Kirurg dr Filipa Wagner on pidevast stressist oma töökohal Frankfurti ülikooli haiglas kurnatud ja otsustab – kuigi mitte päris vabatahtlikult – keerata uue lehe, alustades tööd Mauritiuse lukshotelli arstina. Filipa uuele elule annavad särtsu juurde kerge flirt baarmen Mike’iga ja surfamine merel, endised mured on selja taha jäänud. Aga kui kelner Jimmy saab eluohtliku trauma, tuleb tal kõik oma ametialased oskused mängu panna.
Elasid kord torifandid, raske põllutööga kurnatud neljajalgsed, kes ei osanud unistadagi paremast elust. Kuni noor torifant nimega Mosley avastas saladuse, et nende esiisad käisid kahel jalal ning nautisid tunduvalt paremat elu kui see, millega tema vanemad ja vanavanemad päevast päeva leppima pidid. Nii asubki Mosley ohtuderikkale teekonnale, et jõuda selle saladuse juurte juurde.
Viimane peatükk Oskar Lutsu Paunvere lugude põhjal valminud filmide reas. Oleme jõudnud 1942. aastasse. Pärast punaste taandumist on Eestis kehtestatud Saksa kord. Vaatamata võimude vahetusele jääb inimloomus endiseks – armastatakse, pidutsetakse, tülitsetakse ja lepitakse. Lutsulikke vimkasid täis loo käivitab Arno Tali poja, Arnoldi, naasmine kodutallu. See sündmus puhub Paunvere noorte vahel lõkkele kirgliku armukolmnurga. Lõbusates intriigides on oluline koht ka vanemal põlvkonnal, kus Teele, Kiir ja teised armastatud tegelased omavahel hoogsalt maid jagavad.
Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
Kui sa pole enne Ferrariga kihutanud, siis vaadates seda saadet Katalooniast saad kindlasti selle tunde kätte. Andres Dvinjaninov saab Ferrari juhtimisega suurepäraselt hakkama. Ferrariland on ainult üks osa sellest põnevast paigast. PortAventura teemapark on Euroopa suuremate killast. Ühe külastusega jõuad näha Mehhikot, Polüneesiat, Hiinat, Indiat ja Metsikut Läänt. Aastas saab siin vaadata üle 10 000 show ja nii mõndagi neist näed saates. Reusi linnas on arhitekt Gaudi muuseum, mis üllatab oma interaktiivsusega. Tarragona linn on piirkonna suur sadamalinn. Roomlaste vallutuste ajast on säilinud erakordne amfiteater ja linnamüür, kus saab ühe kilomeetri ulatuses jalutada. Salu suvituslinn on nagu meie Pärnu. Hotellid, baarid, restoranid ja kilomeetrite pikkune rannabulvar, mis ääristatud juugendstiilis villadega. Siin on mida vaadata.
Super-über-mega-luksusjahte seilab maailma meredel tuhandeid ja tuhandeid, kuid kuuldavasti on just viimased COVIDi-aastad andnud uute jahtide ehitusele veelgi võimsama hoo sisse. See on ülirikaste inimeste suletud maailm, mille paotamine laiemale avalikkusele pole alati võimalik. Aga Roald Johannson teeb proovi ja otsib üles kaks eestlast, Karli ja Krisli, kes on selles eksklusiivses maailmas tõelised tegijad.
Astridil ja Larsil on suur unistus - omaenda restoran Stockholmis. Nad tegutsevad innukalt selle nimel, kui aga saabub lepingu allkirjastamise päev, on Lars kadunud. Astrid otsib teda meeleheitlikult igalt poolt, kuid Larsist pole jälgegi. Viimaks jõuab ta oma otsingutega Ölandile ja seal hakkavad ilmnema ootamatud asjaolud.
Filipa on jõudnud oma tääga luksushotellis kohaneda, kui kaks hotellikülastajat haigestuvad, nende seisund muutub eluohtlikuks, paraku ei leia Daniel ja Filipa haigusetekitajat. Samal ajal tuleb hotelli tuntud restoranikriitik. Kokk Rachel satub samuti haiglasse, Filipa käskis köögi sulgeda, kuidas peaks Kulovits olukorra lahendama, et restoran ei saaks hävitavat hinnangut?
Otse Suvereporter+ H2023:E7
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2022:E2
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Täna selgub kogu tõde saare neiu Reet Pulli, alaealise Kevini ja teiste komöödiatähtede kohta, sest karmi ülekuulamist viib läbi viimane võmm Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe) isiklikult! Lisaks sketshid, paroodiad, ootamatud ülesanded, liba-uudised, muusikalised vigurid ja palju-palju muud toredat. Lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde ja Tõnis Niinemets. Möllu juhib Tiit Sukk.
Doris saab lõpuks ometi endale õige vormi, see ei päästa teda aga lõhnamast nagu vanapaber. Naised on endiselt määratud vanu toimikuid üle vaatama. Doris flirdib kohtingu-äpis “Hingesugulane” poliitik Taavet Villeriga. Tundub, et Kadri ja koerajuht Tarmo vahel hakkab susisema. Naiste omavaheline läbisaamine paraneb vaikselt. Nad avastavad midagi väga olulist vanadest toimikutest ja ühendavad oma jõud.
FBI H1:E21
Pärast seda, kui mõrvatakse autasudega pärjatud FBI agent, hakkab meeskond juhtumit uurima ja avastavad, et mees elas topeltelu. Maggiele valmistab aga peamurdmist, kui palju infot ta peaks jagama mehe lesega, kes on juhtumisi ka tema sõber.
Kahe Oscariga pärjatud tõestisündinud krimilugu sellest, kuidas Boston Globe'i ajalehetoimetus sai jälile viimaste aastakümnete ühele kõige šokeerivamale avastusele ning milliseid takistusi tuli ületada, et see räpane lugu päevavalgele kiskuda...
Põnevik kalalaeva kaptenist, kes sõidab merd idüllilisel troopilisel Plymouthi saare lahesopil. Mehe rahulik elu mõraneb kildudeks, kui ta eksnaine Karen temalt abi palub. Naine anub Dilli, et ta päästaks tema ja nende noore poja naise uue vägivaldse abikaasa käest. Naise plaan on viia abikaasa kalastusretkele ja ta üle parda haide söögiks heita. Karen tõmbab Dilli tagasi ellu, mida ta on püüdnud selja taha jätta. Heitlus õige ja vale vahel viib mehe maailma, kus kõik ei pruugi olla selline, nagu näib.
Doris saab lõpuks ometi endale õige vormi, see ei päästa teda aga lõhnamast nagu vanapaber. Naised on endiselt määratud vanu toimikuid üle vaatama. Doris flirdib kohtingu-äpis “Hingesugulane” poliitik Taavet Villeriga. Tundub, et Kadri ja koerajuht Tarmo vahel hakkab susisema. Naiste omavaheline läbisaamine paraneb vaikselt. Nad avastavad midagi väga olulist vanadest toimikutest ja ühendavad oma jõud.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.