New York on mattunud jõulude lummusesse. Advokaat Alicia ja tema elukaaslane John ei taha sellest saginast osa saada ja paar otsustab suusareisile suunduda. Vahetult enne reisi peab Alicia tegelema juhtumiga, millesse on seotud pärandused, hooldusõigus, kuulus poplaulja ja lõpuks ka advokaadi endine mees Richard. Mägedesse suundunud John muutub rahutuks, sest näib, et Alicia ei kavatsegi puhkust temaga veeta.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
Varasel hommikul päikesetõusu ajal toimuv õhupallilend Türgis Kapadookia kohal kestab tund aega. Tom-Olaf Urb ehk Reket ei karda isegi mürtsuga maandumist. Need pingutused tasuvad ennast küllaga. Vana pärsia keeles tähendas Kappadokia ilusate hobuste maad ja ka neid näete meie saates. Göreme on Kapadookia meistriteos. See on maailma üks eriskummalisemaid loodusmaastikke. Siin saab elada ka koobashotellides ja saates näedki, kuidas need koopad seest välja näevad. Muidugi on tänapäeval koobastele lisatud ka mõned aknad. Avanosi linn on kuulus oma keraamika ja vaipade poolest. Näete maailma suurimat käsitsi kootud siidivaipa, mis kaalub 400 kilo. Kaupleme Ürgüpi turul, kus muide müüjateks on ikka ainult mehed ja naudime Armastuse oru külma ja vihmast ilma. See on koht, mis ei jäta kedagi külmaks.
Kui suur on maailma suurim külapood Tuuris ja mida kõike seal näha saab? Žiguliga maailma tippu reisiseltskond saab tuttavaks Toyota WRC rallitiimi pealiku Jari-Matti Latvalaga ning külastab tema isiklikku ralliautode kollektsiooni. Ühtlasi tehakse Latvalaga ka väike võidusõit.
Kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Tänases saates lähevad köögis vastamisi ilumaailmas töötav Liina ja tema kokkamishuviline poeg Karl-Patrick ning ujumistreenerist õpetaja Ingrid ja tema andekas iluvõimlejast tütar Mirtel. Saatejuht Robert Rool.
Naised pühivad paariks päevaks Andaluusia tolmu karavanilt ja põrutavad Aafrikasse. Ees ootavad Maroko sadamalinn Tangier ja Hispaania enklaav Ceuta. Tagasi Euroopasse naasmist püüavad takistada tulised araabia mehed, kes meelitavad naisi kaamlikarja eest naiseks tulema.
Saatesarja viiendas episoodis vallutab slackliner Jaan Roose Mehhiko mägesid. Matkatakse 3km kõrgusele mäestikku, et kahe tipu vahele paigaldada liin, mida hiljem kõndides ületatakse.
Naaberlinnas Eguilles’is sureb noor naine ja kahtlustatakse armukolmnurka. Kas kilomeetreid eemal veiniistanduses leitud vanema naise laip on ka juhtumiga seotud?
Kirurg dr Filipa Wagner on pidevast stressist oma töökohal Frankfurti ülikooli haiglas kurnatud ja otsustab – kuigi mitte päris vabatahtlikult – keerata uue lehe, alustades tööd Mauritiuse lukshotelli arstina. Filipa uuele elule annavad särtsu juurde kerge flirt baarmen Mike’iga ja surfamine merel, endised mured on selja taha jäänud. Aga kui kelner Jimmy saab eluohtliku trauma, tuleb tal kõik oma ametialased oskused mängu panna.
Otse Suvereporter+ H2023:E6
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2022:E1
Eesti populaarseim mälumäng, mis pakub kodus kaasa mõtlemist ja avardab silmaringi nii noorematel kui vanematel. Saatejuht Eeva Esse.
Täna ootab komöödiatähti muusikaline kondiproov! Millega üllatavad saare neiu Reet Pull, tantsukunn Kaupo-Peep, doktor Halpanen ja teised värvikad tegelased? Lisaks uudised Mulliste küla-elust, uued lõbusad sketshid ja üllatuskülalised! Osades Argo Aadli, Juss Haasma, Merle Palmiste, Tõnis Niinemets, Kaisa Selde, Mart Müürisepp ja Mirtel Pohla. Saadet juhib Tiit Sukk.
Kadri venna ekspruut helistab paanikas, teda on vägistatud. Naised asuvad juhtumit lahendama. Doris ja Kadri peavad veel niikaua koos töötama kuni Karl-Madis Dorise kuhugi teise jaoskonda üle viib ja Kadrile uue partneri leiab. Karl-Madis otsustab aja võitmiseks naised arhiivi vanu toimikuid lahendama panna.
FBI H1:E20
Kui Egiptuse vastuoluline kõrgem juhtivisik tuleb New Yorki südamesiirdamisele, püüab OA oma isiklikku arvamust ja ametialaseid kohustusi tasakaalustada, kui ta turvameeskonda määratakse.
Abikaasat leinav naine ja tema tütar lendavad Berliinist koju Ameerikasse. 10 kilomeetri kõrgusel lennukis laps kaob ja keegi ei tunnista, et ta kunagi lennukis oleks olnud.
Pärast seda, kui üks tema alluvatest satub Hiinas asuvasse supervanglasse "Hades", peab Breslin võtma kasutusele oma unikaalse oskustepagasi, et jõuda esmalt trellide taha ja siis sealt koos noore kolleegiga elusalt tagasi välja. Nii ohtliku missiooni jaoks kutsub mees appi vana sõbra Trent DeRosa, kes tegutseb umbes sama peenelt kui käsigranaat, aga tema tegutsemine annab see-eest alati tulemusi. Läheb mölluks!
Täna ootab komöödiatähti muusikaline kondiproov! Millega üllatavad saare neiu Reet Pull, tantsukunn Kaupo-Peep, doktor Halpanen ja teised värvikad tegelased? Lisaks uudised Mulliste küla-elust, uued lõbusad sketshid ja üllatuskülalised! Osades Argo Aadli, Juss Haasma, Merle Palmiste, Tõnis Niinemets, Kaisa Selde, Mart Müürisepp ja Mirtel Pohla. Saadet juhib Tiit Sukk.