Eden lõhub Remi armuidülli. John leiab tõelise tähtgolfari. Theo valab oma frustratsiooni Kirby peale välja.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja esimeses osas keskendutakse kergliikuritele. Elektrilised tõukerattad on tulnud, et jääda ja olgem siis kõik nendega liigeldes ettevaatlikud, tähelepanelikud ja arvestagem teistega. “Liikleja” saates saavad sõna Transpordiamet, Politsei, PERH-i EMO vanemarst. Oma sõidukogemusi kergliikuriga jagab tuntud telenägu Lauri Pedaja. Saatejuht on Jaanus Koort.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Legendaarse telemehe Peeter Võsa eestvedamisel reportaažidesari Võsavinkel. Sel korral külastab Peeter Võsa Haapsalu külje all elavat neiut, kes tegi argielus kannapöörde ja hakkas autosid ilusaks mudima. Veel jõuab Võsa külla Ennule, kes elab sügaval metsas - ilma elektri ja sideta. Kuidas ja miks, see selgub juba Võsavinklis.
Venancia nägemine häirib Candelat. Prudenciol on Julietale ettepanek. Adela muretseb Ulpiano arvamuse pärast.
Martin ja Alexander üritavad välja selgitada ühe patsiendi varase dementsuse põhjust. Doktor Gruber saab uue assistendi, kes aitab ka Romani korterit renoveerida. Hans soovib alustada uut elu ja müüa talu ära. Lilli on selle vastu, Lisbeth kummalisel kombel aga mitte. Kas põhjus võib olla Ludwigis?
Naabriplika Liisi ja Kusti suhet on tabanud ootamatu tõrge. Vallavanem tahab vabaneda oma reetlikust abilisest Kerepast, aga viimane annab talle vastulöögi. Vallamajas lahvatanud tülli sekkuvad nii kirikuõpetaja, ehitusettevõtja Kröösman kui ka bussijaamas külmetavad viinaninad. Talvine Esna pakatab värsketest intriigidest ja lõbusad sekeldused saavad uuesti hoo sisse.
Jane ühineb separatistide kommuuniga saamaks teada, kuidas USA kohtunik Mehhikos surnuna leiti, kuigi ta piiriületusest polnud ühtki märki. Rigsby ja Van Pelt veenavad J.J. LaRoche'i, et ta aitaks neil leida isikud, kes endisi CBI liikmeid jälitavad.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Seekordses saates teeme loo naisega, kes elab ilma elektrita aga saab kummalisel kombel elektriarveid edasi. Kuidas on see võimalik uurime saates.
Seekord on Piret, Jüri ja Robert kuurortlinnas Pärnus. Õhtu saate lipp tõmmatakse vardasse Pärnu keskuses Ammende villas. Külla tulevad Märt Avandi, Tõnu Endrekson, Raio Piiroja.
India mehi kujutatakse turbaniga. Ent turbanit kannavad ühe suure religiooni liikmed - sikhid. Kes on sikhid ning mida nad teevad, et Andres soovib elus esimest korda usku astuda? Andrese, kes soovib sikhiks hakata, kutsel läheme kogu perega sihkidele külla ning saame osa nende värvikirevatest kommetest, traditisioonidest ja elustiilist. Tuuli teeb Arbole tuule alla.
Francisca manipuleerib Saúliga. Adela noomib Candelat. Dolores valmistub surmaks.
Kemal leiab Zeynepi pluusi, mida ta Ozani surmapäeval kandis ja märkab, et sealt on nööp puudu. Banu palub Tarikilt uut võimalust, ent mees on otsustanud lahutuse kasuks. Nihan teatab ajakirjanike ees, et tema abielu Emiriga on olnud üks suur illusioon. Emir lubab temast lahutada ja Deniz enda hoole alla võtta, kuulutades, et Nihan on vaimselt haige. Kemal päästab Zeynepi surmast.
Martin peab teatama patsient Mariole, et sel on jäänud vähe aega elada. Mario saaks päästa vaid tüvirakkude doonorlus. Martini praksis on tänu uuele assistendile parimas korras ja Martin lubab Annel Romani vanas korteris ööbida. Hans on otsustanud talu maha müüa ja pühenduda Susannele ning Sofiale. Lilli ja Martin peavad Hansu otsust egoistlikuks, Lisbeth aga jääb tagasihoidlikuks, sest tal on mõttes midagi muud.
Kusti maalib nüüd usinalt ja Liisi mõtleb välja kavala triki, kuidas mehe kunstihuvi üleval hoida. Vallavanem hakkab Esnasse pubi asemele uhkeldavat härrasteklubi looma, kuhu igaüks sisse ei saagi. See idee tekitab aga kohalikes suurt trotsi - kas rahvast hakatakse nüüd jälle matsideks ja härrasteks jagama? Liisit külastatakse saatkonnast ja talle tuuakse Ameerikast salapärane pakk.
Otse Suvereporter H2023:E20
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Soome on kummaliste rahvaspordialade maa. Tiit Sukk, Kristjan Ojang ja reisiseltskond Žigulidel saavad omal nahal järgi tunda, kui karmiks osutub sauna kütmise võistlus ning milliseid takistusi tuleb ületada naisekandmise maailmameistrivõistlustel.
Neljandas osas sõidame Kuningriigipäevale ja vaatame, kuidas setod pühitsevad surnuaiapüha, kus haudadel kaetakse lauad ja lahkunud lähedastega aetakse juttu.
Louis läheb lahingus vastamisi Guillaume d’Orange’iga ning naaseb energiast pakatavana. Õukonda šokeerivad kaks mõrva. Montespan tunneb ennast järjest üksildasemana.
Ühe allohvitseri laip kukub ööklubis laest alla. Ducky on kindel, et keegi on ohvri pärast surma ümber riietanud ja Gibbs leiab 40 000 dollarit sularaha. Nüüd peavad nad vaid otsad kokku ühendama.
Film annab unikaalse võimaluse piiluda väärika hotelli telgitagustesse, kus valmistutakse esimest korda pärast koroonakriisi legendaarseks pärastlõunateeks. Hotellil on ka uus juht, kes on tulnud endast märki maha jätma.
Super-über-mega-luksusjahte seilab maailma meredel tuhandeid ja tuhandeid, kuid kuuldavasti on just viimased COVIDi-aastad andnud uute jahtide ehitusele veelgi võimsama hoo sisse. See on ülirikaste inimeste suletud maailm, mille paotamine laiemale avalikkusele pole alati võimalik. Aga Roald Johannson teeb proovi ja otsib üles kaks eestlast, Karli ja Krisli, kes on selles eksklusiivses maailmas tõelised tegijad.
Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.
Louis läheb lahingus vastamisi Guillaume d’Orange’iga ning naaseb energiast pakatavana. Õukonda šokeerivad kaks mõrva. Montespan tunneb ennast järjest üksildasemana.
Neljandas osas sõidame Kuningriigipäevale ja vaatame, kuidas setod pühitsevad surnuaiapüha, kus haudadel kaetakse lauad ja lahkunud lähedastega aetakse juttu.
Jamie küpsetab suure ja maitseküllase vorstiga vormiroa, millest on juba ta pere lemmik saanud. Seejärel õpetab ta meile suurepärase mooduse baklažaanisalatile kastme tegemiseks.