Kas Xander ja Stacey suudavad lihtsalt sõbrad olla? Justini võistlejahing möllab täistuuridel. Suurimaks golfistaariks saab aga täielik üllataja.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja kolmandas osas on fookuses kiiruseületamised asulavälistel teedel. Miks ja kes kihutavad? Miks on kiiruse ületamine ohtlik ja selle ajavõit tühine? Mida arvab politsei tulede vilgutamisest? Lisaks teeme katse, kus näitame kiiruse kasvades peatumisteekonna muutumist. Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid. Saatejuht on Jaanus Koort.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Seekord teeb Peeter Võsa teleajalugu. Nimelt läheb ta külla Rõngus elavale pimedale pillimehele, kes pakatab elujõust. Muuseas on pimedal mehel ka auto, mille rooli ta edukalt tänase päevani keerata suudab. Uskuge või mitte, aga Peeter Võsa teeb pimeda autojuhiga kaasa ühe sõidu.
Mõisa saabuvad uued töölised. Venancia valmistub külast lahkuma. Franciscal on Ulpianole uudis.
Doktor Gruberi 35-aastasel patsiendil on mälulüngad ja äärmuslikud tujukõikumised. Martin kahtlustab tal varajast dementsust. Martin ja Anne otsustavad talu toimimise nimel oma tunnetele mitte voli anda. Anne arendab Gruberhofis „Gruberi piima” projekti ja saab endale uue nägusa abilise.
Armukadedusest särisev Kusti saab teada, kes Arno tegelikult on ja korraldab koos kirikuõpetajaga talle varitsuse - külas läheb nüüd tõeliseks märuliks. Liisi on aga endiselt Arno sarmist lummatud ja seab ennast sellega ohtu. Vallavanema ja baaridaam Violetta vahel lööb kirg leegitsema ning vallavanemal on vaja nüüd jälgede segamiseks konstaabli abi. Tola tahab aga vallavanema tütart naiseks võtta ja korraldab paraja segaduse.
Jane ja Lisbon on lõpuks tunnistanud oma tundeid teineteise vastu, kuid soovivad seda kolleegide eest varjata. Neil tuleb esmakordselt paarina salaagendi mõrv lahendada.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Tänases saates räägime uskumatu loo sellest, kuidas välismaised netikelmid kasutasid oma pettuste korda saatmisteks eesti poliitiku ID kaarti ja eesti vanaproua arvelduskontot. Pettusega puutusid kokku sajad eestlased.
Õhtu suvesaated on jõudnud Rakverre! Külla tuleb Rakveresse omanimelise äriimpeeriumi püstitanud Oleg Gross ja linna šarmantseimad mehed ning eluaegsed sõbrad näitleja Üllar Saaremäe ja poliitik Indrek Saar. Seikleme Rakvere linnuses ja võistleme erinevatel aladel. Meist saavad palgasõdurid, musketärid ja osaleme rüütliturniiril! Viime saatejuhid Kehala rallirajale kihutama koos rallisõitja Georg Grossiga!
Iraanlased armastavad kõiki inimesi, välja arvatud araablaseid. Külastame jõukat araablaste majapidamist ning Tuuli saab peretütarde koduses ilusalongis totaalse muutumise osaliseks. Andres ja Kristjan peavad muutunud emmet nõiaks.
Ulpiano nõuab Carmelolt ja Adelalt aru. Ehitusel tekivad tõsised probleemid. Francisca esitab Saúlile ultimaatumi.
Zeynep süüdistab Asud tema reetmises, kui too kirja tema vanemate asemel Nihanile saatis, kuid Asu ei tunnista oma süüd. Nihan teeb Kemalile üllatuse. Zehir leiab Gürcani aadressi. Selgub, et Ozani mõrva taga on hoopis Asu. Kui Kemal ja Nihan Gürcani poole jõuavad, ei ava mees neile ust, sest Tarik ähvardab teda samal ajal tappa.
Martin otsustab oma südamehäält kuulda võtta ja Annele armastust avaldada. Plaan ei õnnestu, sest Franziska isaga juhtub õnnetus ning naine vajab Martinit. Martin tutvub Franziska emaga, kel on tütrega pingelised suhted. Doktor Kahnweiler ostab haagiselamu ja naudib uut hobi. Gruberhofis toimub pidu, kus Anne ja Martini vahel lendavad sädemed.
Külatohter tahab välismaale emigreeruda ja korraks unustatakse kõik kohalikud vägikaikaveod, et mängida tohtrile vingerpuss, mis ta ümber mõtlema paneks - Esna ei saa ju ilma arstiabita jääda. Liisi avastab nahaalse elektrivarga ja Kusti saab huvitava tööpakkumise, mis tõstab tema enesehinnangut.
Otse Suvereporter H2023:E30
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Seekordses osas satuvad reisisellid Kristjan Ojang ja Tiit Sukk kullakaevandusse, kus lüüakse ka ise labidas maasse ja hakatakse hinnalist kollast metalli otsima. Kas käsi kullas või istmik mullas? Samuti saame näha, kuidas elatakse ühes Põhja-Soome põhjapõdrafarmis.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Kas Louis’ armastav puudutus suudab päästa valudes vaevleva kuninganna? Graveeritud mõõk annab vihje Philippe’i uue vaenlase kohta.
Töölised leiavad sõjaväe maja keldrist pruutkleidis noore allohvitseri laguneva surnukeha. Gibbs peab meeskonnaga leidma võika teo toimepanija.
Aasia patupealinnas Pattayas ei jää ilmselt täitmata mitte ükski sinu salajastest unistustest, sest siin on absoluutselt iga nurga peal striptiisibaarid, paljastavad show’d, ööklubid ja mida kõike veel! Roald Johannson otsib aga sellest nurjatust naudingute kantsist üles Eesti mehed, kes on siin aastaid ajanud kõrtsiäri ning on võlutud selle ulaka linna saladustest.
Chewtoni Gleni hotellis on vaheaeg ning hotell on pilgeni täis pisikesi VIPe ja nende kuulsustest vanemaid. Õues käivad ettevalmistused suurejooneliseks halloweenipeoks, kuid ilm ei taha koostööd teha.
Magnum pärib 50 miljonit dollarit kunagiselt kliendilt, kes hukkus lennuõnnetuses.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Minu kodu on parim on tagasi! Sellel hooajal on panused kõrgemad kui eales varem. Saadet juhib Johanna Griggs ning kohtunike rollis näeme Laurence Llewelyn-Bowenit, Wendy Moore’i ja Drew Heathi.
Jamie õpetab maitseküllase chorizo ja krevettidega riisiroa valmistamist. Buddy teeb näksimiseks šokolaadi kastetud maasikaid ja kirsse ning Jamie õpetab lõpetuseks maitsva indiapärase frittata valmistamist.