Kas Dean ja Ziggy suudavad oma erimeelsused ületada? Kas kaks pidu on parem kui üks. Felicity mängib tulega.
Suvereporter* H2023:E33
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Prudencio reedab Saúli. Ulpiano tahab Carmelole kätte maksta. Candela ja Venancia suhted soojenevad.
Martin ravib mäepäästetiimi pilooti, kelle nõrkushoo taga peituvad psüühilised probleemid. Anne ja Gregori äriline koostöö sujub hästi. Martin on armukade, kuigi Anne soovib Gregoriga vaid tööalaseid suhteid. Franziska naaseb Münchenist ja vajab Martini tuge, kuid Martin kaugeneb temast aina enam ja tahab veeta rohkem aega Annega.
Kerepa ootamatu tagasitulek seab vallavanema väga keerulisse situatsiooni. Koos Kröösmani ja maakleriga hakatakse kõrvale toimetama Kerepa seifi, milles on peidus tõendid vallavanema mahhinatsioonide kohta. Aga nagu vallavanemale kombeks mässib ta väiksemaid probleeme lahendades end aina suurematesse muredesse. Liisi on pärast Kusti lahkumist segaduses ja valmistub Ameerikast naasnud endise kallimaga tagasi USAsse pagema. Kirikõpetaja ja Mihhailova vahel tekivad aga teravad omandiküsimused.
Juhuslik kohtumine sõjaväe koloneliga paneb Jane'i uskuma, et mees varjab midagi. Jane otsustab avada mehe abikaasa vana mõrvauurimise, mis on siiani lahenduseta jäänud.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Selles saates võtame ette ühe Tallinna Lasnamäel asuva toidupoe, kus väidetavalt koheldi eesti prouat väga halvasti. Naise sõnul ei räägitud selles poes riigikeelt ning töötingimused olid allapoole igasugust arvestust. Uurime, mis poes toimub ning kas tõesti koheldakse töötajaid seal halvasti.
Charles Ludwig on Glenn Milleri dzhässiklubi hing Stockholmis. Selles klubis mitte üksi ei laulda, sööda pappkarbist suppi vaid ka loetakse samas laua taga sündinud luuletusi. Priit Loog leiab Skanseni vabaõhumuuseumis Lasnamäe kaunitari Mariina, kes hõbedakojas sõlgi vorbib. Samas asuvas klaasikojas püüab Priit klaasi puhuda, kuid see lõpeb päris kurvalt. Ja kui sa ei tea, mis võigas mõrv toimus Stockholmi ooperiteatris, siis räägib Priit ka selle saladuse sulle ära. Saad teada sedagi, et Carl XVI Gustaf ei armasta eriti oopereid vaadata. Kuid kuna kuninganna Silvia jälle armastab oopereid, siis otse loomulikult käiakse ooperis päris tihti. Saate lõpus on sul võimalus näha erakordset episoodi kui Zürichi ooperiteatris pöördlava keeldus pöörlemast. Seniks kuni lava parandati pakuti kõigile tasuta shampanjat.
Oleme külas bandaridel ehk Pärsia lahe rannikurahval. Tutvume piraadilaevadega ning langeme haikala rünnaku alla. Õnneks ei ründa meid hai, vaid kuri naine, kes pillub meid haikaladega. Laste sõprade ringi lisanduvad delfiinid ja kaamlid.
Saúl langetab valiku. Dolores üritab Tiburciot aidata. Ulpiano tahab kuulda tõtt.
Nihan kahtlustab, et Asuga on midagi halba juhtunud ja Kemal jääb kahtlusaluseks. Saabub poliltsei ja uurija küsitleb Nihani ja Kemali. Kahtlus langebki Kemalile. Zeynep ja Hakan viivad avaldused sisse. Galip ja Emir saavad uudise Asu kohta.
Politseiinspektor Sattler kutsub doktor Gruberi õnnetuspaika, kus noor mees sai haavata. Varsti ilmub sinna ka advokaat, kes teeb inspektorile etteheiteid, et too kutsus abi liiga hilja. Martinil õnnestub noormehe elu päästa. Anne ootab pikisilmi Gruberi piima müüginumbreid. Lilli soovitab Martinil suhe Franziskaga lõpetada ja Anne eest võidelda. Vestlus Franziskaga kulgeb ootamatult.
Liisi on pärast Johni lahkumist sattunud depressiooni, mida ta otsustab ravida alkoholiga. Kirikõpetaja, kes Liisit trööstima läheb, satub linnast saabunud kontrolli silmis kõlvatusse valgusse ja ta volitused Jumalaga suhtlemisel peatatakse ajutiselt. Vallavanema elu on aga pärast Kerepale kirjutatud võlakirja lausa trööstitu. Vallamajas ahistab teda Kerepa, kodus naine. Koos ametist tagandatud kirikuõpetajast vennaga leiavad nad viimaks ühise keele muresid pudelisse uputades.
Otse Suvereporter H2023:E34
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Noorte pidu renditud peomajas lõpeb traagiliselt, kui peojärgsel hommikul leitakse noore tütarlapse surnukeha. Kuna vägivallatundemärke pole ning terviseriket samuti, tuleb uurijatel välja selgitada, kuidas ja miks noor neiu oma elu kaotas. Tulemus on jahmatav. Paulil on sünnipäev ja kolleegid korraldavad talle üllatuse.
Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Hittkomöödia teises filmis saadetakse akadeemia värsked lõpetajad kõige karmima linna osa patrullteenistusse. Mahoney ja teised uustulnukad liituvad jaoskonna veteranidega, kelle saamatus on politseinike seas naljanumbriks saanud. Kaikaid pillub kodaratesse ka konkureeriva akadeemia ülem leitnant Mauser, kes tahab ise jaoskonna bossiks saada.
Järgmine põlvkond Griswolde on jälle tegudel. Pereisa Rusty (Ed Helms) tahab väga, et tema perekond rohkem ühiselt aega veedaks. Seepärast üllatab oma naist Debbiet (Christina Applegate) ning nende kahte poega läbi riigi kulgeva reisiga "kõigi perede lemmiklõbustusparki“ Walley Worldi. Selge see, et pikal teekonnal läheb viltu absoluutselt kõik, mis saab viltu minna... Film ei sobi alaealistele.
Magnum abiellub firmajuhi sugulasega, et varast tabada.
Kohtumõistmise päev on käes ja meeskonnad püüavad veel viimase paari tunniga tulemust viimistleda. Tööd hindavad Laurence Llewelyn-Bowen, Wendy Moore ja Drew Heath.
Suvereporter* H2023:E34
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.