Bree ja Remi naudivad oma armastusemulli. Gary soojendab Felicity külmi jalgu. Eden asub võitlusesse Remi pärast.
Suvereporter* H2023:E19
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Lõbus animafilm. Kured toovad lapsi... Või vähemalt kunagi tõid. Nüüd toovad nad pakke ülemaailmsest internetipoest. Juunior aktiveerib kogemata titeteomasina, millest tuleb välja imearmas tüdrukutirts. Meeleheitel Juunior tahab selle pahandusepuntra kiiresti kohale toimetada, et ta boss teada ei saaks! Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Saara Kadak, Indrek Taalmaa, Ain Mäeots, Robert Annus, Tõnu Oja, Tarvo Krall jt.
Minna elu pööratakse pahupidi, kui isa uus kihlatu Helena ja tolle tütar Jenny ta koju kolivad. Uus kasuõde Jenny osutub kohutavaks ja Minna on õnnetu. Minna avastab ühel ööl, et unenägude taga on maailm, kus unenägude meistrid teatrilavadel meie unenägusid loovad. Nii saab ta teada, kuidas Jenny unenägusid mõjutada. Kuid teiste inimeste unenägudesse sekkumisel on tagajärjed ning kui Minna ühel ööl liiga kaugele läheb, ei ärkagi Jenny enam. Seega Minna peab veel viimast korda unenägude maailma sisenema, et Jenny ja oma uue pere päästmiseks unenägudega silmitsi seista.
Mr Bean ärkab liiga hilja ning peab kiirustama hambaarstile. Ainus võimalus kiirelt kohale jõuda on riietuda autos. Arsti juures otsustab Bean ise end ravima hakata.
Mr Bean elustab südamehaiget, aga selle tulemused on üpris kurvad. Seejärel otsustab ta aga lennukiga puhkama sõita ja suudab pakkida oma asjad imepisikesse kohvrisse. Lennukis tutvub ta väikese poisiga, kelle oksekotis on peidus üllatus...
Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” jõuab esmakordselt Taara kaitseväelinnakusse. Kontserdil astuvad üles Maarja, Lenna, Sissi, Jüri Pootsmann, Mihkel Raud, Jaan Pehk, Suured tüdrukud. Kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kontserdi õhtujuhid on Piret Laos ja Karl-Erik Taukar. Lauljaid saadab Sõjaväeorkester dirigent Teet Raiki juhatusel. Oma panuse saab anda Carolin Illenzeeri Fondi helistades aastaringselt avatud annetusnumbritele: 900 6705 – 5 eurot; 900 6715 – 20 eurot; 900 6735 – 50 eurot.
Raadiost Elmar on saanud väärikas noor – juba 25 aastat rõõmustatakse kuulajaid parima Eesti muusikaga. Sünnipäevaga seoses rõõmustab Elmar nüüd omakorda ka kõiki muusikuid ja kutsub armastatud staarid kokku. Esinevad Anne Veski, Ivo Linna, Smilers, Grete Paia, Púr Múdd ja mitmed teised. Kuulame põnevaid etteasteid ning jagame üllatuslikke auhindu! Kogu peomeeleolu jõuab pidulikus erisaates ka televaatajani. Saadet juhivad Gerli Padar ja Henri Laumets.
Kodumaine hitt-komöödia! Artur unistab salamahti filmitegija karjäärist. Kui aga perekonna veiniäri ähvardab krahh eestlasest veinieksperdi hävitava kriitika tõttu, nõustub Artur sõitma Tallinna asja klattima. Ja kohtuda sealsamas ka tema kirjutatud stsenaariumi vastu huvi tundnud produtsendiga. Ootamatult satub tema teele aga iseteadlik, terava keele ja plahvatusliku temperamendiga ettekandja Ingrid. …ja sündmused võtavad sootuks uue suuna. Oma osa tekkinud segadustesse lisavad Arturi sõbrad, flegmaatilisest eestlasest ja temperamentsest armeenlasest koosnev politseinike-tandem, veiniblogija paranoiline naabrinaine ja mitu kilo valearusaamu, ennatlikke otsuseid, identiteetide segiajamisi ja üks eriti osav perekoer.
Armastatud saatejuhid ja meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov saavad kokku, et testida omal nahal läbi kõik Jaanipäeva traditsioonid. Sõnajalaõie otsimine, grillvõistlus ja vettehüpped on vaid mõned näited, millega ÕHTU! seltskonnal tuleb rinda pista. JaaniÕHTU! meeleolu aitavad üleval hoida zumisev Lepatriinu, Eesti Meister õienoppimises Ott Lepland, hurmav kräsupea Kristjan Lüüs ja miljonite tüdrukute lemmik Artjom Savitski.
Saatejuht Mart Normetile avab oma kodu ukse Mait Malmsten, kelle näitlejatööde skaala ühes otsas on seriaalirollid ja teises otsas Shakespeare ja Dostojevski. Kõik see ja sinna vahele jääv on toonud talle teatripreemiaid, valgetähe ordeni ja mis kõige olulisem - publiku armastuse! Saatemeeskond: Ave Lepik, Anne-Mari Müller, Helen Valkna, Kullar Viimne, Madis Reimund, Timo Kiirend, Kaarel Kokemägi.
Põnevusest pakatav armastusfilm viib meid 1917. aastasse. Euroopas möllab Esimene Maailmasõda ja Eesti idapiiri taga pulbitseb revolutsioon. Noor kunstnik Toomas Haava naaseb Pariisist venna sootallu. Tahtmatult mässib ta end konflikti vägivaldse ja hirmsa Madjakuga, kes ahistab Metskassina tuntud kohalikku salapärast kaunitari Hildat. Loomult edev Toomas avastab end peatselt keset võitlust armastuse eest, kusjuures panuseks on ei rohkem ega vähem kui tema enda elu.
Kodumaise hittfilmi tegevus toimub pöörastel 1990-ndatel – uskumatute võimaluste ja kirjeldamatute ohtude ajastul. Maapoiss Allar laseb end kiskuda keerisesse, kus plahvatusliku kokteilina segunevad armastus, kuritegevus, sõprus, eneseotsingud, vaesus ja unistused. Film ei sobi alaealistele.
2017. aasta suvel 20. sünnipäeva tähistanud menubändi Meie Mees kontsert-pidu „Nagu 20 aastat tagasi“. Päevakangelast on õnnitlemas Patune Pool, proua Maie Põld (Henrik Normann), Lennart Meri (Egon Nuter) ja Hellad Velled.
Volbriööl tegi kontsertsalvestuse Eesti rokkmuusika lipulaev Metsatöll. Muistse õhustikuga Viikingite külas toimunud ja nõidade ööst inspireeritud kontserdil esitleti uut lugu ja koos karuste meestega oli laval veetlev Draamateatri näitleja Marta Laan.
Armastatud saatejuhid ja meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov saavad kokku, et testida omal nahal läbi kõik Jaanipäeva traditsioonid. Sõnajalaõie otsimine, grillvõistlus ja vettehüpped on vaid mõned näited, millega ÕHTU! seltskonnal tuleb rinda pista. JaaniÕHTU! meeleolu aitavad üleval hoida zumisev Lepatriinu, Eesti Meister õienoppimises Ott Lepland, hurmav kräsupea Kristjan Lüüs ja miljonite tüdrukute lemmik Artjom Savitski.
Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.