Ziggy varjab Justini eest tõde. Kas Roo suudab veenda Marilyni koju tulema? Alf ei ole rahul, et Leah kohtleb teda nagu last.
Bullerby punt on sedakorda tegelemas eneseleidmise ja maaelu tutvustamisega: Elisabethi ema Mariliis teeb kogu pandele "lõõgastava" joogahommiku, mis vaimse tasakaalu asemel ennekõike meeled erksaks lööb. Täitub ka laste suur unistus, nad saavad basseini asemel ujuma päris veekogusse. Kaido ja Marili hoovi peale koguneb aga maaeluga tutvuma tuhatkond linnainimest. Lisaks tuleb ema Marilil Kadri sünnipäeva-jänese elu päästa.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Alustab Peeter Võsa eestvedamisel uus reportaažidesari Võsavinkel. Uue saatesarja jooksul võetakse ette rännak mööda Eestimaad, et üles otsida huvitavad karakterid ning persoonid. Avaepisoodis sõidame külla Otile, kes elab Kalitsa koorevabrikus.
Hernando lubab Beatrizi kaitsta. Julieta valmistub lahkuma. Matías leiab Marcela üles.
Martini patsient Michael on hüpohondrik, kes saab ühel hetkel südameinfarkti ning peagi ka järgmise. Martin üritab nende põhjust välja selgitada ja kahtlustab streptokoki nakkust. Hans, Martin ja Lilli aimavad, et Lisbeth varjab nende eest midagi, mis puudutab onu Ludwigit. Martin tahab raskelt haige onu elu päästa ja ta meditsiinilisse uuringusse kaasata.
Neli meest viskavad viienda alla Paldiski pangalt. Selline on Arno Sarga unenägu. Aga kas ainult? Kui panga alt leitakse mehe surnukeha, hakkab Arno kahtlema, kas maailm on ikka nii asine, nagu talle on tundunud. Korol ja Prikk asuvad Paldiski pangalt allakukkunud mehe lugu uurima ning selgub, et mees poleks pidanud Eestis olemagi, vaid sõitis pere teada eelmisel õhtul koos korporatsioonikaaslastega Keeniasse safarile. Selgub, et ka üks teine korbikaaslane pole ära sõitnud. Ilmsiks tuleb ka see, et hukkunud mehel olid suured võlad. Lahenduse toovad lõpuks kodutu mees ja kadunukese vapper tütar.
J.J. LaRoche palub isiklikult Patrick Jane'ilt abi, kui tema koduseifi 9 aastaks peidetud salajane ese varastatakse.
Kuuuurija H13:E12
Väsimatu Katrin Lust jätkab võitlust ülekohtu ja ebaõiglusega. Seekord vaatame Instagrami staaride omavahelist võitlust kohtus. Kas tõesti hakkavad nüüd kohtusse jõudma ka sotsiaalmeedia masinad. Saate teises pooles räägime Viljandist pärit mehega sellest, kuidas telefonihelin võttis tema nimel 6000 eurot laenu.
Lõbus suvine meelelahutussaade, kus saatejuhid endale omasel mahlakal moel televaatajaid rõõmustavad. Lustitakse ringi mööda Eestimaa erinevaid paiku ja nauditakse meie lühikest suve läbi erinevate lõbusate eksperimentide, uute tutvuste, põnevate paikade ja loomulikult huumori. Saatejuhid külastavad oma kodukohti. Robert kodulinna Paidet, Piret kodukohta Otepääd ja Jüri kodulinna Tartut ning uurivad, mis seal põnevat toimumas. Esimeses osas läheb Robert Paidesse.
Viimases osas leiavad lahenduse nii mõnedki saladused. Imbi saab vastused teda kaua vaevanud sugulaste loole, aga kas need vastused talle ka meeldivad? Kas Grünbergi kavalus tasub ennast ära? Marial ja Maidul on käes hetk teha otsus oma tuleviku üle. Kaharile antakse taas võimalus otsustada oma tulevik.
Otse Postimehe uudised H2023:E412
Aquilino survestab Hernandot. Emilia ootab Matíase naasmist. Julieta üritab Saúli unustada.
Otse Postimehe uudised H2023:E413
Nihan tuleb haiglas teadvusele. Emir saab teada, et Asu valetas, ja karistab teda selle eest.
Otse Postimehe uudised H2023:E414
Martin avastab, et tema patsient Erianna võtab meelega vale ravimit. Erianna peab koos oma tütrega Austriast lahkuma ning kodumaale Valgevenesse tagasi minema. Martin soovib naist enne terveks ravida. Lisbeth saab teada, et Ludwig plaanib Ellmausse pikemaks jääda. Ludwig ja Lilli satuvad autoõnnetusse, mille tagajärjel saab Lilli raskelt vigastada.
Otse Postimehe uudised H2023:E415
Mikk Kotkas jälgib öösiti Arabellat, kes käib oma uue kuti juures ööbimas. Ühel hommikul õnnestubki Kotkal "Arabella magataja" peaaegu tabada. Õhku tehtud hoiatuslask tabab aga kogemata naabrite akent ja selle akna taga ratastoolis istuvat vanahärrat. Uurimise käigus tuvastavad Korol ja Prikk, et vanahärra oli surnud juba enne, kui teda tabas Kotka kuul. Lisaks ilmneb, et vanahärra oli jõukas ning tema pärandi peale ihusid hammast mitu inimest. Viktor on Valentini peksmise pärast uurimise all ning Sören ja Viktor teevad kaupa.
Otse Suvereporter H2023:E6
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Milline näeb välja Soome saunapealinna Tampere kuulsaim ühissaun ja kui kõva kuuma selle 117-aastane leiliruum annab? Tiit Sukk ja Kristjan Ojang koos reisisellidega proovivad järgi Soome suvitamismõnusid ning külastavad erilist automuuseumi, mis on seotud ka Eestiga.
Seekord sõidab Katrin Lust oma lõbusa suvesaatega Värskasse ja peab setodega maha korraliku jaanipeo. Veel uurib Katrin, kas muda päriselt tervendab ja mis on Setu viski.
Philippe naaseb Versailles’sse sõjakangelasena. Louis korraldab ta auks suured pidustused, kuid samal ajal närib teda kahtlus Fabiani lojaalsuses ja võimekuses, sest maanteeröövid toimuvad järjest tihedamini. Cassel keeldub pidustustel osalemast.
Jahimees leiab lennuki pagasikasti, kus on mereväelase mumifitseerunud laip. Sama mereväelane kadus lennukikandjalt koos 1,2 miljoni dollariga. NCIS parandab mõned minevikuvead ja taastab õigluse.
Gordon, Gino ja Fred saavad taas kokku hõrguks jõuluseikluseks! 2020. aasta oli ilmselgelt nördimustekitav, aga poistel on kindel soov aastale väärikas lõppakord anda. Gordoni plaan on minna külla Lapimaale päris jõuluvanale, kuid kas kõik õnnestub ikka täiuslikult?
Endine seltskonnatäht Liis Lass on kodumaa tolmu ammu jalgelt pühkinud, kuid luksus ja glamuur pole tema elust kuhugi kadunud! Nüüd elab ja õitseb ta Singapuris - säravas linnriigis, kus tema koduks on mitmemiljoniline katusekorter ning sõiduriistaks endanimeline luksuskaater. Roald Johannson lendab sügishooaja avasaates Kagu-Aasia superrikaste paradiisi ning leiab eest rangete reeglitega metropoli, kus on keelatud muuhulgas nätsu närimine, e-sigareti tõmbamine ja, üllatus-üllatus, isegi lifti pissimine!
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Magnumi sõjaväeaegne sõber Dick McWilliams röövitakse. Dicki jaapanlannast naine palub TMil lunaraha ära maksta ning juhtunust politseile ega oma isale mitte midagi öelda.
Philippe naaseb Versailles’sse sõjakangelasena. Louis korraldab ta auks suured pidustused, kuid samal ajal närib teda kahtlus Fabiani lojaalsuses ja võimekuses, sest maanteeröövid toimuvad järjest tihedamini. Cassel keeldub pidustustel osalemast.
Jamie lisab ahjukanale kimchiglasuuri ja seesami seemnetega koreapärase maitsevärvingu. Teiseks roaks on imemaitsev kooreste krevettidega täidetud ja peekonisse mähitud lõhe.