Felicity plaan jõuab käegakatsutavate tulemusteni. Theo püüab selgusele jõuda, kas tal on Kirbyga tulevikku. Marilyn on golfiturniiri tulemuste pärast õnnetu.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja neljandas osas on fookuses liiklus Eesti siseveekogudel ja jõgedel. Miks ei tohi jõel suuri laineid tekitada? Kuidas kanda päästevesti nii, et sellest vette kukkudes ka kasu oleks? Teeme katse ja näitame, mida teevad väikelaeva tekitatud lained sõudepaatidele. Saates saavad sõna Transpordiameti väike- ja siseveelaevade üksuse vaneminspektor Rait Prits ja tuntud saatejuht Gaute Kivistik, kes on Merekooli diplomiga laevajuht ja juhib mööda Emajõge väikest reisilaeva. Saatejuht on Jaanus Koort.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Tänases saates külastab Peeter Võsa Kadrinat. Kadrinat just seetõttu, et kohalikud inimesed on hädas neid ründavate ja terroriseerivate hakkidega. Kuidas olukord laheneb? Kas Võsa külaskäik toob Kadrina rahvale rahu? Lisaks sõidame külla Matile, kes suurema osa oma elust pühendanud autode kogumisele ja ehitamisele. Muuseas, tema kollektsioonist leiab ka ühe auto, mis on seotud Estonia laevaga.
Saúl langetab valiku. Dolores üritab Tiburciot aidata. Ulpiano tahab kuulda tõtt.
Politseiinspektor Sattler kutsub doktor Gruberi õnnetuspaika, kus noor mees sai haavata. Varsti ilmub sinna ka advokaat, kes teeb inspektorile etteheiteid, et too kutsus abi liiga hilja. Martinil õnnestub noormehe elu päästa. Anne ootab pikisilmi Gruberi piima müüginumbreid. Lilli soovitab Martinil suhe Franziskaga lõpetada ja Anne eest võidelda. Vestlus Franziskaga kulgeb ootamatult.
Liisi on pärast Johni lahkumist sattunud depressiooni, mida ta otsustab ravida alkoholiga. Kirikõpetaja, kes Liisit trööstima läheb, satub linnast saabunud kontrolli silmis kõlvatusse valgusse ja ta volitused Jumalaga suhtlemisel peatatakse ajutiselt. Vallavanema elu on aga pärast Kerepale kirjutatud võlakirja lausa trööstitu. Vallamajas ahistab teda Kerepa, kodus naine. Koos ametist tagandatud kirikuõpetajast vennaga leiavad nad viimaks ühise keele muresid pudelisse uputades.
FBI kutsutakse konsulteerima luhtunud DEA reidi. Abbotti endine ülemus püüab teda shantazheerida, et ta agentuuri eksisammudest vaikiks. Abbott peab valima oma karjääri ja moraali vahel.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Selles saates läheme Võhmasse, kus ehitaja jättis pooleli suure kortermaja renoveerimistööd ning kuuekümne korteriga maja elanikud elavad lausa ebainimväärsetes tingimustes.
Suve Õhtu ringreis mööda Eestit tutvustab Eestimaa ägedamaid linnu, kus veedame aega koos põnevate inimestega. Sel korral oleme Lääne Virumaal, Rakveres, kus kaptenite kõrval asuvad võistlustulle Rakvere armastatud näitleja Ülle Lichtfeldt ning Rakvere Vallimäel kuulsat väepealikku, Eestimaa Hannibali ehk Ivo Schenkenbergi kehastanud Karl Robert Saaremäe!
Hirm Iraani ees on põhjendamatu, näeb iga võõramaalane Iraani saabudes. Ent ometi jäid meie külaskäigu aega nii hävitav maavärin kui ka terroriakt.
Saúl ei mõista Julietat. Adela palub pulmad tühistada. Francisca korraldab kontserti.
Galip küsib Emirilt, kas tema tappis Asu. Kemal räägib Ayhanile, et käis õhtul Asu juures ja ei mäleta pooli asju. Komissar saabub korterisse, mille Asu lahku minnes oli omale üürinud. Sealt leiab ta Kemali sõrmuse. Sinna saabuvad Kemal, Ayhan, Nihan ja Leyla. Kemalile hakkab möödunud öö kohta järjest rohkem üksikasju meenuma.
Politseiinspektor Sattler kutsub doktor Gruberi õnnetuspaika, kus noor mees sai haavata. Varsti ilmub sinna ka advokaat, kes teeb inspektorile etteheiteid, et too kutsus abi liiga hilja. Martinil õnnestub noormehe elu päästa. Anne ootab pikisilmi Gruberi piima müüginumbreid. Lilli soovitab Martinil suhe Franziskaga lõpetada ja Anne eest võidelda. Vestlus Franziskaga kulgeb ootamatult.
Kirikuõpetaja on tänulik, et Mihhailova koos Liisiga tema eest vallavalitsuses kostis ja otsustab premeerida oma ustavat ümmardajat saumikseriga. Kuid nagu alati on põrgutee sillutatud heade kavatsustega. Vallavanema suhted Kerepaga muutuvad sedavõrd keeruliseks, et mehed otsustavad haarata relvade järele. Liisi juurde satub ootamatu külaline. Oma osa muutustes mängida ka Solistil ja Tolal. Konstaabel Variku elu võtab aga suuna lausa uutesse kõrgustesse.
Otse Suvereporter H2023:E35
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Kätte on jõudnud aeg täita „Žiguliga maailma tippu“ reisi suur eesmärk! Kaks vana Žigulid, Sukk ja Ojang ning teised reisisellid võtavad ette tee Nordkappi ehk Euroopa põhjapoolseimasse punkti, kuhu autoga pääseb. Kuidas vanad autod raskel mägiteel vastu peavad ja mida imelist Nordkapp külastajale pakub?
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Louis on oma otsuses kindel ja ei lase kõigutada end sellest, et ta plaanid kahjustavad nii Philippe’i, protestante kui teisi. Kardinal Leto on veendunud, et kuningas peaks abielluma Portugali Isabellaga.
Lennuväe piloot pääseb napilt oma auto lõhkemisest. Selgub, et tegu oli terrorirünnakuga tema käitumise eest Afganistanis. FBI asub lahendama juhtumit ja NCIS abistab perekonna turvalisuse tagamisega.
Jamaica on maailmas tuntud reggae-muusika legendi Bob Marley ja maailma kõige kiirema mehe Usain Bolti sünnimaana, aga mitte ainult… Sest see Kariibi mere saar on viimastel aastakümnetel olnud ka teiseks kodumaaks Eesti kunstnikule Tarrvi Laamannile. Roald Johannson lendab kaugele troopilisele saarele kohale ning uurib, kuidas on ühest Tallinna mehest ja Kariibi merest saanud lahutamatud kaaslased.
Kaks jaapanlast, kes interneeriti 1942. aasta jaanuaris Sand Islandil, näevad pealt, kuidas kaks sõdurit peksavad üht nende saatusekaaslast. Selle juhtumi tagajärjed ulatuvad tänapäeva.
Louis on oma otsuses kindel ja ei lase kõigutada end sellest, et ta plaanid kahjustavad nii Philippe’i, protestante kui teisi. Kardinal Leto on veendunud, et kuningas peaks abielluma Portugali Isabellaga.
Tõsielulistel sündmustel valminud telesari jutustab aastal 2015 Ameerika ühiskonda vapustanud üksikema ja tema invaliidist tütre uskumatuna näiva traagilise loo. Peaosades usutava rolli eest Emmy ja Kuldgloobusega pärjatud Patricia Arquette ja Hollywoodi tõusev täht Joey King. Kõrvalosades ka tuntud naisstaarid Chloë Sevigny ja Juliette Lewis. Dee Dee ja ta tütar Gypsy saabuvad uude koju, kus Gypsy tunneb ennast oma tervisehädadega üksikult. Neil mõlemal on omad saladused, mida varjata, kuid uued naabrid on uudishimulikud.
Jess ja Jared naasevad pärast nädalast remonti oma koju. Kas nad naudivad tulemust? Milline meeskond võtab liidrikoha ja kes peab suure kuuse all magama?