Xanderi esimene kohting lõpeb katastroofiga. Mackenzie ei tule kriisiga toime. Kas Marilyn suudab taastada Roo enesekindluse?
Suve lõpuni on loetud päevad ja Bullerby punt hakkab vaikselt talveks valmistuma. Rääkimata heinateost ja küttepuude tegemisest saab Suureoja köögist tõeline jõuluse marjaviina, mooside ja kurkide marineerimise vabrik. Laste eestvedamisel sõidetakse kogu kambaga kukeseenele ja Kadri-Mihkli tuba läbib koolieelse uuenduskuuri.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Legendaarne telemees Peeter Võsa on rindereporteri võtteid juba aastaid harjutada saanud ning oma silm on ikkagi alati kuningas. Seekordne Võsavinkli reportaaž jõuab meieni otse sõjasündmuste keskelt, Ukraina piiri äärest.
Prudencio toob halbu uudiseid. Carmelo hoiatab Aquilinot. Saúli käitumine häirib Julietat.
Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.
Liisi hakkab maal lokkava joomise vastu võitlema, kuid kohalikud ei ole tema entusiasmist just vaimustunud. Vallavanem läheb tülli oma tütrega ja Liisi pakub tüdrukule peavarju. Liisi keskendub oma alkoholismivastases võitluses kohaliku puskaritööstuse paljastamisele, kuid see on võitlus tuuleveskitega. Liisit hakkavad närima kahtlused, kas ta tegi ikka õigesti, et Eestisse jäi. Ta tunneb ennast äkki tülika sissetungijana. Kuid samal ajal hiilib Liisi külje alla kohalik naistemees ja ilueedist õpetaja Toomas Vettik.
Jane paljastab, et Red Johni kahtlusaluste võltsnimekiri on varastatud. CBI taipab, et need inimesed on ohus. CBI direktor Madeleine Hightower on tagasi.
Kuuuurija H13:E17
Väsimatu Katrin Lust jätkab võitlust ülekohtu ja ebaõiglusega. Tänases saates räägime sellest kuidas kena Eesti naine leidis endale ilukirurgi käbi Instagrami. Saate teine osa räägib aga sellest kuidas Tallinna vanalinna parkimiskohad on hõivanud riigiasutuste töötajate autod. Nende kallite kohtade eest ei pea nad tasuma mitte midagi.
Suvine meelelahutussaade, kus saatejuhid Pireti, Jüri ja Robert endale omasel mahlakal moel televaatajaid rõõmustavad. Lustitakse ringi mööda Eestimaa erinevaid paiku ja nauditakse meie lühikest suve läbi erinevate lõbusate eksperimentide, uute tutvuste, põnevate paikade ja loomulikult huumori. Täna on saatejuhid Haapsalus.
Pulmad Indias on hiigeltööstus. PUNKT! Kas ulub sul tuul taskus või on rahakott puuga seljas, pulmade pealt kokku ei hoita. Meid kutsutakse Põhja-India ühe kõige rikkama perekonna poolt pulma ning suu, mis seda imet nähes ammuli vajus, pole kinni saanud tänaseni!
Otse Postimehe uudised H2023:E432
Francisca tahab Saúliga rääkida. Candela kiidab Adela tegu. Aquilino lahkub Vanasillast.
Otse Postimehe uudised H2023:E433
Galip palub ajakirjanikel mitte avaldada uudist Emiri tütre röövimise kohta. Emir teatab Nihanile, et leidis lapse üles. Zeynep päästab taas Kemali, hoiatades, et politsei on teel. Kemal muudab plaani ära ja Emir ei leia last. Asu räägib Tarikile, et Banu informeerib Emiri kõigest, mis nende kodus toimub.
Otse Postimehe uudised H2023:E434
Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.
Otse Postimehe uudised H2023:E435
Vallas tahetakse oma sõltumatut ajalehte välja andma hakata. Samal ajal ründab külakest ka kuri gripilaine. Haigusest nõrk Liisi mõtleb tõsiselt tagasi Ameerikasse sõitmise peale. Kusti on hädas ilueedist õpetaja Vettikuga, kes Liisile külje alla poeb. Õpetaja Vettik mässib ennast aga oma vaba ajakirjanduse teemaga tõsisesse jamasse, mis paneb Liisi talle omakorda kaasa tundma. Kas Liisi on viimaks leidnud Vettiku näol mõttekaaslase või ehk midagi enamatki?
Otse Suvereporter H2023:E11
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Kui suur on maailma suurim külapood Tuuris ja mida kõike seal näha saab? Žiguliga maailma tippu reisiseltskond saab tuttavaks Toyota WRC rallitiimi pealiku Jari-Matti Latvalaga ning külastab tema isiklikku ralliautode kollektsiooni. Ühtlasi tehakse Latvalaga ka väike võidusõit.
Kolmandas osas vaatame, kuidas peavad setod juuli alguses oma jaanituld. Samuti sõidame Venemaa piiri äärde Luhamaale, kuhu kolis Anzelika, kes töötas aastaid Michelini tärnidega pärjatud Inglismaa restoranis.
Louis annab Philippe’le totaka ülesande ja Chevalier abistab teda. Rohan avaldab oma tõelised kavatsused. Fabian arreteerib Béatrice’i. Henriette’i diplomaatiline reis Inglismaale õnnestub.
Arvatakse, et kaks mereväelast hukkusid salajasel missioonil. Kui üks neist aga üritab koju helistada, peab Gibbsi meeskond selgeks saama nende täpse saatuse.
Pärast tiiru USA lääneranniku maitseradadel, võtavad Gordon, Gino ja Fred ette võrratu kreeka toidukultuuri. Nad saavad osa hõrgust vahemere-dieedist ning õpivad tundma kohalike pikaealisuse saladusi. Gino tunneb ennast eriti koduselt ning võtab juhtohjad enda kätte.
Välismaale kolimine ei pruugi alati üks lust ja lillepidu olla ning seda on omal nahal tundnud ka Raplamaalt pärit perekond Jõgi, kes kolis kaunile Sitsiilia saarele Itaaliasse juba 11 aastat tagasi. Roald Johannson leiab Vahemere-äärsest väikelinnast Terrasinist ühe sitke Eesti pere, kes otsis abi humanitaarabist ja toidupankadest, kuid raskete aastate kiuste on neist saanud ühtehoidev ja ehe Sitsiilia perekond!
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.
Louis annab Philippe’le totaka ülesande ja Chevalier abistab teda. Rohan avaldab oma tõelised kavatsused. Fabian arreteerib Béatrice’i. Henriette’i diplomaatiline reis Inglismaale õnnestub.
Jamie teeb klassikalisest vorstivormiroast portobello seentega, õlle ja sibulakastmega sama hea taimse versiooni. Lisaks õpetab ta, kuidas teha kohtinguks täiuslikku steiki.