Xander teeb Staceyga spontaanseid plaane. Justin ja Theo taastavad Salti reputatsiooni. Mackenzie vajab omaette olemise aega.
Meie Bullerby suvi on läbi ja lapsed tuleb kooliks ära kasida. Seetõttu võtavad julged täiskasvanud käärid pihku ja kogu lastebande saab kooliks uued soengud. Kokku tuleb panna ka koolikotid ja võtta mõõtu, kes on suvega oma koolivormist lootusetult välja kasvanud. Ükski Bullerby suvi ei saa aga läbi ilma südamliku ja siira suvelõpupeota Suureoja hoovil.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Võsavinkel sõidab külla vabariigi kõige muhedamale nõiale ehk selgeltnägijate tuleproovi tegelikule võitjale Allanile. Allan on tegus mees, peab suvel herilasi, talvel tihaseid ning lisaks on ta oma pank, mis kunagi kahjumit ei tooda.
Severo loodab, et Candela mõtles ümber. Dolores ei suuda Pedrot unustada. Julieta aitab Adelat.
Väike Greta peab otsustama, kas jääda elama vanaisa või isa juurde, kes on mõlemad kehva tervisega ja ei saa omavahel läbi. Martin üritab lisaks ravimisele neid ka lepitada. Gruberhofi suur klient lahkub ja talu ähvardavad majanduslikud raskused. Välja ilmub kinnisvaramaakler Ohlmüller, kes teeb Gruberitele ahvatleva pakkumise.
Liisi näeb lapseootel noort külatüdrukut ja otsustab külas seksuaalteavitust organiseerida. See plaan tekitab aga kirikuõpetajas pahameelt ja paneb vallavanema rõõmust käsi hõõruma, kuid ootamatult leiab tüdruk külanaiste seas liitlasi. Liisi annab Kustile karmi käsu joomine maha jätta. Kas Kustil õnnestub viinakurat seljatada ja Liisile muljet avaldada või peab ta selle pärast hoopis Liisi juurest lahkuma?
Kaks aastat pärast Red Johni juhtumi lõpetamist segab Jane'i taasleitud rahu üllatav tööpakkumine, mis võib tema jaoks kõik muuta. CBI-ga liitub Kim Fisher.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Selles saates räägime tunnustatud arstiga, kes elab juba mitmeid aastaid ilma veeta ja käib seda toomas pudelite ja kanistritega allikalt. Kuidas on selline olukord Tartu külje all võimalik…
Täna on Õhtu! saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool suviseid elamusi otsimas Pireti kodulinnas Otepääl.
Tahtsite hingematvalt kaunist ja sõbralikku Indiat? Aga palun! Keralas on imeline põlisrahvas ja lopsakas loodus, värske õhk ja puhas vesi, suurepärasest toidust rääkimata. Just siia seame sisse oma kodu – majakese vete peal. Traditsioonilise paatmajaga kaasas on ka teenija ja kokk! Viskame jalad seinale ja naudime mängu ilu.
Saúl on Prudencio pärast armukade. Dolores on lohutamatu. Severo ja Carmelo plaani saadab edu.
Zeynep avastab, et on rase. Kemal ja Nihan jätkavad Ozani mõrvari otsimist. Emir läheb Zeynepiga hüvasti jätma. Nihan ja Emir kohtuvad naisega, kelle kaudu on võimalik mõrvar välja selgitada. Hakan saab teada, et Zeynep on rase.
Martin aitab viiulimängijat, kes kannatab käte suremise all. Ilmneb, et naisel on närvisüsteemihaigus, mida tuleb kiiremas korras ravida. Lisbeth läheb Ludwigiga õhtust sööma ja mõlemale meenub minevikust nii mõndagi. Martin naudib lahedat afääri naisega, kes elab Anne lähedal. Martin muretseb Anne alkoholilembuse pärast ja ta soovib teda aidata.
Liisi on kadunud ja Kusti on tõsiselt mures. Selgub, et Liisi on inimröövi ohvriks langenud ja Kusti ehmatab ennast karskeks. Algavad laiaulatuslikud otsingud ja samal ajal peab Liisi rinda pistma kahe pooletoobise inimröövliga. Kirikuõpetaja ja vallavanem panevad kumbki välja kopsaka vaevatasu Liisi asukoha vihjajale.
Otse Suvereporter H2023:E16
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” jõuab esmakordselt Taara kaitseväelinnakusse. Kontserdil astuvad üles Maarja, Lenna, Sissi, Jüri Pootsmann, Mihkel Raud, Jaan Pehk, Suured tüdrukud. Kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kontserdi õhtujuhid on Piret Laos ja Karl-Erik Taukar. Lauljaid saadab Sõjaväeorkester dirigent Teet Raiki juhatusel. Oma panuse saab anda Carolin Illenzeeri Fondi helistades aastaringselt avatud annetusnumbritele: 900 6705 – 5 eurot; 900 6715 – 20 eurot; 900 6735 – 50 eurot.
Montespan sünnitab. Sophiet sunnitakse Casseliga abielluma. Marie-Thérèse on kade Louis armukese peale. Philippe’i on sunnitud Palatine’iga ühte heitma ning Chevalier tunneb armukadedust.
Merejalaväelaste värbaja tapetakse oma kabinetis ühe lasuga. Pärast teist analoogset juhtumit seab Gibbsi meeskond mõrvarile lõksu.
Pärast tiiru Kreeka peal, maanduvad poisid hipibussiga Ateenas, et jälile saada saladustele, kuidas demokraatia sünnilinnas toidurevolutsiooni korraldatakse ning muidu elu elatakse.
Unustage väljamõeldud telesarjad ja seebiseriaalid, sest päriselu pakub alati palju rohkem saatuslikke pöördeid ja uskumatuid elumuutusi. Tänases saates toob Roald Johannson teieni ühe kauni ja liigutava armastusloo Eesti linnapreili Marika ja Soome talumehe Heikki vahel. Vat see on üks tõeline Õnne 13 aga päriselus, siin ja praegu!
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.
Montespan sünnitab. Sophiet sunnitakse Casseliga abielluma. Marie-Thérèse on kade Louis armukese peale. Philippe’i on sunnitud Palatine’iga ühte heitma ning Chevalier tunneb armukadedust.
Jamie tutvustab nippe, kuidas kõige mugavalt prosciutto sinki mähitud sealiha teha. Seejärel näitab ta, kuidas kiirelt valmistada võrratut krevetikarrit ning lõpuks valmib veel hiiglaslik riisikook.