastat vanad freskod ja kujutavad kauneid naisi. Kolmepäevased kilpkonna beebid Victor Hasselblatdi keskuses on omaette vaatamisväärsus. Neid võib julgesti käes hoida ja silitada. Dambulla templis on 160 suurt Buddha kuju. Nende vahel kõndimine on omaette elamus. Sri Lankal on ka oma suvituslinn Pärnu. Siin kannab see nime Negombo. Saate lõpus satume tõelise luksuse sisse, saare idarannikule. Siin on üks lausa ebamaine hotell, kus elades sa ei näe pea ühtki teist külastajat. Kõik on privaatne. Täiskuuvalgel õhtusöök rannas lisab elule värvi.
Võtame ühendust India hullu produtsendiga, kes lubab meist teha Bollywoodi klassikalise video, sellise, mis ka video on. Kohapeal selgub, et tema loominguline ampluaa algab räpiga ja lõppeb samuti räpiga. Arbo närib kohalikku meelemürki ja murrab hamba.
Otse Postimehe uudised H2023:E428
Prudencio toob halbu uudiseid. Carmelo hoiatab Aquilinot. Saúli käitumine häirib Julietat.
Otse Postimehe uudised H2023:E429
Leyla kolib Emiri ja Nihani poole. Tal on raske oma koduga hüvasti jätta. Emir teeb omakorda ettevalmistusi, et Kemal lapserööviga politseile vahele jääks, kuid Kemal on temast sammu võrra ees ja tal õnnestub ikka Deniz röövida. Emir läheb selle peale pööraseks ja ähvardab Soyderede maja maha põletada.
Otse Postimehe uudised H2023:E430
Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.
Otse Postimehe uudised H2023:E431
Liisi hakkab maal lokkava joomise vastu võitlema, kuid kohalikud ei ole tema entusiasmist just vaimustunud. Vallavanem läheb tülli oma tütrega ja Liisi pakub tüdrukule peavarju. Liisi keskendub oma alkoholismivastases võitluses kohaliku puskaritööstuse paljastamisele, kuid see on võitlus tuuleveskitega. Liisit hakkavad närima kahtlused, kas ta tegi ikka õigesti, et Eestisse jäi. Ta tunneb ennast äkki tülika sissetungijana. Kuid samal ajal hiilib Liisi külje alla kohalik naistemees ja ilueedist õpetaja Toomas Vettik.
Otse Suvereporter H2023:E10
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Kas igal kuriteol on motiiv? Saara on üllatunud oma paarilise põhjalikest teadmistest. Paul ja Kalev on eri meelt ning sõlmivad kihlveo. Staadionilt leitakse noormehe vägivalla tundemärkidega surnukeha ning uurijatel tuleb silmitsi seista ühe jalgpalliklubi varjatud saladustega. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.
Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Häbitu (ja kohati häbelik) suhtekomöödia, mille keskseks teemaks on SEKS. Indrek tahab seda. Elen ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulmaaastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus tahaks pärast pikka tööpäeva ainult rahulikult maha istuda ja oma sülearvutis zombisid nottida. Aga üks kõne põnevusenäljas paarivahetajatele mõeldud ajalehekuulutuses toodud numbrile lükkab käima sündmuste ahela, mis muudab nende kõigi õhtut rohkem, kui keegi oleks arvatagi osanud. Film ei sobi alaealistele.
Pöörane kodumaine komöödia! Viis paari, viis probleemi, viis moodust neid probleeme lahendada... Viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid - millised ootamatud tagasilöögid võivad olla sellel, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe selle kohta, mis meile magamistoas kõige rohkem meeldib. Olgu selleks siis detailsed rollimängud, erutumine pisarate nägemisest, salafantaasia vägistamisest, kõned seksiliinile või lihtsalt oma magusalt magava kaasa vaatamine.
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.
Suvereporter* H2023:E10
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.